Pagrindinis|Tribūna|IEŠKO!
Turinys

Parašykite mums

Rask mus Facebook`e


Plepykla

Pilviškietiškas video

Šmtadienio, vykusio 2011-01-18 Santakos gimnazijoje, filmas.

Daugiau VIDEOfilmų.


Dabar užėję

Viso prisijungę: 2
Svečių: 2
Vartotojų: 0

Statistika


Pradinis » Straipsniai » Kultūrnamis » Spauda rašo.

Atnaujintoje gimnazijos sporto salėje veiklos netruks

2011-11-24

Šiais mokslo metais Pilviškių „Santakos" gimnazistai daug mieliau lanko kūno kultūros pamokas. To priežastis – suremontuota sporto salė. 

1981 m. įgriuvus Pilviškių gimnazijos sporto salės stogui, jis netrukus buvo pakeistas. Tai ir buvo paskutinis didelis šių patalpų remontas. Tiesa, nenorėdami, kad sporto salėje pradėtų „griūti sienos", gimnazijos bendruomenės nariai kartais patys minimaliai patvarkydavo patalpas. Maždaug prieš penkerius metus už mokinio krepšelio lėšas sporto salėje buvo pakeistos krepšinio lentos bei lankai, nupirkta nauja elektroninė švieslentė, garso aparatūra. 

„Salės grindys jau buvo vietomis suskilinėjusios, išlinkusios, kai kur supuvusios, daug kartų lopytos. Jos nekeistos nuo pat 1963-ųjų", – pasakojo Pilviškių „Santakos" gimnazijos direktorius Arūnas Kiulkis. 

Vilkaviškio rajono savivaldybės Taryba, atsižvelgdama į esamą padėtį, sporto salės rekonstrukcijai skyrė 190 tūkstančių litų. 

Už šiuos pinigus buvo perdažytos sienos, pakeista grindų danga, apšvietimas, atnaujinta šildymo sistema. Pasak gimnazijos direktoriaus, prieš rekonstrukciją salėje degė tik kas antra lempa, o žiemą vaikams neretai tekdavo kęsti šaltį. 

Kaip pasakojo A. Kiulkis, veiklos Pilviškių „Santakos" gimnazijos sporto salėje netrūko net tada, kai ši dar nebuvo suremontuota, todėl ir dabar jos tikrai nepristigs. Nuo šių metų Pilviškiuose varžosi „Santakos" laikraščio krepšinio turnyro komandos, įvairius sportinius renginius organizuoja ir pati mokymo įstaiga. 

„Pas mus vyksta tėvų krepšinio turnyras 3x3, taip pat organizuojamos krepšinio varžybos miestelio bendruomenės nariams. Į vietinius renginius susirenka būriai žiūrovų, kartais jų būna net iki 200. Vakarais salėje sportuoja moksleiviai bei Pilviškių bendruomenės nariai. Jau sulaukėme ir aplinkinių bendruomenių susidomėjimo", – pasakojo įstaigos direktorius. 

A. Kiulkis taip pat pasidžiaugė, kad atnaujinus sporto salės patalpas moksleiviai daug mieliau lanko kūno kultūros pamokas. Pasak vadovo, tarp jų ir fizinio lavinimo mokytojų net buvo kilęs nedidelis konfliktas, kai esant geram orui pedagogai dar draudė vaikams eiti į salę ir liepė sportuoti lauke. 
„Nežinau, ar tai tik sutapimas, bet šiemet net ir mergaitės dažniau prašo mokytojų, kad šie leistų joms pažaisti krepšinį. Kai yra gražios ir tvarkingos patalpos, ne tik vaikams malonu lankyti pamokas, bet ir mokytojai dirba su dar didesniu entuziazmu", – šypsojosi pašnekovas. 

Gimnazija nežada apsiriboti vien sporto salės remontu. Jau pavasarį turėtų būti pradėtas rekonstruoti ir mokymo įstaigos stadionas. 

„Pastebėjau, kad pastaruosius trejus metus labai padaugėjo sportuojančių vaikų. Pajudėti mėgsta ir vyresnio amžiaus žmonės. Esant palankioms oro sąlygoms, Pilviškiuose futbolo stadionas niekada nebūna tuščias. Lygiai tą patį galiu pasakyti ir apie krepšinio aikšteles, todėl investicijos į sporto objektus tikrai reikalingos", – tikino A. Kiulkis. 

Gaila, kad mūsų rajone mažai lėšų skiriama sporto infrastruktūrai gerinti, todėl šiuo atveju galima tik pasidžiaugti permainomis, nes juk sportas – sveikata, o sveikame kūne – sveika siela.


Foto: Romas ČĖPLA, „Santaka"Autorius:Andrius GRYGELAITIS

Šaltinis: http://santaka.info/?sid=22682
Kategorija: Spauda rašo. |
Peržiūrų: 2090 | Komentarų: 1 | Raktažodžiai: Pilviškiai, gimnazija
Viso komentarų: 0
Komentuoti gali tik prisiregistravę vartotojai.
[ Registruotis | Įeiti ]
Paieška svetainėje

Duomenys
Šiandien:
Trečiadienis, 2018-11-14

Jūs esate Svečias
Vardas:
Slaptažodis:

Aptarkite svetainę


Reklama


IEŠKO!


„Tribūnoje” pasakoja


Nuorodos

Skydeliai

image

image

imageCreative Commons License