Pagrindinis|Tribūna|IEŠKO!
Turinys

Parašykite mums

Rask mus Facebook`e


Plepykla

Pilviškietiškas video

Šmtadienio, vykusio 2011-01-18 Santakos gimnazijoje, filmas.

Daugiau VIDEOfilmų.


Dabar užėję

Viso prisijungę: 6
Svečių: 4
Vartotojų: 2
wilmaui16 , julianat11

Statistika


Pradinis » Straipsniai » Kultūrnamis » Žinios iš interneto.

Interneto leidiniai apie balandžio 16-osios autoįvykį.

Pilviškiai.lt  2010-04-20

Visi girdėjom apie neseniai ties Pilviškiais įvykusią baisią tragediją – autoavarijoje žuvo du jaunuoliai. Nesiruošiau čia apie tai kalbėti, nemanau, kad esu pajėgus rašyti tokia sunkia tema. Labai gaila žuvusiųjų, nes visas gyvenimas dar jiems turėjo būti priekyje... 

Užuojauta žuvusiųjų artimiesiems.

Bet, kadangi mūsų portalas skirtas Pilviškių kraštui, šį įvykį nušviesti reikia. Nusprendžiau tik pateikti straipsnius iš kitų interneto resursų. 


www.policija.lt

Balandžio 16 d. apie 17 val. 10 min. Vilkaviškio r., kelio Vinčai - Pilviškiai - Vilkaviškis 16-ame km, automobilis "Hyundai Coupe", vairuojamas A. M. (gimęs 1992 m.), nuvažiavo nuo kelio, atsitrenkė į medį ir apvirto. Eismo įvykio metu žuvo vairuotojas ir kartu važiavęs V. A. (gimęs 1986 m.).


Lietuvos rytas

Azarto kaina – gyvybė

Loreta JUODZEVIČIENĖ, LR korespondentė

Beprotiškas greitis ir nereikalinga rizika praėjusį penktadienį Vilkaviškio rajone pražudė du – septyniolikos ir dvidešimt ketverių metų – jaunuolius.

Ramoniškių kaimo (Vilkaviškio r.) gyventojas 24 metų Vytautas A. pastaruoju metu uždarbiavo Anglijoje ir prieš kurį laiką grįžo atostogų.

Vaikinas nusipirko automobilį „Hyundai Coupe" ir lemtingąjį penktadienį sėdo pasivažinėti su tame pačiame kaime gyvenančiu gimnazistu 17 metų Aivaru M.

Tragedija įvyko pavakare kelyje Vinčai-Pilviškiai-Vilkaviškis, ties Ramoniškių kaimu.

Vytauto vairuojamą automobilį pralenkė iš paskos važiuojanti mašina. Vaikinas nutarė ją pasivyti ir aplenkti. Teigiama, kad „Hyundai Coupe" skriejo 160 kilometrų per valandą greičiu.

Posūkyje priešpriešiais „Hyundai Coupe" išniro kitas automobilis. Vytautas bandė išvengti kaktomušos, suko į šoną, tačiau nesuvaldė lekiančio automobilio.

Automobilis trenkėsi į medį, apvirto aukštyn ratais, slydo asfaltu ant stogo ir vėl kelis kartus vertėsi. Abu jaunuoliai žuvo iš karto. Automobilis buvo visiškai suknežintas.

Šiurpios avarijos aplinkybes tiriančius pareigūnus iš pradžių suklaidino pirminiai liudininkų parodymai. Jie teigė matę, kad prie „Hyundai Coupe" vairo esą sėdėjo septyniolikametis.

Tačiau teismo medikai, atlikę abejų palaikų tyrimą ir rėmęsi sužalojimų pobūdžiu, nustatė, kad mašiną vairavo 24 metų Vytautas A.


