Pagrindinis|Tribūna|IEŠKO!
Turinys

Parašykite mums

Rask mus Facebook`e


Plepykla

Pilviškietiškas video

Šmtadienio, vykusio 2011-01-18 Santakos gimnazijoje, filmas.

Daugiau VIDEOfilmų.


Dabar užėję

Viso prisijungę: 1
Svečių: 1
Vartotojų: 0

Statistika


Pradinis » Straipsniai » Kultūrnamis » Spauda rašo.

Pavasarį sveikinome kartu su teatru

2014-04-08

Vilkaviškio rajono mėgėjų teatrai nepamiršo paminėti Tarptautinės teatro dienos. Pilviškių kultūros namuose jau ketvirti metai iš eilės buvo surengta rajono mėgėjų teatrų šventė „Pilviškių pavasaris-2014“. Joje dalyvavo keturi rajono kolektyvai.

Pilviškių „Santakos“ gimnazijos dramos būrelio jaunieji aktoriai parodė H. K. Anderseno pasaką „Degtukų pardavėja“. Šį gausų jaunųjų aktoriukų kolektyvą (scenoje pasirodė 20 mokinių) subūrė ir pasaką pastatė Pilviškių kultūros namų meno vadovė Danguolė Bendaravičienė.

Džiugu buvo matyti, kad sesių, broliukų, draugų ar bendraklasių pasirodymo stebėti susirinko nemažas būrys jaunųjų žiūrovų.

Pilviškių seniūnas Vytautas Judickas, pasveikinęs visus susirinkusius su Teatro diena, jauniesiems aktoriams įteikė padėkos raštus ir pamalonino saldainiais.

Antrieji ant scenos užlipo Vilkaviškio kultūros centro mėgėjų teatro vaidintojai (vad. Daiva Kasulaitienė). Jie žiūrovams pristatė R. Skučaitės pjesę „Aš ir mano moterys“.

Kaip buvo galima suprasti iš žiūrovų reakcijų, su nekantrumu laukta šeimininkų – Pilviškių kultūros namų mėgėjų teatro (vad. D. Bendaravičienė) pasirodymo. Šiais metais publikos teismui pristatyta nuotaikinga R. Kaškausko komedija „Vaiduokliai vienkiemyje“.

Jaudulys buvo užvaldęs ir žiūrovų, ir aktorių mėgėjų širdis: kaip bus įvertinta premjera, ar patiks? Tačiau viskas pavyko puikiai. Žiūrovų šiltai sutikti ir gausiais plojimais palydėti pilviškiečiai sceną užleido Vilkaviškio pagyvenusių žmonių klubo „Rudenėlis“ mėgėjų teatrui „Kertė“ (vad. Leonarda Gaurylienė), kuris K. Čiplio-Vijūno kaimiška komedija „Bobutės susipyko“ užbaigė pasirodymus.
2014-uosius Seimas paskelbęs Kristijono Donelaičio metais. Pilviškiečiai šventėje rado progą tai prisiminti. Tam buvo puikiai išnaudotos pertraukėlės tarp pasirodymų, kol kolektyvai ruošdavosi, statydavo dekoracijas ir pan. Poemą „Metai“ skaitė Pilviškių miestelio šviesuolės J. Kinkienė ir A. Blaškevičienė.

Teatro popietė baigėsi tradiciškai – puikia nuotaika, ovacijomis, atminimo dovanėlių, nominacijų ir gėlių teikimu.

Pilviškių kultūros namų darbuotojai dėkingi visiems šventėje dalyvavusiems žmonėms, taip pat ją surengti padėjusiems rėmėjams: Pilviškių „Santakos“ gimnazijai, Vilkaviškio kultūros centrui, Pilviškių seniūnijai, ūkininkams V. Mykolaičiui ir S. Žilinskui.

Silvija BINDOKIENĖ
Pilviškių bendruomenė tarybos narė

Pilviškiečiai Teatro dienai paruošė nuotaikingą komediją „Vaiduokliai vienkiemyje“.Autorius:Silvija BINDOKIENĖ

Šaltinis: http://santaka.info/?sid=30721
Kategorija: Spauda rašo. |
Peržiūrų: 969 | Raktažodžiai: teatras, renginiai, Pilviškiai
Viso komentarų: 0
Komentuoti gali tik prisiregistravę vartotojai.
[ Registruotis | Įeiti ]
Paieška svetainėje

Duomenys
Šiandien:
Penktadienis, 2018-11-16

Jūs esate Svečias
Vardas:
Slaptažodis:

Aptarkite svetainę


Reklama


IEŠKO!


„Tribūnoje” pasakoja


Nuorodos

Skydeliai

image

image

imageCreative Commons License