Pagrindinis|Tribūna|IEŠKO!
Turinys

Parašykite mums

Rask mus Facebook`e


Plepykla

Pilviškietiškas video

Šmtadienio, vykusio 2011-01-18 Santakos gimnazijoje, filmas.

Daugiau VIDEOfilmų.


Dabar užėję

Viso prisijungę: 2
Svečių: 2
Vartotojų: 0

Statistika


Pradinis » Straipsniai » Kultūrnamis » Spauda rašo.

Balsingiausi muzikantai – iš Paežerių kaimo

2012-12-04

Paežerių kaimo „Gulbinėlio" kapelos muzikantai dalyvavo armonikos virtuozų šventėje-varžytuvėse „Armonikierių du@i" Molėtuose ir pelnė „Balsingiausio dueto" nominaciją.

Molėtų kultūros centro meno vadovas, žinomas to krašto armonikininkas Kęstutis Kuzmickas jau antrą kartą surengė armonikos virtuozų šventę. Į ją renkasi muzikantai iš įvairiausių šalies vietovių. Respublikiniu tampančiame renginyje jėgas išmėgino ir paežeriečiai. Kapelos „Gulbinėlis" vadovas Albinas Selmistraitis duetu armoniką traukė ir su Broniumi Mozūraičiu, ir su Gediminu Gelgota. Vyrus į Molėtus palydėjo ir scenoje pristatė kapelos narė, kaimo bendruomenės „Gulbinėlis" pirmininkė Justina Kiverienė.

Iš smagios šventės paežeriečiai parsivežė ne tik malonių įspūdžių, bet ir gerų atsiliepimų apie savo pasirodymą. A. Selmistraitis ir B. Mozūraitis pelnė „Balsingiausio dueto" nominaciją bei varžytuvių organizatorių padėką už kūrybiškumą ir individualumą, puoselėjant liaudies tradicijas. Padėka įteikta ir A. Selmistraičio bei G. Gelgotos duetui. Renginį primins visiems armonikininkams padovanotos jų pasirodymo nuotraukos.

Muzika skambėjo ne tik scenoje. Belaukiant, kol bus susumuoti varžytuvių rezultatai, ir po nominacijų įteikimo armonikininkai žiūrovus linksmino salės fojė. Pasak šventės rengėjų, čia pat gimstantys nauji duetai ir didesni junginiai dar kartą paliudijo faktą, jog grojantys „ne iš natų, o iš širdies" yra ne prastesni muzikantai už profesionalus.

Smagios pilviškiečių J. Kiverienės, A. Selmistraičio, G. Gelgotos bei B. Mozūraičio melodijos ir fojė traukė klausytojų dėmesį.
Jono BAREIKIO nuotr.Autorius:„Santaka”

Šaltinis: http://santaka.info/?sid=26230
Kategorija: Spauda rašo. |
Peržiūrų: 1726 | Raktažodžiai: Paežeriai
Viso komentarų: 0
Komentuoti gali tik prisiregistravę vartotojai.
[ Registruotis | Įeiti ]
Paieška svetainėje

Duomenys
Šiandien:
Trečiadienis, 2018-11-21

Jūs esate Svečias
Vardas:
Slaptažodis:

Aptarkite svetainę


Reklama


IEŠKO!


„Tribūnoje” pasakoja


Nuorodos

Skydeliai

image

image

imageCreative Commons License