Pagrindinis|Tribūna|IEŠKO!
Turinys

Parašykite mums

Rask mus Facebook`e


Plepykla

Pilviškietiškas video

Šmtadienio, vykusio 2011-01-18 Santakos gimnazijoje, filmas.

Daugiau VIDEOfilmų.


Dabar užėję

Viso prisijungę: 2
Svečių: 2
Vartotojų: 0

Statistika


Pradinis » Straipsniai » Kultūrnamis » Spauda rašo.

Jaunieji menininkai surengė plenerą

2011-09-08

Rugpjūčio viduryje visą savaitę Bebrininkuose esančioje Gustaičių sodyboje netilo jaunimo šurmulys. Čia vyko Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centre dailės studiją lankančių ar ją jau baigusių jaunųjų kūrėjų susitikimas.

„Esame kaip viena šeima, visi vieni kitus mylime ir po ilgų išsiskyrimų būname labai pasiilgę vienas kito. Susitikę norime ne tik pabendrauti, pasidalyti įspūdžiais, bet kartu ir ką nors sukurti bei surengti plenerą", – sakė viena iš jo dalyvių vilkaviškietė Justina Bricaitė.

Kaip pasakojo dailės studijos vadovė Stasė Zelinauskaitė, seniau tokio pobūdžio susitikimai buvo organizuojami beveik kasmet, tačiau vėliau dėl tam tikrų priežasčių jie kurį laiką buvo primiršti. Dailės studijos pleneras vėl atgimė prieš dvejus metus. Nors pernai jis neįvyko, šiemet jaunuoliai vėl rinkosi kurti ir smagiai praleisti laiką kartu.

„Dar planuodami susitikimą bandėme sugalvoti temą, į kurią atsižvelgdami ir kursime savo darbus. Šiemet buvo pasirinkta tema pavadinimu „Pusiausvyra", – pasakojo viena iš plenero iniciatorių Monika Gustaitytė. Būtent šios merginos močiutės sodyboje ir vyko jaunuolių susibūrimas.

„Tik Monikos tėčio ir močiutės iniciatyva turėjome galimybę visi čia susirinkti. Jie mums sudarė pačias geriausias sąlygas būti ir kurti. Gamta, ramybė – ko galima daugiau norėti? Idėjos pačios liejasi laisvai", – džiaugėsi J. Bricaitė.

Iš viso plenere per savaitę apsilankė daugiau nei 15 VVJC dailės studiją lankančių ar ją jau baigusių jaunuolių. Jie tapė, dirbo su audiniais, degino molį, darė iš jo įvairių figūrų skulptūrėles. Kiekvienas atvykęs turėjo galimybę ne tik pademonstruoti savo talentą, bet ir pasidalyti juo su kolegomis, pasisemti iš jų išminties bei idėjų.

„Tikimės surengti visų darbų parodą. Tiesa, kur ji bus, kol kas pasakyti dar negaliu. Prieš porą metų mūsų kūrinius priglaudė Paežerių dvaras, o šiemet neaišku, ar derėsime prie jo aplinkos. Bet kokiu atveju, manau, paroda vis tiek bus surengta Vilkaviškyje arba netoli jo", – užtikrino M. Gustaitytė.

„Kiekvieną kartą stebiu vaikus ir matau, kaip jie tobulėja. Brandesni tampa ne tik patys jaunuoliai, tačiau ir jų darbai. Smagu, kad vėl atgimė tradicija visiems pasimatyti ir surengti plenerą. Tikimės, jis sėkmingai gyvuos ir toliau", – vylėsi S. Zelinauskaitė.


Vilkaviškio VJC dailės studiją lankantys ar ją jau baigę jaunuoliai kartu smagiai leidžia laiką ir kuria.
Nuotraukos iš asmeninio Monikos GUSTAITYTĖS albumo.


Autorius:Andrius GRYGELAITIS

Šaltinis: http://santaka.info/?sid=21974
Kategorija: Spauda rašo. |
Peržiūrų: 1379 | Raktažodžiai: pleneras, Bebrininkai
Viso komentarų: 0
Komentuoti gali tik prisiregistravę vartotojai.
[ Registruotis | Įeiti ]
Paieška svetainėje

Duomenys
Šiandien:
Trečiadienis, 2018-11-14

Jūs esate Svečias
Vardas:
Slaptažodis:

Aptarkite svetainę


Reklama


IEŠKO!


„Tribūnoje” pasakoja


Nuorodos

Skydeliai

image

image

imageCreative Commons License