Pagrindinis|Tribūna|IEŠKO!
Turinys

Parašykite mums

Rask mus Facebook`e


Plepykla

Pilviškietiškas video

Šmtadienio, vykusio 2011-01-18 Santakos gimnazijoje, filmas.

Daugiau VIDEOfilmų.


Dabar užėję

Viso prisijungę: 1
Svečių: 1
Vartotojų: 0

Statistika


Pradinis » Straipsniai » Kultūrnamis » Spauda rašo.

Skambėjo rusų kalba

2013-05-09

Rajono rusų kalbos mokytojai pavasarį kasmet organizuoja rusų dainos konkursą-festivalį. Šiais mokslo metais tokia šventė vyko Pilviškių „Santakos" gimnazijoje. Tai buvo aštuntasis konkursas Vilkaviškio rajone ir pirmasis mūsų gimnazijoje.

Į įstaigos aktų salę sugužėjo didelis būrys linksmai nusiteikusių mokinių ir jų mokytojų iš septynių rajono mokyklų: „Aušros" gimnazijos, Salomėjos Nėries, Alvito, Gižų Kazimiero Baršausko, Vilkaviškio pagrindinių, Virbalio vidurinės mokyklų. Žinoma, renginyje dalyvavo ir mūsų gimnazijos ugdytiniai. Dalyviai buvo sutikti sveikinimais ir gražiausiais linkėjimais. Eilėmis apie dainos svarbą žmogui III klasės gimnazistės Paulina Urbonavičiūtė ir Jurgita Vasiliauskaitė paskelbė programos pradžią.

Pirmieji scenoje pasirodė mokiniai iš Salomėjos Nėries pagrindinės mokyklos. Jų nuotaikingas dainas lydėjo audringi plojimai. Žiūrovus ypač intrigavo, kad į šventę atvyko netikėti „svečiai" iš Ukrainos – 8 klasės mokiniai Silvija Krocaitė ir Joris Juškauskas labai įtikinamai suvaidino ukrainiečius, padainavę jų liaudies dainą.

Džiugino ir kitų mokyklų mokinių pasirodymai. Ypač sveikintina, kad dalyvavo ir patys jauniausi rusų kalbos besimokantys vaikai. Visus žavėjo šeštokės gižiškės Jogailės Onos Gustaitytės lyriška daina apie pirmą vaikišką meilę. Klausytojų simpatijas pelnė mūsų gimnazijos 6b klasės mokinių atlikta rusų liaudies daina apie linksmuosius žąsiukus. Visus maloniai nustebino konkurso pabaigoje Salomėjos Nėries pagrindinės mokyklos tautinių šokių kolektyvo „Pasagėlė" sušoktas maskvietiškas kadrilis.

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Rasa Simonavičienė džiaugėsi atlikėjų meistriškumu ir artistiškumu, dėkojo už puikią programą. Kaip taikliai pajuokavo mūsų gimnazijos direktorius Arūnas Kiulkis, „daugelis mokinių pasirodymų šiame festivalyje prilygo net tarptautiniam konkursui „Slavianskij bazar".

Konkurso-festivalio pabaigoje visi dalyviai ir organizatoriai buvo apdovanoti padėkos raštais, gėlėmis ir saldžiomis dovanėlėmis.
Autorius:Stanislava BEREIKIENĖ

Šaltinis: http://santaka.info/?sid=27625
Kategorija: Spauda rašo. |
Peržiūrų: 1035 | Raktažodžiai: Pilviškiai, gimnazija
Viso komentarų: 0
Komentuoti gali tik prisiregistravę vartotojai.
[ Registruotis | Įeiti ]
Paieška svetainėje

Duomenys
Šiandien:
Trečiadienis, 2018-11-21

Jūs esate Svečias
Vardas:
Slaptažodis:

Aptarkite svetainę


Reklama


IEŠKO!


„Tribūnoje” pasakoja


Nuorodos

Skydeliai

image

image

imageCreative Commons License