Pagrindinis|Tribūna|IEŠKO!
Turinys

Parašykite mums

Rask mus Facebook`e


Plepykla

Pilviškietiškas video

Šmtadienio, vykusio 2011-01-18 Santakos gimnazijoje, filmas.

Daugiau VIDEOfilmų.


Dabar užėję

Viso prisijungę: 2
Svečių: 2
Vartotojų: 0

Statistika


Pradinis » Straipsniai » Kultūrnamis » Spauda rašo.

Pilviškių kultūros namai vėl remontuojami

2013-06-08

Neseniai pradėta kapitališkai remontuoti Pilviškių kultūros namų pastato išorė. Vasaros pabaigoje statinys turėtų būti visiškai atnaujintas.

Pilviškių kultūros namų struktūrinio padalinio vadovas kultūrinei veiklai ir vietos bendruomenės pirmininkas Kęstutis Brazys sakė, kad prieš penkerius metus čia darbavosi UAB „Vilkasta", kuri sutvarkė pastato vidų. Statybininkai buvo paprašyti pagražinti ir kultūros namų išorę.

– Sienos nebuvo tinkamai paruoštos, tai dažai ilgai ir nelaikė, – sakė kultūrinės veiklos vadovas. – Dėl pastato sutvarkymo iki galo mes su Vilkaviškio kultūros centro direktore Renata Medeliene ėjome pas rajono valdžią, prašėme pagalbos. Praėjo keleri metai ir jos sulaukėme.

UAB „Vilkasta" vadovas Aloyzas Beržanskis sakė, kad tuomet, kai bendrovės darbininkai baigė remontuoti Pilviškių kultūros namų vidų, buvo paprašyta padailinti ir fasadą.

– Mes sakėme, kad dažai ilgai nesilaikys, nes prieš dažant sienas reikia specialiai paruošti – nudaužyti seną tinką, išdžiovinti, nutepti preparatais, kurie saugo nuo pelėsio. Tačiau mūsų buvo prašyta tik nudažyti, nes turėjo vykti kažkokia šventė, laukta svečių iš užsienio. Kiek mūsų prašė, tiek ir padarėme. Ir pinigų tiek buvo skirta. Kai gavo pakankamą finansavimą, buvo paskelbtas konkursas fasado remonto darbams atlikti, – sakė A. Beržanskis.

Kad problemų dėl drėgnų sienų – visa virtinė, neslėpė ir konkursą laimėjusios UAB „Vidara" darbuotojai. Pastatas iš raudonų plytų statytas dar prieškaryje. Tada tai buvo evangelikų liuteronų maldos namai. Vėliau užmūryti arkiniai langai, pastatas padidintas. Naujoji dalis sumūryta iš baltų plytų. Po karo pastate įrengtas kino teatras. Paskui patalpose dažniau vyko diskotekos nei kultūriniai renginiai, nes jiems organizuoti statinys nebuvo pritaikytas.

Kaip sakė darbus stebintis K. Brazys, atrodo, kad šįkart pastatas bus paruoštas ir suremontuotas iki galo. „Vidaros" vyrai nudaužė gabalais krintantį tinką, iš naujo dengia stogą.

Pasak kultūros padalinio darbuotojo, viduje net ir remonto metu vyksta repeticijos ir niekas nepyksta dėl triukšmo. Vietiniai kultūros propaguotojai džiaugsis, jei iki vasaros pabaigos darbai bus baigti.

Remonto darbai atliekami iš Kaimo plėtros fondo programos „Kaimo atnaujinimas ir plėtra". Projekto vertė – per 130 tūkst. litų.

Paraišką teikė rajono Savivaldybės administracija, kuri remontui skyrė 20 proc. lėšų.

 Pilviškių kultūros namai iki vasaros pabaigos bus apstatyti pastoliais.
Autorės nuotr.Autorius:Kristina VAITKEVIČIENĖ

Šaltinis: http://santaka.info/?sid=27933
Kategorija: Spauda rašo. |
Peržiūrų: 1248 | Komentarų: 2 | Raktažodžiai: kultūros namai, Pilviškiai
Viso komentarų: 2
2013-06-13 Spam
2. Dalius (darvis)
Matysim kiek laikys dabar.

2013-06-10 Spam
1. Vidas
Kultūros namuose negali būti jokia prekybos stacionari įmonė!

Komentuoti gali tik prisiregistravę vartotojai.
[ Registruotis | Įeiti ]
Paieška svetainėje

Duomenys
Šiandien:
Trečiadienis, 2018-11-21

Jūs esate Svečias
Vardas:
Slaptažodis:

Aptarkite svetainę


Reklama


IEŠKO!


„Tribūnoje” pasakoja


Nuorodos

Skydeliai

image

image

imageCreative Commons License