Pagrindinis|Tribūna|IEŠKO!
Turinys

Parašykite mums

Rask mus Facebook`e


Plepykla

Pilviškietiškas video

Šmtadienio, vykusio 2011-01-18 Santakos gimnazijoje, filmas.

Daugiau VIDEOfilmų.


Dabar užėję

Viso prisijungę: 4
Svečių: 4
Vartotojų: 0

Statistika


Pradinis » Straipsniai » Kultūrnamis » Žinios iš interneto.

Straipsnių kategorijoje: 52
Rodoma straipsnių: 41-50
Puslapiai: « 1 2 3 4 5 6 »

Rūšiuoti pagal : Datą · Pavadinimą · Komentarus · Peržiūras
Žinios iš interneto.

Valstietis.lt  2009-10-18

Antropologų teigimu, dauguma priešistorinių Australijos aborigenų 100 ar 200 metrų bėgime aplenktų greičiausią planetos žmogų Usainą Boltą.
Dalis Ruandos Tutsi genties vyrų iniciacijos ceremonijoje, kurioje vyriškumas įrodomas jaunuoliui peršokus per į jo ūgio aukštį iškeltą kartelę, taip pat galėdavo sumušti pasaulio šuolio į aukštį rekordą (2,45 m).

Bet kuri neandertalietė rankos lenkimo rungtyje vilčių nepaliktų buvusiam kultūristui bei dabartiniam Kalifornijos (JAV) gubernatoriui Arnoldui Schwaarzeneggeriui. 


Peržiūrų: 1749 | | Komentarai (0)

Žinios iš interneto.

„Santaka”   2009 m. Spalio 17 d. Šeštadienis.

Vaidutė DIRŽIUVIENĖ
Pilviškių „Santakos“ gimnazijos dailės mokytoja

J. Basanavičiaus sodyboje-muziejuje visą spalio mėnesį veiks Pilviškių „Santakos“ gimnazijos mokinių plenerų „Metų atžalynas“ ir „Jaunystės svajonės“ tapybos darbų paroda „Šiandien...“ Po to ji iškeliaus į Pilviškius.

Rašytojas Hermanas Hesė yra pasakęs: „Mokytojas neturi tarnauti mokiniui – jie abu privalo tarnauti dvasiai.“ Mes turime skirtingą meninio ir asmeninio gyvenimo patirtį, tačiau plenerai „Menų atžalynas“ ir „Jaunystės svajonės“, vykę J. Basanavičiaus sodyboje-muziejuje, – tai savotiškas testas mokiniams patikrinti savo gabumus, susipažinti su kita menine aplinka.

Peržiūrų: 1546 | | Komentarai (0)

Žinios iš interneto.

BNS, 14 Spa 2009 13:12

Eglė Šliževičiūtė

Spalio 14 d., Vilnius. Nuo patyčių kenčiantys vaikai, skurstančios šeimos ar beglobiai gyvūnai – nuo šiol visiems, kuriems reikalinga parama, padėti bus žymiai paprasčiau. Lietuvoje pradeda veikti www.aukok.lt – pirmoji šalyje aukojimo internetu svetainė, leisianti visiems gyventojams ar įmonėms paprastai ir greitai paremti labdaros projektus.

Svetainė www.aukok.lt apjungs įvairias paramos siekiančias labdaros organizacijas, kurioms lėšas aukoti bus galima tiesiog internetu – jungiantis per elektroninės bankininkystės sistemas.

Idėja įkurti vieningą aukojimo internetu svetainę gimė aktyviems jauniems žmonėms – Ingai Lukoševičiūtei ir Pilietinės atsakomybės fondo valdybos nariui Tadui Langaičiui, kai patys pabandę paaukoti lėšų labdarai artimųjų vardu susidūrė su sunkumais.


Peržiūrų: 2240 | | Komentarai (0)

Žinios iš interneto.

Policija.lt  2009-10-10

PD Viešosios policijos valdybos informacija

Siekdami suaktyvinti šalies teritorinių policijos įstaigų veiklą šioje srityje, užkardyti ir išaiškinti neteisėto alkoholinių gėrimų realizavimo atvejus bei kitus teisės pažeidimus, susijusius su alkoholio ir kitų akcizais apmokestintų prekių apyvartos kontrole, š. m. spalio 12 d. - gruodžio 31 d. šalyje bus vykdoma prevencinė priemonė „Nelegalus alkoholis".

Peržiūrų: 1556 | | Komentarai (0)

Žinios iš interneto.

Policija.lt  2009 10 09

Lietuvos policijos eismo priežiūros tarnybos informacija

Lietuvos policijos eismo priežiūros tarnyba kartu su Lietuvos Respublikos transporto priemonių draudikų biuru, siekdami bendro tikslo - mažinti eismo įvykių, kuriuose tamsiuoju paros metu nukenčia pėstieji (dviratininkai, vadeliotojai), skaičių, keisti eismo dalyvių elgesį kelyje, ugdyti atsakomybę ir sąmoningumą, organizuoja tikslinį prevencinį projektą „Būk matomas ir saugus kelyje"

Peržiūrų: 1606 | | Komentarai (0)

Žinios iš interneto.

