Pagrindinis|Tribūna|IEŠKO!
Turinys

Parašykite mums

Rask mus Facebook`e


Plepykla

Pilviškietiškas video

Šmtadienio, vykusio 2011-01-18 Santakos gimnazijoje, filmas.

Daugiau VIDEOfilmų.


Dabar užėję

Viso prisijungę: 2
Svečių: 1
Vartotojų: 1
elviraxu18

Statistika


Pradinis » Straipsniai » Kultūrnamis » Spauda rašo.

Sėkmingi jaunimo žingsniai kūryboje

„Santakos“ inf.

Tradiciniame apskrities jaunųjų kūrėjų konkurse „Auksinis rudenėlis“ mūsų rajono atstovų darbai buvo įvertinti labai gerai. Tarp dvidešimties prizininkų bemaž pusė – vilkaviškiečiai.

Marijampolės moksleivių kūrybos centras jau šeštą kartą surengė jaunųjų apskrities kūrėjų konkursą „Auksinis rudenėlis“. Kiekvienais metais jame dalyvauja ir nemažas būrys Vilkaviškio rajono moksleivių. Visuomet jų pavardžių randame ir tarp geriausiai įvertintų autorių. Šiemet iš viso konkursui buvo pateikti 59 darbai, iš kurių komisija atrinko originaliausius.

Tarp trijų prozos kūrėjų laureatų pateko Virbalio vidurinės mokyklos dešimtokė Rolanda Lasevičiūtė ir Kybartų pagrindinės mokyklos šeštokas Gabrielius Zaveckas, tarp poetų – „Aušros“ gimnazijos pirmos klasės mokinė Giedrė Grigalevičiūtė ir Pilviškių „Santakos“ gimnazijos šeštos klasės mokinė Sandra Kučinskaitė. Diplomantų būryje buvo prozininkai Arnoldas Kargelis iš Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazijos ir Kybartų pagrindinės mokyklos moksleivė Armanda Viktoravičiūtė bei poezijos kūrėjai Rita Kokanskytė (Virbalio vid. m-kla) ir Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinės mokyklos penktokės Aušrinė Damušytė bei Jovita Mikulytė.

Konkurso prizininkų pagerbimas vyko Zyplių dvare (Šakių r.). Renginio organizatoriai į jį kūrėjus pakvietė kartu su mokytojais. Laureatams ir nominantams buvo įteiktos apskrities viršininkės Birutės Kažemėkaitės padėkos, vertinimo komisijos pirmininkė kaunietė literatė Perpetua Dumšienė asmeninėmis dovanėlėmis paskatino jai labiausiai patikusius autorius.Autorius:„Santakos“ inf.

Šaltinis: http://santaka.info/?sid=15490
Kategorija: Spauda rašo. |
Peržiūrų: 1353 | Raktažodžiai: poezija
Viso komentarų: 0
Komentuoti gali tik prisiregistravę vartotojai.
[ Registruotis | Įeiti ]
Paieška svetainėje

Duomenys
Šiandien:
Antradienis, 2019-10-22

Jūs esate Svečias
Vardas:
Slaptažodis:

Aptarkite svetainę


Reklama


IEŠKO!


„Tribūnoje” pasakoja


Nuorodos

Skydeliai

image

image

imageCreative Commons License