Pagrindinis|Tribūna|IEŠKO!
Turinys

Parašykite mums

Rask mus Facebook`e


Plepykla

Pilviškietiškas video

Šmtadienio, vykusio 2011-01-18 Santakos gimnazijoje, filmas.

Daugiau VIDEOfilmų.


Dabar užėję

Viso prisijungę: 2
Svečių: 2
Vartotojų: 0

Statistika


Pradinis » Straipsniai » Kultūrnamis » Spauda rašo.

Pilviškių gimnazija šventė 90-metį

„Savaitė"

Praėjusį šeštadienį Vilkaviškio rajono savivaldybės Pilviškių miestelis tarsi atgijo, jame padaugėjo automobilių ir svečių. Proga nekasdie­niška: mokslo žinių šventovė – buvusi progimnazija, vidurinė mokyk­la, o nuo 2007 metų rugsėjo 1-osios „Santakos" gimnazija – šventė 90-mečio jubiliejų.

Po šv. Mišių Pilviškių Švč. Trejybės bažnyčioje į 1963 m. pastatytą mokyklą susirinkusius buvusius ir esamus moksleivius, pedagogus ir kitus svečius pasveikino gimnazijos direktorius buvęs šios mokyklos auklėtinis Arūnas Kiulkis. Jis istoriniais faktais nusikėlė į mokyklos praeitį, pristatė dabartinės gimnazijos veiklą. Direktorius paaiškino, kodėl gimnazija pavadinta „Santaka". Ties Pilviškiais į Šešupę suteka Pilvės ir Višakio upeliai, prie jų esančioje mokykloje semiamasi žinių, į ją vėl po kelerių metų sugrįžtama prisiminti vaikystės ir jaunystės dienų – tai irgi santaka.

Gimnazija bendradarbiauja su Kazlų Rūdos savivaldybės Antanavo ir Šakių rajono savivaldybės Barzdų pagrindinėmis mokyklomis, Marijampolės savivaldybės Sasnavos vidurine mokykla, Vilka­viškio S. Nėries vidurine mokykla, Vilkaviškio verslo ir turizmo centru, Vokietijos Ahau miesto pa­grindine mokykla.

Jubiliejaus šventėje kalbėjo Pilviškių bendruomenės pirmininkas Kęstutis Brazys, buvę mokyto­jai, mokyklos vadovai. Sporto salėje didelį koncertą surengė Respublikinės dainų šventės daly­viai, kiti mokyklos meno kolektyvai. Iš pademonstruotų filmų susirinkusieji daug sužinojo apie gimnazijos kasdienybę ir šventes. Klasėse surengtose valandėlėse abiturientai artimiau paben­dravo su buvusiais auklėtojais ir mokytojais. Daugelis mokytojų ir svečių, be abejo, ilgai prisi­mins aktų salėje vykusį susitikimą „Praeitis, dabartis, ateitis".

Rimo Maksvyčio nuotr: Į gimnazijos 90-mečio minėjimą susirinko daug buvusių moksleivių.

Kategorija: Spauda rašo. |
Peržiūrų: 2854 | Raktažodžiai: gimnazija
Viso komentarų: 0
Komentuoti gali tik prisiregistravę vartotojai.
[ Registruotis | Įeiti ]
Paieška svetainėje

Duomenys
Šiandien:
Penktadienis, 2019-08-23

Jūs esate Svečias
Vardas:
Slaptažodis:

Aptarkite svetainę


Reklama


IEŠKO!


„Tribūnoje” pasakoja


Nuorodos

Skydeliai

image

image

imageCreative Commons License