Pagrindinis|Tribūna|IEŠKO!
Turinys

Parašykite mums

Rask mus Facebook`e


Plepykla

Pilviškietiškas video

Šmtadienio, vykusio 2011-01-18 Santakos gimnazijoje, filmas.

Daugiau VIDEOfilmų.


Dabar užėję

Viso prisijungę: 10
Svečių: 3
Vartotojų: 7
wildabs2 , alfredhj4 , berthats1 , mitzics69 , bradleyje2 , jessievf2 , charliesv18

Statistika


Pradinis » Straipsniai » Kultūrnamis » Žinios iš interneto.

Smurtui šeimoje policija taria NE!

PD Viešosios policijos valdybos informacija

Atsižvelgdami į smurto šeimoje problemų aktualumą ir siekdami aktyvinti šalies teritorinių policijos įstaigų ir jų struktūrinių padalinių veiklą ir bendradarbiavimą su suinteresuotomis institucijomis šioje srityje, š. m. lapkričio mėnesį policija pradeda vykdyti prevencinę priemonę „Smurtui šeimoje - ne!".

Priemonės metu pagrindinis dėmesys bus skiriamas rizikos grupės šeimoms, kuriose egzistuoja ne tik smurtavimo, bet ir girtavimo, vaikų nepriežiūros ir kitos panašios problemos. Pareigūnai lankys šeimas, kuriose buvo smurtaujama, aiškinsis, kokios pagalbos nukentėjusieji nuo smurto tikisi iš policijos, išaiškins jų teises, informuos apie pagalbos galimybes, rinks tokių nusikalstamų veikų statistinius duomenis, kaups ir analizuos su tuo susijusius skundus. Įvykus smurtui šeimoje, kurioje yra nepilnamečių vaikų, policija raštu informuos vaiko teisių apsaugos instituciją.

Pareigūnams nurodyta inicijuoti susitikimus su teismų, prokuratūros vadovais, suinteresuotais socialiniais partneriais (savivaldybių socialiniais darbuotojais, vaiko teisių apsaugos specialistais, nevyriausybinių organizacijų atstovais ir kt.) ir bendruomenių aktyvu, siekiant ieškoti veiksmingo bendradarbiavimo formų dėl smurto šeimoje. Bendradarbiaujant su minėtų institucijų ir organizacijų atstovais, bus keičiamasi informacija, konsultuojami gyventojai, analizuojami konkretūs smurto šeimoje atvejai, siekiant esamomis teisinėmis, socialinėmis ir kitomis priemonėmis optimaliai ir kompleksiškai padėti smurto aukoms, nutraukti smurtą.

Vietinės žiniasklaidos priemonėse ir policijos interneto svetainėse bus skelbiama informacija apie priemones „Smurtui šeimoje - ne!" vykdymą, gyventojai bus informuojami apie neteisėtus veiksmus, kurie prilygsta smurtui šeimoje, ir šių veiksmų teisines pasekmes, apie prieinamos pagalbos smurto aukoms galimybes, apsisaugojimo būdus, skleis gerosios praktikos pavyzdžius ir skatins, kad smurtas nebūtų toleruojamas.Autorius:PD Viešosios policijos valdyba

Šaltinis: http://www.policija.lt/index.php?id=7502
Kategorija: Žinios iš interneto. |
Peržiūrų: 1229 | Raktažodžiai: Policija
Viso komentarų: 0
Komentuoti gali tik prisiregistravę vartotojai.
[ Registruotis | Įeiti ]
Paieška svetainėje

Duomenys
Šiandien:
Pirmadienis, 2019-07-22

Jūs esate Svečias
Vardas:
Slaptažodis:

Aptarkite svetainę


Reklama


IEŠKO!


„Tribūnoje” pasakoja


Nuorodos

Skydeliai

image

image

imageCreative Commons License