Pagrindinis|Tribūna|IEŠKO!
Turinys

Parašykite mums

Rask mus Facebook`e


Plepykla

Pilviškietiškas video

Šmtadienio, vykusio 2011-01-18 Santakos gimnazijoje, filmas.

Daugiau VIDEOfilmų.


Dabar užėję

Viso prisijungę: 4
Svečių: 4
Vartotojų: 0

Statistika


Pradinis » Straipsniai » Kultūrnamis » Žinios iš interneto.

Nepriklausomybės atkūrimo dieną nepamirškime iškelti valstybės vėliavos

© Policijos departamentas 2010-03-08

Lietuvos policija primena, kad kovo 11 dieną Lietuvos valstybės vėliava keliama ant valstybės ir savivaldybių institucijų bei įstaigų, kitų įstaigų, įmonių ir organizacijų, nesvarbu, kokia jų nuosavybės forma, taip pat gyvenamųjų namų. Policijos įstaigos kiekvienais metais fiksuoja vėliavos iškėlimo pažeidimus, todėl prašo užtikrinti, kad dienomis, kuomet privaloma iškelti Lietuvos Respublikos vėliavą, ji būtų iškelta.

Policijos įstaigos šiomis dienomis vietinės žiniasklaidos priemonėse bei teritorinių policijos įstaigų internetiniuose tinklapiuose gyventojams skelbs informaciją apie dienas, per kurias privaloma ne tik įmonėms, bet ir gyventojams iškelti Lietuvos Respublikos vėliavą bei atsakomybę už vėliavos iškėlimo tvarkos pažeidimus. Susitikimų su gyventojais metu, pareigūnai aiškins jiems vėliavos iškėlimo pareigą ir atsakomybę už vėliavos kėlimo tvarkos pažeidimus. Apie tai taip pat bus priminta seniūnams ir įmonių savininkams. Kovo 11 d. patruliuojantiems pareigūnams nurodyta atkreipti dėmesį ir fiksuoti tokius pažeidimus.

Primename, kad Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso (toliau - ATPK) 188 (1) straipsnyje už tokius pažeidimus atsakomybė numatyta ir valstybės bei savivaldybių, įmonių, organizacijų administracijos vadovams, gyvenamųjų namų savininkams arba asmenims, atsakingiems už gyvenamųjų namų eksploatavimo organizavimą. Toks pažeidimas užtraukia įspėjimą arba baudą nuo dešimties iki trisdešimties litų, o valstybės ir savivaldybių institucijų bei įstaigų administracijos vadovams - nuo trisdešimties iki šešiasdešimties litų.

Foto: Policijos departamento tinklalapisAutorius:Policijos departamento tinklalapis

Šaltinis: http://www.policija.lt/index.php?id=8762
Kategorija: Žinios iš interneto. |
Peržiūrų: 2024 | Raktažodžiai: vėliava
Viso komentarų: 0
Komentuoti gali tik prisiregistravę vartotojai.
[ Registruotis | Įeiti ]
Paieška svetainėje

Duomenys
Šiandien:
Penktadienis, 2019-06-21

Jūs esate Svečias
Vardas:
Slaptažodis:

Aptarkite svetainę


Reklama


IEŠKO!


„Tribūnoje” pasakoja


Nuorodos

Skydeliai

image

image

imageCreative Commons License