Pagrindinis|Tribūna|IEŠKO!
Turinys

Parašykite mums

Rask mus Facebook`e


Plepykla

Pilviškietiškas video

Šmtadienio, vykusio 2011-01-18 Santakos gimnazijoje, filmas.

Daugiau VIDEOfilmų.


Dabar užėję

Viso prisijungę: 2
Svečių: 2
Vartotojų: 0

Statistika


Pradinis » Straipsniai » Kultūrnamis » Žinios iš interneto.

Antanavo šventę užtemdė įžūli vagystė

2011-07-09

Reda Kneizevičienė
Sūduvos vietos veiklos grupės pirmininkė.

Antanavas pusę metų ruošėsi minėti garbingą 250 metų minėjimą. Dar vasario mėnesį buvo perkamos sėklos, ruošiamos gėlės, kurias augino bendruomenės nariai. Dvi pagrindinės Bagotosios ir Marijampolės gatvės pasipuošė gėlėmis. Tačiau šventinę nuotaiką sugadino įžūli vagystė.

Buvo pavogtas iš projekto lėšų pirktas traktorius. Tenka su didžiuliu apgailestavimu pripažinti, kad kol vieni praikaitą liejo tvarkydami parką, labirintą, ruoštis šventei, kiti ko gero rezgė kitus planus. Labai sunku, bet reikia pripažinti kad ši „paslauga" ko gero buvo vietinių gyventojų „dovana" artėjant šventei. Visų gyventojų prašome pagalbos. Tik jūsų dėka turime viltį, kad pasiseks atrasti traktoriuką, su kuriuo planavome ir toliau tvarkyti parką, labirintą bei kitas viešas erdves.

Buvo įvairių nuomonių ir nuogąstavimų- ar pavyks, ar žmonės tam pritars. Daugelis patys greta savo sklypų pasisodino gėlės, kitiems padėjo seniūnijos socialines pašalpas gaunantys asmenys padėdami pasodinti gėles tiems žmonėms, kuriems šis darbas buvo per sunkus. Atsirado ir tokių, kurie nors vienais metais gavo apdovanojimą už gražiausią sodybą, deja dalyvauti griežtai atsisakė, Toks jau gyvenimas, vieni kuria iš širdies nepaisant savo teritorijos ribų, kitų akys mato tik savo tvorą. Nepaisant visų niuansų, visiems nuoširdžiai dėkojame, kurie įsijungė į šią akciją ir galime grožėtis, kad Antnavas savo gimtadieniui pasipuošė gėlėmis.

Didžiuojamės, kad Antanavo jaunimo klubas „Draugai" įgyvendindamas Sūduvos VVG strategijos projektą „ Bendruomeniškumo ugdymas švenčiant Antanavo 250 jubiliejų" numatė daug renginių skirtų šiai progai. Iki šventės bus pastatyti trys meniški ženklai su Antanavo heraldika, kurie pasitiks kiekvieną atvykstantį į Antanavą. Antanavo centre bus pastatytas ženklas, nurodantis mūsų bendruomenės partnerius ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Slovakijos. Jaunimas per tris dienas jau patobulino labirintą ir įrengė dar vieną taką padarydami iš akmenukų užrašą „250”, kuris visiems primins, kad Antanavui šiemet sukanka 250 metų. Visi su nekantrumu laukėme šeštadienį įvyksiančių pirmųjų Šv. Mišių naujai atrestauruotoje koplyčioje.

Paskutiniai šventės pasiruošimo darbai vyko pagal planą, nes laukiame atvykstant daug svečių iš visos Lietuvos. Tačiau visų bendruomenės narių, o ypač jaunimo klubo nuotaikas sugadino vagystė.

Jeigu turėsite bent kokios informacijos apie mūsų traktoriuką ( pridedame nuotrauką), būsime jums dėkingi. Prašome skambinti tel. 8 611 21453 pirmininkei Redai Kneizevičienė. Esame įsitikinę, kad yra neabejingų žmonių ir visų bendromis pastangomis nusikaltėliai bus išaiškinti. Iš anksto dėkojame už bet kokią informaciją. Nepaisant niūrių nuotaikų, maloniai visus kviečiame į šventę liepos 9 d. , kuri prasidės šventomis Mišiomis naujoje koplyčioje. Po to šventė tęsis parke, vyks Žemaitijos, Mažosios Lietuvos ir Suvalkijos kulinarinio paveldo pristatymas, koncertuos Jurbarko ir Telšių rajono aviveiklininkai bei Ovidijus Vyšniauskas.


Straipsnis ir nuotrauka iš naujienų portalo www.kazluruda.eu.


P.S.  Pilviškiai.lt. Kaip jau žadėjau, pridedu pavogtojo traktoriuko nuotraukas. Jei turėtumėte kokios nors informacijos apie traktoriuką, skambinkite   tel. 8 611 21453, Sūduvos vietos veiklos grupės pirmininkei Redai Kneizevičienei.

 

Autorius:Reda Kneizevičienė

Šaltinis: http://www.kazluruda.eu/siandien-2/lt/antanavo-svente-uztemde-izuli-vagyste-673.html
Kategorija: Žinios iš interneto. |
Peržiūrų: 2865 | Komentarų: 4 | Raktažodžiai: Antanavas
Viso komentarų: 4
2011-07-15 Spam
4. Valius (Valius)
Gausiu.

2011-07-13 Spam
3. Darius (darvis)
Šiuo atveju ji reikalinga, kad žinot ko ieškot. Gal tau Valiau galėtų ją atsiusti, o tu ją įdėtum, gal rastume.

2011-07-12 Spam
2. Valius (Valius)
Nėra nuotraukos. Tikra teisybė. Ir aš jos pasigedau. Bet, kaip matote iš banerio po straipsniu, jis iš Kazlų Rūda.eu. dry

2011-07-12 Spam
1. Darius (darvis)
Nėra Nuotraukos!!! Nėra nuotrukos nėra ir ko ieškoti ..

Komentuoti gali tik prisiregistravę vartotojai.
[ Registruotis | Įeiti ]
Paieška svetainėje

Duomenys
Šiandien:
Trečiadienis, 2018-11-14

Jūs esate Svečias
Vardas:
Slaptažodis:

Aptarkite svetainę


Reklama


IEŠKO!


„Tribūnoje” pasakoja


Nuorodos

Skydeliai

image

image

imageCreative Commons License