Pagrindinis|Tribūna|IEŠKO!
Turinys

Parašykite mums

Rask mus Facebook`e


Plepykla

Pilviškietiškas video

Šmtadienio, vykusio 2011-01-18 Santakos gimnazijoje, filmas.

Daugiau VIDEOfilmų.


Dabar užėję

Viso prisijungę: 5
Svečių: 5
Vartotojų: 0

Statistika


Pradinis » Straipsniai » Kultūrnamis » Spauda rašo.

Neįgaliesiems – prevencinė programa

Rasa RAUDONAITIENĖ
Neįgalaus jaunimo dienos
užimtumo padalinio vadovė

Nuo pat ryto šurmulys Neįgalaus jaunimo dienos užimtumo padalinyje liudijo apie tai, kad ši diena jo lankytojams ir svečiams – Pilviškių „Santakos" gimnazijos priešmokyklinės-ikimokyklinės grupės vaikams – ypatinga. Nekantriai laukėme ir svečių iš policijos, turėjusių atvykti su gerumo misija.

Mūsų padalinyje su prevencine programa „Ar aš – saugus?" viešėjo Ma­rijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilkaviškio rajo­no policijos komisariato Viešosios tvarkos skyriaus Prevencijos posky­rio specialistė, dirbanti su nepilnamečiais, Alvyra Zabilavičienė, tyrė­jas Vytas Klimavičius ir vyresnysis patrulis Rolandas Savickas.

Su nepilnamečiais dirbanti A. Zabilavičienė kalbėjo apie svarbiausią po­licijos darbo tikslą – žmonių saugumą. Mokomoji informacija buvo pa­teikta trumpametražiuose animaciniuose filmukuose „Policijos bičiulio Amsio patarimai".

Neįgalieji, bendraudami su svečiais, gavo vertingos informacijos, ži­nių, kaip elgtis gatvėje, kodėl įsėdus į automobilį svarbu užsisegti sau­gos diržą ir t. t. Tyrėjas V. Klimavičius ir vyresnysis patrulis R. Savic­kas pademonstravo, kam policininkui reikalingas „bananas", kaip elgia­masi su antrankiais ir net pistoletu.

Praktiniuose pasirodymuose noriai dalyvavo patys neįgalieji. Susidarė didelis būrys smalsuolių, norinčių savomis rankomis paliesti policininkų darbo įrankius, apžiūrėti policijos automobilį. Pareigūnai noriai atsaki­nėjo į visus neįgaliesiems iškilusius klausimus.

Svečiai iš policijos neįgaliesiems bei darželinukams dovanojo atšvaitų, užrašų ir mokomųjų knygelių, animacinių filmukų.

Gera nuotaika lydėjo visus renginio dalyvius. Drauge patyrėme naujų įspūdžių, teigiamų emocijų. Tikimės, jog visi kartu galėsime dar la­biau prisidėti prie neįgaliųjų integracijos į visuomenę plėtros, jų bend­ravimo įgūdžių ir kūrybiškumo ugdymo.

Džiaugiamės, jog svečiai iš policijos bei UAB „Kelio ženklai" padėjo liki­mo nuskriaustiems jaunuoliams sužinoti, kaip jaustis saugiems įvairio­se situacijose.

Gera nuotaika neįgalius jaunuolius lydėjo iki renginio pabaigos.Autorius:Rasa RAUDONAITIENĖ

Šaltinis: http://santaka.info/?sid=15707
Kategorija: Spauda rašo. |
Peržiūrų: 1421 | Raktažodžiai: Policija
Viso komentarų: 0
Komentuoti gali tik prisiregistravę vartotojai.
[ Registruotis | Įeiti ]
Paieška svetainėje

Duomenys
Šiandien:
Penktadienis, 2019-06-21

Jūs esate Svečias
Vardas:
Slaptažodis:

Aptarkite svetainę


Reklama


IEŠKO!


„Tribūnoje” pasakoja


Nuorodos

Skydeliai

image

image

imageCreative Commons License