Pagrindinis|Tribūna|IEŠKO!
Turinys

Parašykite mums

Rask mus Facebook`e


Plepykla

Pilviškietiškas video

Šmtadienio, vykusio 2011-01-18 Santakos gimnazijoje, filmas.

Daugiau VIDEOfilmų.


Dabar užėję

Viso prisijungę: 1
Svečių: 1
Vartotojų: 0

Statistika


Pradinis » Straipsniai » Kultūrnamis » Spauda rašo.

Pilviškiuose varžėsi šauliai

2012-10-16

Pilviškių seniūnija suorganizavo jau tradiciniu tapusį šaudymo iš pneumatinių šautuvų turnyrą „Vilkaviškio šaulys 2012".

Prieš penketą metų iniciatyvos suorganizuoti šios rūšies varžybas ėmėsi Jaunųjų tautininkų organizacija, kuriai tuo metu vadovavo Žilvinas Leškevičius. Pirmą kartą tokį turnyrą organizuoti jaunimas bandė beveik visose rajono seniūnijose, tačiau pilviškiečiams jis patiko labiausiai. Šįkart jau penktąjį paeiliui renginį ėmėsi organizuoti Pilviškių seniūnija, vadovaujama seniūno Vytauto Judicko.

Pilviškiuose varžybos tradicinėmis tapo tikriausiai ir dėl to, kad čia veikia stipri Lietuvos šaulių sąjungos Marijampolės apskrities Pilviškių 4-oji šaulių kuopa, kuri, kaip ir visuomet, pasirūpino teisėjais, kareiviška koše bei karšta arbata.

Kad būtų kuo ir į ką šaudyti, pasistengė, kaip jau tapo įprasta, Vilkaviškyje esanti UAB „Zala arms" parduotuvė, vadovaujama Kęsto Strazdausko. Renginio dalyvius linksmino vilkaviškietis muzikantas Gintas Turonis ir Pilviškių „Santakos" gimnazijos diskoteka. Pasveikinti turnyro dalyvių atvyko Vilkaviškio rajono savivaldybės tarybos narys Rimvydas Žiemys ir TS-LKD Vilkaviškio skyriaus sekretorė Angelita Zubavičienė.

Komandinėje rungtyje nugalėtojai pasiskirstė taip: I vieta – ASG (Saulius Ringys, Almeda Skirkaitė ir Gintas Eidukevičius), II vieta – „Gladiatoriai" iš Pilviškių (Gediminas Mikolaitis, Edvinas Rainys ir Mantas Permiakovas), III vieta – pilviškiečių „Kadis" (Tautvydas Petkevičius, Regimantas Pabrica ir Deivydas Urbonas), IV vieta – „Šaulys" iš Vilkaviškio (Romas Eidukevičius, Roma Eidukevičiūtė ir Rima Eidukevičiūtė).

Individualioje rungtyje iš eilės išsirikiavo šie dalyviai: E. Rainys, T. Petkevičius, R. Eidukevičiūtė ir M. Permiakovas.

Rungtyje su asmeniniu ginklu pirmą vietą užėmė G. Eidukevičius, antrą – S. Ringys, trečią – A. Skirkaitė, ketvirtą – G. Mikolaitis.

Iš merginų geriausiai sekėsi A. Skirkaitei. Kitas vietas užėmė R. Eidukevičiūtė, D. Draugelytė ir R. Eidukevičiūtė.

Turnyro nugalėtojus ir dalyvius pasveikino Vilkaviškio rajono savivaldybės tarybos narys Rimvydas Žiemys (viršutinėje eilėje).
Foto: Romo EIDUKEVIČIAUS.Autorius:Aleksandras JEFREMOVAS

Šaltinis: http://santaka.info/?sid=25779
Kategorija: Spauda rašo. |
Peržiūrų: 1020 | Komentarų: 1 | Raktažodžiai: šauliai, Pilviškiai
Viso komentarų: 0
Komentuoti gali tik prisiregistravę vartotojai.
[ Registruotis | Įeiti ]
Paieška svetainėje

Duomenys
Šiandien:
Pirmadienis, 2018-12-10

Jūs esate Svečias
Vardas:
Slaptažodis:

Aptarkite svetainę


Reklama


IEŠKO!


„Tribūnoje” pasakoja


Nuorodos

Skydeliai

image

image

imageCreative Commons License