Pagrindinis|Tribūna|IEŠKO!
Turinys

Parašykite mums

Rask mus Facebook`e


Plepykla

Pilviškietiškas video

Šmtadienio, vykusio 2011-01-18 Santakos gimnazijoje, filmas.

Daugiau VIDEOfilmų.


Dabar užėję

Viso prisijungę: 3
Svečių: 2
Vartotojų: 1
leighvb69

Statistika


Pradinis » Straipsniai » Kultūrnamis » Spauda rašo.

Gyventojai prašomi prisirišti šunis

Daiva JUŠKEVIČIENĖ
Savivaldybės administracijos Bendrojo skyriaus vyresnioji specialistė

Į Vilkaviškio rajono savivaldybės seniūnijas kreipėsi AB Lietuvos pašto Kauno filialo direktorius H. Kelpša.

Savo kreipimesi bendrovės vadovas teigia, kad „...laiškininkai, pristatydami pašto korespondenciją gyventojams, dažnai negali tinkamai atlikti savo darbo, nes įeiti į privačias valdas trukdo lakstantys nepririšti šunys. Nepririšti šunys puola laiškininkus, važiuojančius dviračiu gatve. Pasitaikė atvejų, kai darbuotojai buvo apkandžioti agresyvių šunų". Taigi AB Lietuvos pašto Kauno filialo vadovas prašo gyventojus įspėti, kad privačiose valdose laikomi šunys būtų pririšti ir nekeltų pavojaus pašto darbuotojams.

Vilkaviškio rajono savivaldybės administracija norėtų priminti visiems rajono gyventojams, kad Taryba, vadovaudamasi Vietos savivaldos, Gyvūnų globos, laikymo ir naudojimo įstatymais, yra patvirtinusi Gyvūnų globos, laikymo ir naudojimo taisykles.

Taisyklėse numatyta, kad gyvūnai ne tik turi būti auginami ir laikomi tokiomis sąlygomis, kurios jiems nebūtų kenksmingos, bet savininkas taip pat turi garantuoti, kad augintinio laikymas nekels grėsmės ir nepakenks kitų žmonių ramybei, sveikatai, gyvybei, nuosavybei, nepažeis kitų asmenų teisių ir interesų. Nustatytas taisykles privalo vykdyti visi fiziniai ir juridiniai Vilkaviškio rajono asmenys. Už taisyklių pažeidimus taikoma atsakomybė pagal Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodeksą.

Išsamiai su visomis Gyvūnų globos, laikymo ir naudojimo taisyklėmis galima susipažinti Savivaldybės interneto svetainėje www.vilkaviskis.lt, kairiajame vertikaliajame meniu: Teisės aktai – Tarybos sprendimai (B-TS-797).Autorius:Daiva JUŠKEVIČIENĖ

Šaltinis: http://santaka.info/?sid=15566
Kategorija: Spauda rašo. |
Peržiūrų: 1225 | Raktažodžiai: Šunys
Viso komentarų: 0
Komentuoti gali tik prisiregistravę vartotojai.
[ Registruotis | Įeiti ]
Paieška svetainėje

Duomenys
Šiandien:
Trečiadienis, 2019-09-18

Jūs esate Svečias
Vardas:
Slaptažodis:

Aptarkite svetainę


Reklama


IEŠKO!


„Tribūnoje” pasakoja


Nuorodos

Skydeliai

image

image

imageCreative Commons License