Penktadienį Pilviškiuose, ant Šešupės kranto, atidaryta hidroelektrinė. Apie jos statybas, pradėtas praėjusių metų gegužės 12 d., jau keletą kartų rašė "Santaka". Pilviškietis verslininkas Edmundas Gadišauskas, į šį projektą investavęs apie 1mln. 250 tūkst. litų, tikisi, jog jis atsipirks per 5 metus.
Liepos mėnesį rašėme apie Pilviškiuose, ant Šešupės, statomą hidroelektrinę. Tai vietos verslininko Edmundo Gadišausko projektas. Jo techninę dokumentaciją pilviškietis pradėjo ruošti 1997-aisiais. Statybos prasidėjo šių metų gegužę. Į jas investuojama per 1 milijoną litų. Pagamintą elektrą verslininkas parduos skirstomiesiems elektros energijos tinklams. Tikimasi, kad investicijos atsipirks per 5–6 metus.
Šešupės gatvės gale, ten, kur buvo 1925 metais statyta elektrinė, atsiveria įspūdingos statybos vaizdas. Pilviškietis verslininkas Edmundas Gadišauskas čia stato savo hidroelektrinę. Idėja įgyvendinti tokį projektą kilo vienąkart pabendravus su bičiuliu, hidroelektrinę pasistačiusiu kitame Lietuvos krašte.
Vilkaviškio policija sulaikė žmogžudžius, rugsėjo dvidešimt devintosios naktį Pilviškiuose žvėriškai nužudžiusius sutuoktinius septyniasdešimt ketverių metų Janiną Zumerienę ir metais vyresnį Kazį Matulevičių.
Ketvirtadienį šalia Pilviškių esančiame Meistiškių kaime policija rankiojo mirusiųjų kūnus. Apie 9 val. ryto šalia geležinkelio pervažos rastas nuo pareigūnų besislapsčiusio trisdešimt dvejų metų Vytauto Buinausko lavonas. Prieš dvyliktą į Vilkaviškio ligoninę atgabentas keturiasdešimt vienerių metų Jonas Orenta. Jo būklė buvo sunki. Po poros valandų už poros šimtų metrų nuo J.Orento sodybos, trobelėje, kurią kadaise buvo galima pavadinti gyvenamuoju namu, aptiktas septyniasdešimtmetės šeimininkės Onos Mačiulaitytės kūnas. Visi trys nelaimėliai apsinuodijo automobilių aušinimo skysčiu "Tosol".
Žymaus menininko Petro Rimšos kelias ir ieškojimai, jo santykis su žmonėmis ir kūryba buvo prisiminta praėjusį penktadienį skulptoriaus gimtojoje sodyboje, minint jo 120-ąsias gimimo metines.
Alkano ir vargano pokario metais Pilviškių vidurinės mokyklos muzikos mokytojas Vytautas Bučinskas pastebėjo, kaip nuostabiai dainuoja Janina. Mokytojas mergaitę nusivežė į Kauną, ir ji tuo metu Pilviškiuose, ko gero, buvo vienintelė, klausiusis operetės. 1950-aisiais su mokykla važiavo į respublikinę dainų šventę. O po Kauno srities dainininkų konkurso buvo pakviesta į Vilnių, į filharmoniją. Įrašų studijoje moksleivė iš Pilviškių įdainavo: