Pagrindinis|Tribūna|IEŠKO!
Turinys

Parašykite mums

Rask mus Facebook`e


Plepykla

Pilviškietiškas video

Šmtadienio, vykusio 2011-01-18 Santakos gimnazijoje, filmas.

Daugiau VIDEOfilmų.


Dabar užėję

Viso prisijungę: 4
Svečių: 2
Vartotojų: 2
ineseu3 , elnoraiu3

Statistika


Pradinis » Straipsniai » Kultūrnamis » Žinios iš interneto.

Straipsnių kategorijoje: 52
Rodoma straipsnių: 11-20
Puslapiai: « 1 2 3 4 5 6 »

Rūšiuoti pagal : Datą · Pavadinimą · Komentarus · Peržiūras
Žinios iš interneto.

©Europos istorijų parkas  2011-02-09

EIP komanda

„Internetas – daugiau nei žaidimas, tai – tavo gyvenimas!”, – skelbia šiųmetis Tarptautinės saugesnio interneto dienos šūkis. Lietuvoje, kaip ir visoje Europoje, šią dieną minime kasmet vasario antrosios savaitės antradienį. Šiemet, vasario 8 dieną, apie tai, kaip naršymą internete padaryti saugesnį, galėsime sužinoti įvairiuose renginiuose: konferencijose, nuotolinio mokymo kursuose, piešinių, trumpametražių filmukų ir kituose konkursuose, „Protų kovose" su vaikų mėgstamu Gustavu, viktorinose. Visa tai turėtų priminti vaikams ir jų tėveliams, kad internetas – ne žaislas, todėl juo reikėtų naudotis atsakingai.  

Peržiūrų: 2321 | | Komentarai (0)

Žinios iš interneto.

©Europos istorijų parkas  2011-02-01

EIP komanda.

Sausio 28 d. Europos Komisija, Europos Taryba ir ES šalys narės penktąjį kartą paminėjo Duomenų apsaugos dieną. Kasmet aptariamos pagrindinės duomenų apsaugos problemos ir būdai, kaip jų išvengti. Kažin, ar susimąstome, kad svetimam žmogui pasakytas asmens kodas, banko kortelės numeris ar kita privati informacija – tai ne tik nelaiku „paleistas liežuvis", bet ir rimta problema mūsų pačių saugumui.

Su duomenų apsaugos problemomis susiduriame kasdien: darbe, santykiuose su valdžios institucijomis, sveikatos sistemoje, pirkdami prekes ar paslaugas, keliaudami, naršydami internete.  Problema ta, kad dauguma asmenų nėra susipažinę su duomenų apsaugos klausimais ir nežino savo teisių šioje srityje. Štai kalbinta panevėžietė Virginija nežino, ar vienas didysis prekybos tinklas nepažeidė jos asmens teisių, nukopijuodamas jos asmens tapatybės kortelę. Moteris tik norėjo prasitęsti lojalumo kortelę, kai parduotuvės darbuotoja paprašė parodyti asmens tapatybės kortelę, tačiau užuot vien pasižiūrėjusi, nuskenavo ją ir pasidėjo prie kitų dokumentų.     

Peržiūrų: 5208 | | Komentarai (1)

Žinios iš interneto.

©Vilkaviškio r. PK 2010-12-01

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilkaviškio rajono policijos komisariato Viešosios tvarkos skyriaus Prevencijos poskyrio pareigūnės, kartu su Vilkaviškio  rajono sporto mokykla, Pilviškių „Santakos" gimnazijos sporto salėje suorganizavo  Vilkaviškio rajono  kaimo vietovių mokyklų mokiniams 2000 m. gimusių ir jaunesnių kvadrato varžybas. Projekto tikslas: populiarinti sveiką gyvenseną, mokyti vaikus turiningai ir prasmingai praleisti laisvalaikį, ugdyti vaikų tinkamo elgesio visuomenės normas ir atsakomybę. Aštuonios komandos varžės lapkričio 24 dieną, o gruodžio 1 finalinėse varžybose rungtyniavo keturios komandos.

Peržiūrų: 2975 | | Komentarai (0)

Žinios iš interneto.

©„Santaka  2010-10-28

Opšrūtų kaime jau pastatytas paminklas Sūduvos partizanams ir Opšrū­tų mūšiui atminti. Ruošiantis paminklo atidengimo iškilmėms, pasta­ruoju metu tvarkoma aplinka. 

1947 metų lapkričio mėnesio tragedijai ir laisvės kovų istorijai atminti paminklo pastatymo organizacinio komiteto narys, Lietuvos kariuome­nės kūrėjų sąjungos Vinco Kudirkos Marijampolės skyriaus vadovas A. Samuolis dėkoja visiems žmonėms, kurie paminklo statybą parėmė sa­vo auka. Tokių rėmėjų atsirado ne vien iš mūsų rajono, tačiau dar­bams užbaigti lėšų dar trūksta.


Peržiūrų: 1689 | | Komentarai (0)

Žinios iš interneto.

©EIP  2010-10-12

EIP komanda

null

Pasaulį užklupusi finansų krizė ir pablogėjusi ekonominė situacija nesumažino europiečių noro pagelbėti besivystančioms šalims – taip rodo rugsėjo 13 d. paskelbti „Eurobarometro" tyrimo rezultatai. Europos piliečiai pasisako už paramos teikimą besivystančioms šalims – net 89 proc. respondentų paramą vystymuisi laiko svarbia arba labai svarbia. Apibendrinus tyrimo duomenis kyla klausimas, ar apskritai esame linkę atsigręžti į skurstančius žmones, kurie yra ne kitose valstybėse, o visai čia pat, šalia mūsų?

Peržiūrų: 2975 | | Komentarai (0)

Žinios iš interneto.

