Pagrindinis|Tribūna|IEŠKO!
Turinys

Parašykite mums

Rask mus Facebook`e


Plepykla

Pilviškietiškas video

Šmtadienio, vykusio 2011-01-18 Santakos gimnazijoje, filmas.

Daugiau VIDEOfilmų.


Dabar užėję

Viso prisijungę: 4
Svečių: 3
Vartotojų: 1
sophiecs2

Statistika


Pradinis » Straipsniai » Kultūrnamis » Žinios iš interneto.

Per šventes išlikite budrūs

Šarūnas Preikšas

Artėjant Visų Šventųjų dienai, Vėlinėms prie kapinių gausu transporto. Grįžę nuo artimųjų kapų, neretai žmonės braukia ašaras ir jaudinasi ne dėl iškeliavusiųjų į anapilį, bet radę apvogtą, nuniokotą automobilį. Kad tokių atvejų būtų mažiau, policijos komisarai pataria būti budresniems ir nesudaryti palankių sąlygų nusikaltimams.

„Visų Šventųjų ir Vėlinių laikotarpiu dirbs daugiau policijos pareigūnų. Jie didesnį dėmesį kreips eismo saugumui užtikrinti ir nusikalstamoms veikoms bei kitiems teisės pažeidimams užkardyti prie miestuose ir rajonuose esančių kapinių“, – teigė Utenos apskrities Vyriausiojo policijos komisariato (VPK) viršininkas Linas Pernavas. Tačiau nesnaus ir nusikaltėliai. Jie nepraleidžia progų žmonių susibūrimo vietose lengvai pasipelnyti. Todėl komisaras prašo gyventojų pastebėjus prie kapinių, automobilių stovėjimo aikštelėse ar netoli jų įtartinus asmenis įsidėmėti jų išvaizdą, transporto priemonę bei jos valstybinį numerį ir nedelsiant pranešti policijai arba aptarnaujamos teritorijos apylinkės inspektoriui. Pareigūnai visą parą lauks informacijos nemokamais telefonais 02 arba 112.

„Lankant artimųjų kapus, padaugėja nusikaltimų, kurių metu iš prie kapinių paliktų automobilių yra pavagiami gyventojų asmeniniai daiktai. Todėl noriu dar kartą priminti ir paprašyti: nesudarykite sąlygų vagystėms, atidžiau rūpinkitės savo turtu“, – kalbėjo Utenos apskrities VPK Molėtų PK viršininkas Algimantas Masevičius. Komisaras pasakojo, kad skubėdami, net ir trumpam palikdami automobilį, jų savininkai neužrakina durų, neįjungia signalizacijos, palieka atidarytus langus, stoglangius, matomoje vietoje gulinčias rankines, mobiliuosius telefonus, automobilio bei asmens dokumentus. Jų su savimi nepasiima, o jei pasiima, tai neapdairiai palieka prie artimųjų kapo. Net ir trumpam nuo jo pasišalinę, grįžę savo vertingų daiktų dažniausiai neberanda. Komisaras taip pat prašė nebūti abejingiems ir reaguoti išgirdus įsijungusią automobilio apsaugos signalizaciją, net jei triukšmą kelia ir svetimas automobilis.

„Jei nelaimė neaplenkė, pasigedote rankinės, piniginės su dokumentais ir banko kortelėmis, nedelskite – kuo skubiau apie vagystę informuokite policiją ir skambinkite į bankus, kad kuo greičiau būtų užblokuotos banko kortelės, ilgapirščiai nespėtų ištuštinti sąskaitų“, – ką daryti nukentėjus nuo vagystės, patarė Utenos apskrities VPK Anykščių PK viršininkas Rimantas Čepulis. Pasak komisaro, sekant karštais pėdsakais įmanoma lengviau nustatyti ir sulaikyti nusikaltėlius, užkirsti kelią padidėti patirtiems nuostoliams. Išmetę jiems mažareikšmius, mažiau vertingus daiktus, nusikaltėliai nedelsia, skuba pasinaudoti nugvelbtomis banko kortelėmis, tuštinti jų savininkų sąskaitas bankuose. PIN kodus ir kitą būtiną informaciją dažnai jie randa rankinėse bei piniginėse.Autorius:Valstietis.lt

Šaltinis: http://valstietis.lt/Rubrikos/Prieblandos/Per-sventes-islikite-budrus
Kategorija: Žinios iš interneto. |
Peržiūrų: 1405 | Raktažodžiai: vėlinės
Viso komentarų: 0
Komentuoti gali tik prisiregistravę vartotojai.
[ Registruotis | Įeiti ]
Paieška svetainėje

Duomenys
Šiandien:
Ketvirtadienis, 2020-02-27

Jūs esate Svečias
Vardas:
Slaptažodis:

Aptarkite svetainę


Reklama


IEŠKO!


„Tribūnoje” pasakoja


Nuorodos

Skydeliai

image

image

imageCreative Commons License