„Sūduvos gidas”  2009 10 06

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento informacija

Kasdien vis labiau vėstant rudens orams, netruks prasidėti intensyvaus šildymo sezonas, o su juo atsiras ir naujų sąlygų bei priežasčių gaisrams kilti. Kaip rodo statistika, šaltaisiais metų mėnesiais labai padaugėja gaisruose žūstančių žmonių. Taip yra todėl, kad atvėsus orams gyventojai daugiau laiko praleidžia namuose, naudoja šildymo įrenginius, elektrinius buitinius prietaisus. Štai praėjusio šildymo sezono metu (nuo 2008 m. spalio 1 d. iki 2009 m. balandžio 1 d.) dėl krosnių, židinių bei dūmtraukių įrengimo ir jų eksploatavimo taisyklių pažeidimų šalyje kilo 605 gaisrai, kurių metu žuvo 12 žmonių, o 14 gyventojų patyrė traumas.

Peržiūrų: 1484 | | Komentarai (0)

Žinios iš interneto.

„Sūduvos gidas”  2009 09 16

 Ona Birutė Surdokienė, Vyriausioji specialistė etnokultūrai, parodų organizatorė.

Marijampolės kultūros centre rugsėjo 26 d. jau penktą kartą vyks Marijampolės savivaldybės tautodailės paroda - konkursas. Jame galimybę dalyvauti turi visi kuriantys savivaldybės amatininkai, tautodailininkai, liaudies menininkai.

Visada laukiami ir tie, kurie iki šiol nedrįso viešai rodyti savo kūrybos. Šioje parodoje - konkurse bus išrinkti geriausi tautodailininkų, amatininkų kūriniai į regioninę tautodailės parodą, o iš šios - į respublikinę konkursinę tautodailės parodą „AUKSO VAINIKAS" nominacijai laimėti.

Peržiūrų: 2190 | | Komentarai (0)

Žinios iš interneto.

„Sūduvos gidas”  2009 09 14

 Aurelija Baniulaitienė, Marijampolės savivaldybės Viešųjų ryšių tarnybos vedėja.

Rugsėjo 11 d. įvykusiame edukacinės pilietinio ir tautinio ugdymo programos „Vardan Lietuvos“ renginyje Marijampolės apskrities Vilkaviškio rajono Pilviškių seniūnijos teritorijoje buvo atidengtas paminklinis akmuo, skirtas 1947 m. sausio 15 – 16 d. šioje vietoje, Nadrausvės ir Juodupių kaimuose, įvykusio pirmojo Lietuvos partizanų apygardų vadų ir atstovų susirinkimo atminimui įamžinti. Edukaciniame renginyje gausiai dalyvavo Marijampolės apskrities moksleiviai ir studentai. Jie turėjo galimybę ne tik būti paminklo atidengimo liudininkais, bet ir išgirsti Lietuvos partizanų istorijos faktus iš istorikų bei dar likusių gyvų partizanų lūpų.

Peržiūrų: 1817 | | Komentarai (0)

Žinios iš interneto.

2009-09-01

Danutė Valiūnienė 

Tai - didelė dovana: būti staiga pažadintam, pamatyti pasaulį per naujas, plačiai atsivėrusias sielos properšas ir naujomis kryptimis, matyti šviesą ten, kur buvo tamsa, atrasti grožį suskaldyto akmens skeveldrose, regėti spalvas ten, kur viskas buvo išblukę ir pilka, girdėti žmogaus balsą ir sugerti šypseną kaip neįkainojamą lobį, žvelgti gyvenimui tiesiai į akis ir prisipažinti, kad gyvenimas labai trumpas, būtent todėl kiekvieną akimirką reikia paversti vertinga...

Peržiūrų: 1696 | | Komentarai (0)

Žinios iš interneto.

2009 m. Rugpjūčio 22 d. Šeštadienis.

Vyriausybės Spaudos tarnyba

Juodojo kaspino diena tampa Europos diena stalinizmo ir nacizmo au­koms atminti ir Baltijos kelio diena. 
Nuo šiol rugpjūčio 23-iąją – Europos dieną stalinizmo ir nacizmo au­koms atminti ir Baltijos kelio dieną – Lietuvos valstybės vėliavos prie, virš ar ant valstybės ir savivaldybių institucijų ir įstaigų bus iškeliamos be gedulo ženklo.

Peržiūrų: 1525 | | Komentarai (0)

Paieška svetainėje

Duomenys
Šiandien:
Sekmadienis, 2022-01-23

Jūs esate Svečias
Vardas:
Slaptažodis:

Aptarkite svetainę


Reklama


IEŠKO!


„Tribūnoje” pasakoja


Nuorodos

Skydeliai

image

imageCreative Commons License