Pagrindinis|Tribūna|IEŠKO!
Turinys

Parašykite mums

Rask mus Facebook`e


Plepykla

Pilviškietiškas video

Šmtadienio, vykusio 2011-01-18 Santakos gimnazijoje, filmas.

Daugiau VIDEOfilmų.


Dabar užėję

Viso prisijungę: 6
Svečių: 2
Vartotojų: 4
berthats1 , terranceup69 , charliesv18 , bradleyje2

Statistika


Pradinis » Straipsniai » Kultūrnamis » Spauda rašo.

Vilkaviškyje – smagi burbulų pūtimo akcija

Andrius GRYGELAITIS

Paskutinę šių metų vasaros dieną Vilkaviškio centre, J. Basanavičiaus aikštėje, įvyko smagi dviejų moksleivių – Beatos Vekeriotaitės bei Gin­tarės Aranauskaitės – surengta muilo burbulų pūtimo akcija „Burbulia­dienis". 

Kaip pasakojo G. Aranauskaitė, idėja surengti tokią popietę kilo apsi­lankius Vilniuje, kur teko dalyvauti panašioje akcijoje. „Pasirodo, ne tik sostinėje, bet ir daugumoje kitų Lietuvos miestų jau seniai organi­zuojamos burbulų pūtimo šventės. Pamanėme, kodėl jų nepradėti reng­ti mūsų mieste?" – samprotavo moksleivė. Mergina tikino, jog svar­biausia – gera žmonių nuotaika bei linksmai praleista popietė. 

„Šia akcija norime atsisveikinti su vasara ir taip pažymėti paskutinę jos dieną. Stengėmės įtraukti kuo daugiau praeivių – norėjome, kad jie patys ryžtųsi pabandyti pūsti burbulus", – teigė pašnekovė. Pasak jos, labiausiai akcija susidomėjo jaunesnio amžiaus praeiviai, bet ir vyresniems žmonėms tai tapo gera atrakcija. 

„Manau, jog viskas, kas yra daroma vaikų iniciatyva, yra sveikintina, reikalinga bei skatintina. Juk kartais būna taip sunku kur nors įtraukti mūsų mažuosius", – kalbėjo Vilkaviškio kultūros centro direktorė Rena­ta Medelienė. Ji pati taip pat pabandė pūsti muilo burbulus, nes šis už­siėmimas moteriai primena vaikystę. 

„Smagu, jog ši akcija privertė praeivius šypsotis. Kai kurie nevengė ir patys įsitraukti į renginio sūkurį bei pūsti burbulus. Juk tai specialių su­gebėjimų nereikalaujantis užsiėmimas – tiesiog žmogus tiek sau, tiek aplinkiniams kuria gerą nuotaiką, linksmai leidžia laiką", – džiaugėsi jaunimo reikalų koordinatorė Rita Marcelionytė. 

Burbulų pūtimas nebuvo vienintelė praeivių dėmesį atkreipusi akcijos iniciatyva. „Burbuliadienio" dalyviai aplinkinius kvietė ne tik pasižiūrė­ti bei patiems pabandyti „suvaldyti" muilo burbulus, bet ir pasigalynėti žaidžiant įvairius stalo žaidimus. Pasak G. Aranauskaitės, tikimasi, jog tokia akcija Vilkaviškyje bus ne paskutinė ir kiekvienais metais su­trauks vis didesnį dalyvių būrį.

null

„Burbuliadienio" dalyviai stengėsi kurti gerą nuotaiką ne tik sau, bet ir praeiviams – tai jiems kuo puikiausiai pavyko. 
Autoriaus nuotr.
Autorius:Andrius GRYGELAITIS

Šaltinis: http://santaka.info/?sid=18453
Kategorija: Spauda rašo. |
Peržiūrų: 1668 | Raktažodžiai: burbulai
Viso komentarų: 0
Komentuoti gali tik prisiregistravę vartotojai.
[ Registruotis | Įeiti ]
Paieška svetainėje

Duomenys
Šiandien:
Pirmadienis, 2019-07-22

Jūs esate Svečias
Vardas:
Slaptažodis:

Aptarkite svetainę


Reklama


IEŠKO!


„Tribūnoje” pasakoja


Nuorodos

Skydeliai

image

image

imageCreative Commons License