Pagrindinis|Tribūna|IEŠKO!
Turinys

Parašykite mums

Rask mus Facebook`e


Plepykla

Pilviškietiškas video

Šmtadienio, vykusio 2011-01-18 Santakos gimnazijoje, filmas.

Daugiau VIDEOfilmų.


Dabar užėję

Viso prisijungę: 2
Svečių: 1
Vartotojų: 1
melbass18

Statistika


Pradinis » Straipsniai » Kultūrnamis » Žinios iš interneto.

Vyks Konstitucijos egzaminas

„Santakos“ inf.

Minint Lietuvos Konstitucijos 17 metų sukaktį, spalio 24 dieną, šeštadienį, visoje šalyje vėl rengiamas Konstitucijos egzaminas, kuris vyks ir Vilkaviškio rajono savivaldybėje.

Tradiciškai, jau trečiąjį kartą, Konstitucijos egzaminą Lietuvos gyventojams organizuoja Teisingumo ministerija ir Lietuvos žurnalistų sąjunga. Egzaminas vyks dviem etapais: atrankos etapas savivaldybėse – spalio 24 dieną ir finalas Vilniuje – lapkričio 28 dieną.

Šiais metais Konstitucijos egzamino rengėjai numatė kiek kitokią egzamino vykdymo tvarką. Spalio 24-ąją Konstitucijos žinias pasitikrinti kviečiami visi piliečiai, tačiau egzamino dalyviai bus vertinami kitaip. Bus renkamas geriausiai Konstituciją išmanantis gyventojas ir geriausias teisinį išsilavinimą turintis asmuo. Kaip ir ankstesniais metais, visi atsakinės į testo klausimus, tik testas gyventojams ir teisininkams bus skirtingas.

Naujovė ir tai, kad Konstitucijos egzaminas moksleiviams šiemet bus rengiamas atskirai – vieną dieną anksčiau. Egzaminas mokyklose vyks spalio 23-iąją, penktadienį.

Už Konstitucijos egzamino organizavimą atsakinga rajono Savivaldybės administracijos Juridinio skyriaus vyr. specialistė Vilma Kolpakovienė kvietė vilkaviškiečius aktyviai dalyvauti egzamine.

– Ateikite visi šeštadienį pasitikrinti savo žinių apie Lietuvos Konstituciją, ateikite patys ir paraginkite dalyvauti egzamine savo draugą, – į rajono gyventojus kreipėsi V. Kolpakovienė.

Tikimasi, kad galbūt aktyviau nei ankstesniais metais šįkart šiame projekte dalyvaus Savivaldybės tarybos nariai, valstybės tarnautojai, nevyriausybinių organizacijų lyderiai, kt.

Vilkaviškio rajono savivaldybėje Konstitucijos egzaminas šeštadienį vyks posėdžių salėje (3-iame aukšte, S. Nėries g. 1), pradžia – 11 val.Autorius:„Santakos“ inf.

Šaltinis: http://santaka.info/?sid=15428
Kategorija: Žinios iš interneto. |
Peržiūrų: 1362 | Raktažodžiai: konstitucija
Viso komentarų: 0
Komentuoti gali tik prisiregistravę vartotojai.
[ Registruotis | Įeiti ]
Paieška svetainėje

Duomenys
Šiandien:
Ketvirtadienis, 2019-11-21

Jūs esate Svečias
Vardas:
Slaptažodis:

Aptarkite svetainę


Reklama


IEŠKO!


„Tribūnoje” pasakoja


Nuorodos

Skydeliai

image

image

imageCreative Commons License