Pagrindinis|Tribūna|IEŠKO!
Turinys

Parašykite mums

Rask mus Facebook`e


Plepykla

Pilviškietiškas video

Šmtadienio, vykusio 2011-01-18 Santakos gimnazijoje, filmas.

Daugiau VIDEOfilmų.


Dabar užėję

Viso prisijungę: 8
Svečių: 7
Vartotojų: 1
sophiecs2

Statistika


Pradinis » Straipsniai » Kultūrnamis » Žinios iš interneto.

Straipsnių kategorijoje: 52
Rodoma straipsnių: 31-40
Puslapiai: « 1 2 3 4 5 6 »

Rūšiuoti pagal : Datą · Pavadinimą · Komentarus · Peržiūras
Žinios iš interneto.

„Sūduvos gidas”  2009-10-29

Akcijos organizatorių informacija

Vilkaviškio vyskupijos Caritas ir firma „Komota" nuo spalio 15 d. iki lapkričio 21 d. organizuoja akciją „Padovanok kompiuterį vaikams", kuri skirta Lietuvos vardo paminėjimo 1000-mečiui ir Lietuvos Caritas veiklos 20-mečiui.

Senas kompiuteris nebūtinai reiškia, kad jis neveikia – tiesiog technologiškai yra pasenęs. Visi turėtume stengtis tokio daikto neišmesti, o padovanoti draugams ar vaikams, kurie jo neturi ir negali nusipirkti.

Peržiūrų: 1642 | | Komentarai (0)

Žinios iš interneto.

Lietuvos Respublikos APLINKOS MINISTERIJA,  2009-10-29

Visuomenės informavimo skyrius

Atėjus šaltajam sezonui ir lauke įsivyravus neigiamai temperatūrai, Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos prie Aplinkos ministerijos sinoptikai pradės skelbti vėjo žvarbumo prognozę.

Gyventojai bus informuojami, koks žvarbus bus oras, priklausomai nuo oro temperatūros ir vėjo greičio, kokią realią temperatūrą jaus neuždengtos kūno vietos.

Aplinkos ministro Gedimino Kazlausko teigimu, Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba vis daugiau dėmesio skiria biometeorologinėms prognozėms apie orų poveikį žmonių sveikatai.

Peržiūrų: 1585 | | Komentarai (0)

Žinios iš interneto.

Valstietis.lt  2009-10-28

Šarūnas Preikšas

Artėjant Visų Šventųjų dienai, Vėlinėms prie kapinių gausu transporto. Grįžę nuo artimųjų kapų, neretai žmonės braukia ašaras ir jaudinasi ne dėl iškeliavusiųjų į anapilį, bet radę apvogtą, nuniokotą automobilį. Kad tokių atvejų būtų mažiau, policijos komisarai pataria būti budresniems ir nesudaryti palankių sąlygų nusikaltimams.

„Visų Šventųjų ir Vėlinių laikotarpiu dirbs daugiau policijos pareigūnų. Jie didesnį dėmesį kreips eismo saugumui užtikrinti ir nusikalstamoms veikoms bei kitiems teisės pažeidimams užkardyti prie miestuose ir rajonuose esančių kapinių“, – teigė Utenos apskrities Vyriausiojo policijos komisariato (VPK) viršininkas Linas Pernavas. Tačiau nesnaus ir nusikaltėliai. Jie nepraleidžia progų žmonių susibūrimo vietose lengvai pasipelnyti. Todėl komisaras prašo gyventojų pastebėjus prie kapinių, automobilių stovėjimo aikštelėse ar netoli jų įtartinus asmenis įsidėmėti jų išvaizdą, transporto priemonę bei jos valstybinį numerį ir nedelsiant pranešti policijai arba aptarnaujamos teritorijos apylinkės inspektoriui. Pareigūnai visą parą lauks informacijos nemokamais telefonais 02 arba 112.

Peržiūrų: 1588 | | Komentarai (0)

Žinios iš interneto.

„LRT.LT”  2009 10 26 / 12:00

Lrt.lt

Britų tyrėjai suskaičiavo, kad spalio 26-oji, pirmadienis, Didžiojoje Britanijoje bus pati neproduktyviausia diena metuose.

Prognozuojama, kad per visą šią savaitę darbuotojų produktyvumas kris apie 50 proc., nes jiems kirs depresija dėl kasdien vis greičiau atslinksiančios tamsos, rašoma dienraščio „The Telegraph“ interneto svetainėje.


Peržiūrų: 1515 | | Komentarai (0)

Žinios iš interneto.

„Sūduvos gidas”  2009 10 23

Spalio 25 d., sekmadienį, Lietuvoje, kaip ir visoje Europos Sąjungoje, bus atšauktas vasaros laikas. Jis nuo 2003-ųjų mūsų šalyje kasmet atšaukiamas spalio mėnesio paskutinį sekmadienį ketvirtą valandą nakties, pasukant laikrodžio rodyklę viena valanda atgal. Vasaros laikas įvedamas kovo paskutinį sekmadienį trečią valandą nakties, pasukant laikrodžio rodyklę viena valanda pirmyn. Toks Vyriausybės nutarimas buvo priimtas atsižvelgus į Europos Parlamento ir Tarybos direktyvą dėl vasaros laiko susitarimų.


Peržiūrų: 1631 | | Komentarai (0)

Žinios iš interneto.