©„Alietuvis.com" 

Kęstutis ŠALAVĖJUS

null

Balandžio 9 d. sukako 80 metų vienam didžiausių lietuvių pabėgėlių iš Sovietų Sąjungos - Simui Kudirkai. Prieš 40 metų drąsaus lietuvio šuolis iš sovietų į amerikiečių laivą prie JAV krantų atkreipė pasaulio dėmesį į sunkią Lietuvos padėtį.

Bandymų pabėgti ir sėkmingų pabėgimų iš už geležinės uždangos buvo daug. Jūreiviai dažnai bėgdavo iš Vakarų uostuose ar teritoriniuose vandenyse stovinčių Sovietų Sąjungos prekybos ar žvejybos laivų; menininkai - gastrolių po užsienį metu; prašydavosi politinio prieglobsčio būdami turistinėse kelionėse Vakarų šalyse; pereidavo valstybės sieną (kaip Vladas Šakalys); užgrobdavo ir nuvarydavo lėktuvus (Pranas ir Algirdas Brazinskai, Jonas Simokaitis su žmona). Ne visiems pavyko pabėgti, sugauti būdavo nuteisiami ilgiems metams kalėjimo. Tiems, kam pavykdavo pabėgti, reikėdavo saugotis sovietų saugumo, nes dauguma jų už tėvynės išdavimą už akių būdavo nuteisti mirties bausme.

Peržiūrų: 7260 | | Komentarai (2)

Žinios iš interneto.

©„Santaka"  2010-08-07

Andrius GRYGELAITIS

null

Į redakciją užsukęs Alksnėnuose gyvenantis Juozas Žilinskas pasakojo, kaip iš telekomunikacijų bendrovės „Bitė Lietuva" netikėtai gavo iki tol neregėto dydžio sąskaitą už pokalbius telefonu. 

Vyriškis pasakojo, kad už gegužės mėnesio pokalbius gavo per 100 litų didesnę nei tikėjosi sąskaitą. Peržiūrėjus pokalbių išklotines paaiškė­jo, jog J. Žilinskui priskaičiuota 104,30 Lt už skambučius į Lietuvą... iš Rusijos. „Aš tikrai niekur nekeliavau. Visą laiką būnu tarp Alksnėnų ir Vilkaviškio", – tikino pašnekovas.

Peržiūrų: 2552 | | Komentarai (2)

Žinios iš interneto.

©EIP komanda  2010-06-09

EIP

null

ES ketina geriau apginti ir autobusais bei laivais keliaujančiųjų teises

Vasara – kelionių metas. Tam, kad netikėti rūpesčiai nesugriautų kruopščiai planuotų atostogų, prieš keliaujant svarbu pasidomėti savo, kaip keleivių, teisėmis. Tai tampa ypač aktualu, kai sužinome, kad greitai jų turėsime daugiau – jau liepos mėnesį Europos Sąjunga balsuos dėl keleivių teisių didinimo. Taigi, ką verta žinoti prieš keliaujant lėktuvu, autobusu, traukiniu ar laivu?

Peržiūrų: 1749 | | Komentarai (0)

Žinios iš interneto.

© EIP  2010-06-01

EIP komanda

null

Nors saulė dar neišlenda tiek daug, kiek norėtųsi, ir dažnokai pliaupia lietus, turbūt kiekvienas vis dažniau imame galvoti apie artėjančias atostogas. Vieni apie visiškai greitas, būsimas jau birželio mėnesį, kiti – apie laukiamas vasaros pabaigoje, arba apskritai dar svarstome, ar pavyks šiemet ištrūkti ir, žinoma, ar užteks tam pinigų. Pirmąją kalendorinės vasaros dieną nusprendėme pasidomėti, kokie lietuvių atostogų planai šiais metais ir kaip juos paveikė ekonominis sunkmetis.

Peržiūrų: 1623 | | Komentarai (0)

Žinios iš interneto.

©EIP  2010-05-26

EIP komanda

null

Socialiniai tinklai aktyviai užkariauja internetinę erdvę: Lietuvoje jų yra apie dešimt, iš kurių net du įsitaisę populiariausių svetainių pirmajame penketuke. Panašu, jog lietuviai iš tiesų aktyviai naudojasi socialiniais tinklais, kurie yra skirti žmonių asmeniniams ryšiams palaikyti, ineraktyviam bendravimui ir kitokiam pramogavimui su kitais prie socialinio tinklo prisijungusiais nariais. Trečiasis lankomiausias lietuvių tinklalapis yra www.one.lt, kurio pagrindinė funkcija yra socialinis bendravimas internetu, o penktoje vietoje – kitas socialinis tinklas www.draugas.lt. Per mėnesį šios svetainės pritraukia atitinkamai 750 tūkst. ir 600 tūkst. lankytojų. Vertinant bendras interneto naudojimo tendencijas ir lankytojų srautus kitose lietuviškose svetainėse, lankomumo rodikliai yra iš tiesų dideli. Verta paminėti, kad prieš metus į Lietuvos interneto padangę staiga įsiveržė tarptautinis socialinis tinklas „Facebook". Šis kadaise jauno JAV studento sukurtas socialinis tinklas Lietuvoje turi daugiau nei 600 tūkst. vartotojų. Kyla natūralus klausimas: ar mes, lietuviai, taip aktyviai naudodami socialinius tinklus susimąstome apie jų saugumą?

Peržiūrų: 6180 | | Komentarai (1)

Paieška svetainėje

Duomenys
Šiandien:
Sekmadienis, 2022-01-23

Jūs esate Svečias
Vardas:
Slaptažodis:

Aptarkite svetainę


Reklama


IEŠKO!


„Tribūnoje” pasakoja


Nuorodos

Skydeliai

image

imageCreative Commons License