Pagrindinis|Tribūna|IEŠKO!
Turinys

Parašykite mums

Rask mus Facebook`e


Plepykla

Pilviškietiškas video

Šmtadienio, vykusio 2011-01-18 Santakos gimnazijoje, filmas.

Daugiau VIDEOfilmų.


Dabar užėję

Viso prisijungę: 1
Svečių: 1
Vartotojų: 0

Statistika


Pradinis » Straipsniai » Kultūrnamis » Spauda rašo.

Turnyras „Vilkaviškio šaulys“ tampa vis populiaresnis

2011-10-06

Šeštadienį Pilviškiuose įvyko šaudymo iš pneumatinių šautuvų turnyras „Vilkaviškio šaulys 2011". Pirmasis turnyras buvo organizuotas tuometinio Jaunųjų tautininkų organizacijos (JTO) prezidento Žilvino Leškevičiaus iniciatyva. Pamačius, kad jaunimui (ir ne tik) toks renginys patinka, buvo nutarta jį pakartoti, tad šiais metais įvyko jau ketvirtasis turnyras.

Tiesa, prasiplėtė bendraminčių, kurie prisideda organizuojant šį renginį, ratas. Pirmąjį turnyrą organizavo JTO ir Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) Vilkaviškio skyrius, antrąjį ir trečiąjį – JTO, TS-LKD Vilkaviškio skyrius ir Pilviškių seniūnija, o jau šiais metais prie renginio organizavimo prisidėjo ir UAB „Hepmeda" vadovas Linas Blažaitis.

Vadovaujami Lietuvos šaulių sąjungos Marijampolės apskrities 4-osios rinktinės vado Raimundo Mertinkaičio, varžyboms teisėjavo šios rinktinės šauliai. Kad būtų kuo šaudyti, šovinių parūpino, kaip ir visuomet, Vilkaviškyje esanti UAB „Zala arms" parduotuvė.

Į renginį savo daugiau nei trisdešimties metų senumo automobiliais atvyko „Senų vežimų" klubo atstovai su Petru Žilioniu priešakyje. Savo tikslą – populiarinti seną techniką – senų automobilių entuziastai pasiekė: jaunimas iškart puolė apžiūrinėti automobilių.

Kareivišką košę ir arbatą dalyviams virė ir dalijo Lietuvos šaulių sąjungos Marijampolės apskrities Pilviškių 4-osios šaulių kuopos atstovai, renginio dalyviams grojo ir dainavo Gintautas Turonis.

Turnyre dalyvavo 9 komandos po tris žaidėjus, taip pat – 22 dalyviai individualioje rungtyje ir 7 dalyviai su asmeniniais ginklais. Pirmąją vietą užėmė Pilviškių „Santakos" komanda (E. Rainys, R. Senvaitis, A. Lisauskas), antrąją – Šakių „Žiburio" trejetukas (L. Grigaitytė, M. Žievytė, R. Adomaitytė), trečiąją – Pilviškių „Šaulių" komanda (D. Jurgelaitis, S. Stepanavičius, K. Mikolaitis), o ketvirtąją – taip pat pilviškiečiai „Radistai" (M. Permiakovas, G. Mikolaitis, K. Duoba).

Individualioje rungtyje geriausiai sekėsi Rolandui Senvaičiui, antroji vieta atiteko Edvinui Rainiui, trečiąja dalijosi Paulius Marcinkevičius ir Gediminas Mikolaitis.

Asmeniniu ginklu geriausiai šaudė Nerijus Daučys, antrą vietą užėmė Paulius Marcinkevičius, trečiąją – Mantas Permiakovas.

Apdovanojimus pelnė ir taikliausieji: pirmoji vieta atiteko Rolandui Senvaičiui, antroji – Mantui Permiakovui, trečioji – Miglei Žievytei.

Renginio pabaigoje nugalėtojams įteiktos taurės ir diplomai, o prisidėjusiesiems organizuojant renginį įteiktos padėkos.

Svajūnas Stepanavičius apdovanotas Lietuvos šaulių sąjungos Marijampolės apskrities 4-os rinktinės specialiuoju prizu.

Rimvydas ŽIEMYS
TS-LKD Vilkaviškio skyriaus pirmininkas

Akies taiklumą išmėgino ir merginos.Autorius:Rimvydas ŽIEMYS

Šaltinis: http://santaka.info/?sid=22226
Kategorija: Spauda rašo. |
Peržiūrų: 1039 | Raktažodžiai: šauliai, Pilviškiai
Viso komentarų: 0
Komentuoti gali tik prisiregistravę vartotojai.
[ Registruotis | Įeiti ]
Paieška svetainėje

Duomenys
Šiandien:
Trečiadienis, 2018-11-14

Jūs esate Svečias
Vardas:
Slaptažodis:

Aptarkite svetainę


Reklama


IEŠKO!


„Tribūnoje” pasakoja


Nuorodos

Skydeliai

image

image

imageCreative Commons License