Pagrindinis|Tribūna|IEŠKO!
Turinys

Parašykite mums

Rask mus Facebook`e


Plepykla

Pilviškietiškas video

Šmtadienio, vykusio 2011-01-18 Santakos gimnazijoje, filmas.

Daugiau VIDEOfilmų.


Dabar užėję

Viso prisijungę: 1
Svečių: 1
Vartotojų: 0

Statistika


Pradinis » Straipsniai » Kultūrnamis » Spauda rašo.

Lauko diena ūkininkus sukvietė į Alksnėnus

2013-07-25

Kasmet ūkininkams pristatomos naujosios technologijos, lauko technika, su kuriomis susipažinti praktiškai galima lauko dienose.

Šį kartą į Birutės ir Vito Navickų ūkį Alksnėnų kaime (Pilviškių sen.) rajono ūkininkus pakvietė UAB „Ivabaltė" atstovai bei šį regioną aptarnaujantis kraštietis vadybininkas Marius Kartavičius. Jis džiaugėsi pirmą kartą dalyvaudamas lauko dienoje kaip organizatorius ir pats pristatė lauko techniką.

Du „Fendt" traktorius demonstracijai su lauko technika paskolino Mariaus tėvai Arūnas ir Onutė Kartavičiai iš Rėčiūnų kaimo (Vištyčio sen.). Šias savaeiges mašinas vairavo jų sūnūs – jaunieji ūkininkai Tomas ir Saulius.

Didžiausias dėmesys skirtas minėtos firmos kombainui „Fendt 6335 C". Šis laukų „laivas" parodoje „Ką pasėsi 2013" gavo medalį už inovacijas ir suvienodintą valdymo konsolę su visais „Fendt" traktoriais. Renginio metu vyko keturių skirtingų darbų pristatymas: žieminių miežių kūlimas, šiaudų ritinių presavimas, skutimas, gilusis žemės arimas.

Visi norintieji galėjo išmėginti bet kurią technikos priemonę ir įsitikinti darbo kokybe. Tiek ūkininkai, tiek jų vaikai domėjosi pristatoma technika ir patys stengėsi viską išbandyti.

Pasak ūkininkės B. Navickienės, tai – pirma lauko diena jų ūkyje, tačiau patys dažnai lankosi panašiuose renginiuose, juolab kad šiuo metu kaip tik ieško naujo kombaino. Po dienos darbų visi svečiai ir dalyviai buvo pakviesti pietų.

UAB „Ivabaltė" produktų vadovas Dainius Šišlavas pasakojo, kad jų firma vasaros sezonu surengia keturias lauko dienas. Šįmet Vilkaviškis buvo pirmasis regionas.

Didžiausias dėmesys renginyje buvo skirtas kombainui „Fendt 6335 C".
Gretos ALIŠAUSKAITĖS nuotrauka.Autorius:Greta ALIŠAUSKAITĖ

Šaltinis: http://santaka.info/?sid=28323
Kategorija: Spauda rašo. |
Peržiūrų: 1266 | Raktažodžiai: Alksnėnai
Viso komentarų: 0
Komentuoti gali tik prisiregistravę vartotojai.
[ Registruotis | Įeiti ]
Paieška svetainėje

Duomenys
Šiandien:
Trečiadienis, 2018-11-21

Jūs esate Svečias
Vardas:
Slaptažodis:

Aptarkite svetainę


Reklama


IEŠKO!


„Tribūnoje” pasakoja


Nuorodos

Skydeliai

image

image

imageCreative Commons License