Policija.lt  2009-10-21

PD Kriminalinės policijos valdybos informacija

Pastaruoju metu šalyje vėl padažnėjo sukčiavimo telefonu atvejų, kai nusikaltėliai iš patiklių asmenų išvilioja pinigų. Dažnas suvokia, kad tokie pranešimai tėra „telefoninių" sukčių mėginimai apgaule ištuštinti patiklių asmenų pinigines. Tačiau nusikaltėlių aukomis dažnai tampa vaikai ir senyvo amžiaus asmenys. Telefoninių sukčių užvaldomos materialinės vertybės yra nuo kelių iki keliolikos tūkstančių litų (kartais siekia net 50 tūkstančių litų). Tai dažniausiai priklauso nuo to, kaip sukčius sugeba psichologiškai paveikti nukentėjusįjį asmenį.

Kaip ir visi nusikaltimai minėti sukčiavimo atvejai yra latentiniai. Tai sąlygoja žmonių, nukentėjusių nuo telefoninių sukčių, bijojimas kreiptis į teisėsaugos institucijas, nes bijoma apsijuokti prieš kaimynus, bendradarbius ar giminaičius. Apie tokius atvejus dažniausiai sužinoma tik tada, kai nusikalstama veika jau padaryta ir išvilioti pinigai

Peržiūrų: 1610 | | Komentarai (1)

Žinios iš interneto.

„Santaka”  2009 m. Spalio 22 d. Ketvirtadienis

„Santakos“ inf.

Ilgai priešinusis seniūnaičių rinkimų idėjai ir pagaliau paklususi šiam naujam Vietos savivaldos įstatymo reikalavimui, naujų institucijų steigimo ėmėsi ir Vilkaviškio rajono savivaldybė.
Daugelis Lietuvos savivaldybių jau turi seniūnaičius, kai kur vyksta antrasis jų rinkimų turas. Tačiau Suvalkijoje kurį laiką tam buvo priešintasi.
Pritardami marijampoliečiams bei šakiečiams, Vilkaviškio rajono politikai taip pat kurį laiką teigė, kad „seniūnaičiai reikalingi kaip šuniui penkta koja“.

Vis dėlto po ilgų diskusijų apie šių pareigybių reikalingumą ir Vyriausybės atstovo Marijampolės apskrityje Pauliaus Ulecko pagrasinimo teismu rajono Savivaldybė pagaliau ėmėsi įgyvendinti šią naujovę.

Peržiūrų: 1742 | | Komentarai (0)

Žinios iš interneto.

„Santaka”  2009 m. Spalio 20 d. Antradienis.

„Santakos“ inf.

Minint Lietuvos Konstitucijos 17 metų sukaktį, spalio 24 dieną, šeštadienį, visoje šalyje vėl rengiamas Konstitucijos egzaminas, kuris vyks ir Vilkaviškio rajono savivaldybėje.

Tradiciškai, jau trečiąjį kartą, Konstitucijos egzaminą Lietuvos gyventojams organizuoja Teisingumo ministerija ir Lietuvos žurnalistų sąjunga. Egzaminas vyks dviem etapais: atrankos etapas savivaldybėse – spalio 24 dieną ir finalas Vilniuje – lapkričio 28 dieną.

Šiais metais Konstitucijos egzamino rengėjai numatė kiek kitokią egzamino vykdymo tvarką. Spalio 24-ąją Konstitucijos žinias pasitikrinti kviečiami visi piliečiai, tačiau egzamino dalyviai bus vertinami kitaip. Bus renkamas geriausiai Konstituciją išmanantis gyventojas ir geriausias teisinį išsilavinimą turintis asmuo. Kaip ir ankstesniais metais, visi atsakinės į testo klausimus, tik testas gyventojams ir teisininkams bus skirtingas.

Peržiūrų: 1607 | | Komentarai (0)

Žinios iš interneto.

„Kauno diena”  2009-10-18

Agnė Klimčiauskaitė

Šis TV3 parodijų šou sumanytas kaip vienintelė laida, skirta televizijos nežiūrintiems, tačiau nenorintiems atsilikti nuo šou gyvenimo žmonėms.

"Tačiau įvyko paradoksas, – pripažino laidos režisierius Simonas Aškelavičius. – Šiais laikais madinga sakyti, kad televizijos nežiūriu, kad viskas joje tik blogai. Bet žmonės juokiasi iš mūsų parodijų, vadinasi, vis dėlto žiūri televiziją ir atpažįsta laidas. O su mumis žiūrovams – jokio vargo: patys ir kanalus perjunginėjame, ir parodome bendrą televizijų vaizdą su ironijos doze."

Peržiūrų: 3428 | | Komentarai (0)

Žinios iš interneto.

„Sūduvos gidas”  2009-10-19

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento informacija

Spalio 21 dieną 11 val. 52 min. Lietuvoje bus girdimas perspėjimo sirenų kauksmas. Tuo metu Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos pradės gyventojų perspėjimo sistemos patikrinimą. Sirenos kauks 3 minutes. Nustojus joms kaukti, 11 val. 55 min., per Lietuvos radijo arba vietines radijo programas, gyventojams bus skelbiama aktuali informacija. Marijampolės apskrityje informuos radijo stotis „Kapsai“.

Peržiūrų: 1541 | | Komentarai (0)

Paieška svetainėje

Duomenys
Šiandien:
Sekmadienis, 2022-01-23

Jūs esate Svečias
Vardas:
Slaptažodis:

Aptarkite svetainę


Reklama


IEŠKO!


„Tribūnoje” pasakoja


Nuorodos

Skydeliai

image

imageCreative Commons License