DELFI

Dviejų jaunuolių azarto kaina - gyvybė


Beprotiškas greitis ir nereikalinga rizika praėjusį penktadienį Vilkaviškio rajone pražudė du jaunuolius, rašo „Lietuvos rytas". Ramoniškių kaimo (Vilkaviškio r.) gyventojas 24 metų Vytautas A. pastaruoju metu uždarbiavo Anglijoje ir prieš kurį laiką grįžo atostogų. 

Vaikinas nusipirko automobilį "Hyundai Coupe" ir lemtingąjį penktadienį sėdo pasivažinėti su tame pačiame kaime gyvenančiu gimnazistu 17 metų Aivaru M.

Tragedija įvyko pavakare kelyje Vinčai-Pilviškiai-Vilkaviškis, ties Ramoniškių kaimu.

Vytauto vairuojamą automobilį pralenkė iš paskos važiuojanti mašina. Vaikinas nutarė ją pasivyti ir aplenkti.

Teigiama, kad "Hyundai Coupe" skriejo 160 kilometrų per valandą greičiu. Posūkyje priešpriešiais "Hyundai Coupe" išniro kitas automobilis.

Vytautas bandė išvengti kaktomušos, suko į šoną, tačiau nesuvaldė lekiančios mašinos - ši trenkėsi į medį, apvirto aukštyn ratais, slydo asfaltu ant stogo ir vėl kelis kartus vertėsi.

Abu jaunuoliai žuvo iš karto.

Automobilis buvo visiškai suknežintas.


Santaka

Žuvo avarijoje

Vakar Šunskų kapinaitės amžinojo poilsio priglaudė skaudžios penktadienio avarijos aukas. Du draugai palaidoti greta vienas kito.

Penktadienį, kelios minutės po 17 val., per Pilviškių miestelį su sirenomis lėkė medikų ir gelbėtojų automobiliai. Tačiau į avarijos vietą atskubėję medikai galėjo tik konstatuoti, kad iš suknežinto „Hyunday Coupe" ištrauktiems jaunuoliams padėti nebegali: septyniolikmetis Aivaras Mikalauskas ir 24-erių Vytautas Akelaitis žuvo vietoje.

Kaip pasakoja avarijos liudininkai, keliu Vinčai–Pilviškiai–Vilkaviškis jaunuolių automobilis skriejo didžiuliu greičiu. „Hyunday Coupe" vijosi jį aplenkusią mašiną. Tačiau aplenkęs vairuotojas posūkyje nebesuvaldė automobilio ir rėžėsi į medį. Nuo smūgio automobilis apvirto, čiuožė stogu, dar kelis kartus virto. Jaunuolių gyvybės nuo sunkių sužalojimų užgeso akimirksniu.

Žinia apie kraupų įvykį Pilviškių „Santakos" gimnazijos trečios klasės mokinio Aivaro tėvus pasiekė užsienyje. Aivarą globojo močiutė.

Likimas su užsieniu siejo ir Vytauto šeimą. Mat jaunas vaikinas buvo išvykęs į Angliją užsidirbti, o prieš kelias savaites sugrįžęs atostogų įsigijo naujesnį automobilį „Hyunday Coupe". Juo penktadienio vakarą ir ketino smagiai pasivažinėti su keleriais metais jaunesniu draugu. Tačiau kelionė baigėsi tragiškai.

Kategorija: Žinios iš interneto. |
Peržiūrų: 2996 | Komentarų: 1 | Raktažodžiai: įvykiai
Viso komentarų: 1
2010-04-22 Spam
1. Zbigniavas
Vat ir erelis. Ne tik pats užsimušė, bet ir kitą užmušė.

Komentuoti gali tik prisiregistravę vartotojai.
[ Registruotis | Įeiti ]
Paieška svetainėje

Duomenys
Šiandien:
Penktadienis, 2019-06-21

Jūs esate Svečias
Vardas:
Slaptažodis:

Aptarkite svetainę


Reklama


IEŠKO!


„Tribūnoje” pasakoja


Nuorodos

Skydeliai

image

image

imageCreative Commons License