Pagrindinis|Tribūna|IEŠKO!
Turinys

Parašykite mums

Rask mus Facebook`e


Plepykla

Pilviškietiškas video

Šmtadienio, vykusio 2011-01-18 Santakos gimnazijoje, filmas.

Daugiau VIDEOfilmų.


Dabar užėję

Viso prisijungę: 1
Svečių: 1
Vartotojų: 0

Statistika


Pradinis » Straipsniai » Kultūrnamis » Spauda rašo.

Gimnazijoje krepšinį žaidė tėvai

2012-03-27

Jau gražia tradicija tampa ne pirmą kartą Pilviškių „Santakos" gimnazijoje organizuojamos mokinių tėvų krepšinio varžybos. Kovo 9 dieną su gera nuotaika į sporto salę vėl rinkosi įvairių klasių mokinių tėveliai. 

Prieš varžybas pasirodė merginų šokių kolektyvas, kuriam vadovauja mokytoja Eglė Šeštakauskienė. Sveikinimo žodį tarė gimnazijos direktorius Arūnas Kiulkis. Jis džiaugėsi suremontuota sporto sale. 
Simboliškai perkirpdamas juostelę atnaujintą sporto salę atidarė svečias, Vilkaviškio rajono savivaldybės tarybos narys Saulius Vabalas. 

Gimnazijos sporto salės balkonas buvo sausakimšas. Sirgaliai atėjo pasiruošę. Visus sužavėjo pačios mažiausios sirgalės – pirmokės. 

Varžybose dalyvavo šešios komandos. Visų klasių tėveliai buvo puikiai nusiteikę, linksmi, energingi. Krepšinio rungtynės truko apie tris valandas, bet laikas neprailgo. Tėveliai iš visų jėgų stengėsi gerai žaisti. Juk varžybas stebėjo jų vaikai! Pirmąją vietą iškovojo 5a, antrąją – 1a, o trečiąją – 6a klasės mokinių tėveliai. Jie buvo apdovanoti taurėmis. Kitoms trims komandoms direktorius įteikė padėkos raštus. 

Labai smagu, kad mūsų „Santakos" gimnazijoje vyksta tokie renginiai. Tikimės, kad puiki tradicija – tėvelių varžybos – tęsis dar ilgai! 

Santa RUNEVIČIŪTĖ 
Pilviškių ,,Santakos" gimnazijos 2a gimn. klasės mokinė 
Autorius:Santa RUNEVIČIŪTĖ

Šaltinis: http://santaka.info/?sid=23880
Kategorija: Spauda rašo. |
Peržiūrų: 1170 | Komentarų: 1 | Raktažodžiai: krepšinis, Pilviškiai, gimnazija
Viso komentarų: 1
2012-04-16 Spam
1. Avataras (Avataras)
Melas.... 1 vieta laimejo 2a... bet..... taip kaip buna lietuvoje..... atidave 1 vieta 5a. Kodel ? Pasake kad laimejusi komanda nebuvo sukomplektuota is teveliu. Bet ka daryti tiems vaikams kurie teveliu neturi ? Kaip sakoma ; ne tas tevas kuris "tave padare" bet tas kuris uzaugino....... cry

Komentuoti gali tik prisiregistravę vartotojai.
[ Registruotis | Įeiti ]
Paieška svetainėje

Duomenys
Šiandien:
Trečiadienis, 2018-11-14

Jūs esate Svečias
Vardas:
Slaptažodis:

Aptarkite svetainę


Reklama


IEŠKO!


„Tribūnoje” pasakoja


Nuorodos

Skydeliai

image

image

imageCreative Commons License