Pagrindinis|Tribūna|IEŠKO!
Turinys

Parašykite mums

Rask mus Facebook`e


Plepykla

Pilviškietiškas video

Šmtadienio, vykusio 2011-01-18 Santakos gimnazijoje, filmas.

Daugiau VIDEOfilmų.


Dabar užėję

Viso prisijungę: 9
Svečių: 9
Vartotojų: 0

Statistika


Pradinis » Straipsniai

Kataloge viso straipsnių: 918
Rodoma straipsnių: 36-42
Puslapiai: « 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 131 132 »

Fotoreportažas

2014-09-03

Rugpjūčio 24 dieną Pilviškiuose tradicinis renginys „Lik sveika, vasara“ įvyko kartu su Sporto švente. Diena buvo lietinga, bet sportininkų tai neišgąsdino — dalyvavo net 222. Žiūrovų taip pat netrūko.

Šventės metu buvo nominuotos gražiausios, tvarkingiausios sodybos, pasveikinti aktyvūs miestelio bendruomenės nariai.

Nuo seno manoma, kad švento Baltramiejaus dieną išskrenda gandrai, tad buvo pasveikintos ir raudonsnapio „aplankytos“ šeimos.

Vaikus šventėje kvietė „Vaikų pasaulio“ pramogos, o sušalusius svečius - arbatėlių degustacija. Galima buvo paragauti ir ant laužo virtos žuvienės.

Šventės metu koncertavo Girėnų kaimo kapela, vokalinis ansamblis „Jovaras“, ansamblis „Akordas“ ir visų lauktas Mino.

19 val. buvo apdovanoti sportininkai. Nors ir šlapi, bet su džiugiom šypsenom jie lipo ant nugalėtojų pakylos.  

Kokia šventė be diskotekos? Šokiai traukė pakilnoti kojas ir jaunus ir senus. O visą renginį vainikavo šaunūs fejerverkai.

Ačiū, rėmėjams, organizatoriams, sportininkams, atlikėjams ir visiems, susirinkusiems palydėti vasaros.

Peržiūrų: 2600 | | Komentarai (0)

Spauda rašo.

2014-07-15

Gabriškės kaime (Pilviškių sen.) gyvenanti Irina Orentienė neseniai tapo našle.

Į „Santakos“ redakciją užsukusi moteris guodėsi, kad iki šiol negali rasti sau vietos – esą jos vyrą dar buvo galima išgelbėti, bet per vėlai atvyko medikai.

– Birželio 25 d. ryte mano vyrui, I grupės invalidui Jonui Orentui sušlubavo sveikata. Tuoj pat iškviečiau greitąją medicinos pagalbą. Vyras duso, bet dar kvėpavo, pulsas...

Peržiūrų: 1679 | | Komentarai (1)

Spauda rašo.

2014-07-15

Pilkas ir niūrus Pilviškių seniūnijos pastatas keičia savo įvaizdį – dažomas šviesiais kreminės bei smėlio spalvų dažais.

Prieš keletą metų seniūnijos pastatas buvo renovuotas – apšiltintas, sienos padengtos struktūriniu tinku, apskardintos palangės. Tada Savivaldybės tarybos skirtų lėšų nepakako pastatui nudažyti. Pinigų teko laukti net trejus metus. Šiemet seniūnijos pastato dažymui buvo skirta beveik...

Peržiūrų: 1677 | | Komentarai (0)

Fotoreportažas

2014-07-10

Liepos 6 – ąją švenčiame pirmojo suvienytos Lietuvos valstybės valdovo, kunigaikščio Mindaugo vainikavimo karaliumi šventę – Valstybės dieną. Ta proga, 21 valandą, viso pasaulio lietuviai kviečiami giedoti Lietuvos himno.

Pilviškių gyventojai giedoti himno rinkosi skverelyje. Čia kelios akimirkos iš renginio.

Už nuotraukas dėkui Teresai Narkauskienei.

Peržiūrų: 1882 | | Komentarai (0)

Įvykiai

2014-07-10

Pirmadienį į Vilkaviškio rajono policijos komisariatą kreipėsi sukčių apgauta Gulbiniškių kaimo (Pilviškių sen.) gyventoja I. M.

25 metų mergina nurodė, kad...

Peržiūrų: 1960 | | Komentarai (0)

Fotoreportažas

2014-07-09

Neseniai svetainėje Pilviškiai.lt publikavau naujieną iš „Santakos“ laikraščio apie Parausių pradinės  mokyklos buvusių mokinių susitikimą. Ir štai pasitaikė graži proga čia patalpinti ir daugiau susitikimo nuotraukų. Už nuotraukas didelis dėkui Beniui Jarmalavičiui.

Peržiūrų: 1855 | | Komentarai (0)

Žinios iš interneto.

2014-07-02

Birželio 22 d. Vilkaviškio rajono ir aplinkinių kraštų gyventojai buvo sukviesti  į tradicines nuotaikingas Jonines Pilviškiuose. Joninės – šventė, švenčiama maždaug tuo metu, kai Šiaurės pusrutulyje būna ilgiausia diena ir trumpiausia naktis (vasaros saulėgrįža). Šios šventės ištakos Lietuvoje – Rasos šventė, neretai vadinama daugiskaita (Rasos). Po krikšto ši šventė susieta su šv. Jono Krikštytojo gimimo diena.

Renginio vedantieji Danguolė Bendoravičienė ir Kęstutis Brazys visus atvykusius pasveikino su pačia gražiausia vidurvasario švente, pakvietė pasivaišinti Pilviškių kultūros namų darbuotojų prie scenos verdama  magiška žolynų arbata. Renginio metu visas Janinas  ir Jonus, išsirikiavusius ant scenos, pasveikino Pilviškių seniūnijos seniūnas Vytautas Judickas...

Peržiūrų: 2677 | | Komentarai (0)


Labiausiai skaitomi straipsniai
Paieška svetainėje

Duomenys
Šiandien:
Šeštadienis, 2021-07-24

Jūs esate Svečias
Vardas:
Slaptažodis:

Aptarkite svetainę


Reklama


IEŠKO!


„Tribūnoje” pasakoja


Nuorodos

Skydeliai

image

imageCreative Commons License