Pagrindinis|Tribūna|IEŠKO!
Turinys

Parašykite mums

Rask mus Facebook`e


Plepykla

Pilviškietiškas video

Šmtadienio, vykusio 2011-01-18 Santakos gimnazijoje, filmas.

Daugiau VIDEOfilmų.


Dabar užėję

Viso prisijungę: 6
Svečių: 6
Vartotojų: 0

Statistika


Pradinis » Straipsniai

Kataloge viso straipsnių: 918
Rodoma straipsnių: 904-910
Puslapiai: « 1 2 ... 128 129 130 131 132 »

Apie Pilviškių kraštą.

"Santaka" 2003 m. Liepos 19 d.

Daiva BROKAITĖ  Savivaldybės informacijos specialistė

Rajono Savivaldybės administracijoje įvyko konkursas pasirenkant rangovą vanden- tiekio sistemų sujungimo ir geriamojo vandens valymo (nugeležinimo) įrenginiams statyti Pilviškių miestelyje.


Peržiūrų: 1616 | | Komentarai (0)

Apie Pilviškių kraštą.

©"Santaka" 2003 m.  Birželio 24 d.

Eglė KVIESULAITIENĖ

Visokio plauko aferistai nuolat ieško lengvatikių. Vis rečiau pajėgdami apmulkinti miestiečius, jie važinėja po kaimus, siūlo labdarą, prisistatinėja surašinėtojais, „Sodros" darbuotojais ar loterijų organizatoriais. Per didžiuosius miestus praėjusi besipelnančių iš tariamų nelaimingų atsitikimų banga atėjo ir į mūsų miestelius.

Peržiūrų: 1669 | | Komentarai (0)

Apie Pilviškių kraštą.

©"Santaka" 2003 m. Gegužės 29 d. Ketvirtadienis Nr.61 (1842).

Eglė KVIESULAITIENĖ

– Norėčiau viską greičiau pamiršti, – vis kartojo su žurnalistais nebenorinti bendrauti Rūta (nepilnametės vardas pakeistas). – O dabar tie teismai, tie tąsymai, žmonių apkalbos. Kartais atrodo, kad nebeištversiu... 

Trylikametės mergaitės, kurią iš pažiūros greičiau pavadintum simpatiška, gražia mergina, skruostai patvinsta ašaromis. Nors laikas baigia užgydyti slogius prisiminimus, gyvenimas pažeria vis daugiau skaudžių netikėtumų. Neseniai Darius – vaikinas, kurį ji be galo myli, – nuteistas realia 5 metų laisvės atėmimo bausme. Baudžiamojo kodekso straipsnis, pagal kurį apkal-tintas 23-ejų metų jaunuolis, skamba labai baisiai. Trumpiau – Darius nuteistas už Rūtos išžaginimą.

Peržiūrų: 1621 | | Komentarai (0)

Apie Pilviškių kraštą.

©"Santaka", 2003 m. Gegužės 15 d.

Albina RIDIKEVIČIENĖ, Pilviškietė

Tėvai, panaudoję smurtą prieš savo vaikus, gali būti nubausti laisvės atėmimu. O kur rasti įstatymą, ginantį tėvų teises? Išauginę vaikus, senatvėje jie neranda pas juos užuovėjos, dažnai kenčia vaikų terorą, smurtą, grasinimus.

Peržiūrų: 1676 | | Komentarai (0)

Apie Pilviškių kraštą.

©"Santaka" 2003 m. balandžio5 d.

J.KILIUVIENĖ

Pilviškiuose, Stoties gatvėje, laukiant 2001-ųjų metų Kalėdų daugiabučių namų kieme, netoli ūkio pastatų ir dujų rezervuaro, ištryško vanduo. Ieškodamas sau kelio artezinis vandenėlis žemės paviršiumi tekėjo per žiemą, per vasarą, vėl per žiemą... Tebeteka ir šiandien.

Peržiūrų: 1738 | | Komentarai (0)

Apie Pilviškių kraštą.

©"Santaka" 2003 m. kovo 13 D.

Birutė PAVLOVIENĖ

"Santakos" redakcijai paskambinęs vilkaviškietis pasakojo, kaip vežėsi savo svečius parodyti nuo seno Lietuvoje garsų mūsų rajono Mažučių šaltinėlį. Norėjo, kad ir atvykusieji prisileistų jo vandens. Iš pakelyje sutikto vietinio gyventojo išgirdo, jog be reikalo vyksta į šią vietovę. Vanduo čia, atseit, užterštas Balčiūnų komplekso srutomis ir kitokiais laukuose išlaistytais bei išbarstytais chemikalais, o žmonės jį dar vis gabenasi lyg kokį stebuklingą.

Peržiūrų: 4590 | | Komentarai (2)

Apie Pilviškių kraštą.

"Santaka" 2003 m. vasario 11 d.

Birutė NENĖNIENĖ

Nemažai žmonių iš įvairių Lietuvos vietų suvažiavo į Pilviškius pagerbti prieš 55-erius metus žuvusių partizanų – Tauro apygardos vado Antano Baltūsio-Žvejo, kovotojų Juozo Balsio-Dobilo ir Prano Žaldario-Šapalo. Renginio iniciatoriai bei organizatoriai – Marijampolės politinių kalinių ir tremtinių sąjungos nariai, vadovaujami buvusio pilviškiečio Vytauto Raibikio.

Peržiūrų: 1793 | | Komentarai (0)


Labiausiai skaitomi straipsniai
Paieška svetainėje

Duomenys
Šiandien:
Sekmadienis, 2022-01-23

Jūs esate Svečias
Vardas:
Slaptažodis:

Aptarkite svetainę


Reklama


IEŠKO!


„Tribūnoje” pasakoja


Nuorodos

Skydeliai

image

image



Creative Commons License