Pagrindinis|Tribūna|IEŠKO!
Turinys

Parašykite mums

Rask mus Facebook`e


Plepykla

Pilviškietiškas video

Šmtadienio, vykusio 2011-01-18 Santakos gimnazijoje, filmas.

Daugiau VIDEOfilmų.


Dabar užėję

Viso prisijungę: 1
Svečių: 1
Vartotojų: 0

Statistika


Pradinis » Straipsniai » Kultūrnamis » Spauda rašo.

Gausu prasmingos veiklos

2014-04-17

Pilviškių seniūnijoje susirinkusiems Savivaldybės valdžios, švietimo įstaigų atstovams, bibliotekos darbuotojams, bendruomenių nariams, seniūnaičiams ir kitiems svečiams seniūnas Vytautas Judickas pristatė metų veiklos ataskaitą: per metus seniūnijoje atliktus darbus, iškilusius probleminius klausimus ir ateities planus.

Seniūnas negalėjo nepasidžiaugti ūkininkų, bendruomenių vykdoma veikla, seniūnijos įgyvendintais projektais, organizuotais renginiais. Priminęs atliktus darbus, jis pasidalijo ir ateities planais. Pačiais svarbiausiais seniūnas įvardijo kelio Pilviškiai–Vilkaviškis, aikštės Jovarų gatvėje sutvarkymo, Pilviškių ženklo prieš miestelį įrengimo, ambulatorijos pastato atnaujinimo, probleminių seniūnijos kelių rekonstravimo darbus.

Naudojamasis proga V. Judickas pasidžiaugė gerais santykiais su Pilviškių seniūnijoje veikiančių įstaigų ir įmonių vadovais, už visokeriopą pagalbą dėkojo ūkininkams.

Susirinkime daugiausia diskusijų sukėlė kelių tvarkymo, priežiūros ir finansavimo klausimai. Nors praeitais metais baigta rengti žiedinė sankryža kelyje Vilkaviškis–Pilviškiai ir išspręsta šio kelio ruožo problema, tačiau vietinės reikšmės keliai seniūnijos kaimuose liko gana prastos būklės. Seniūnas kvietė vietos ūkininkus bendradarbiauti, būti atsakingus ir prisidėti prie šių kelių priežiūros, stengiantis jų negadinti sunkiąja technika.

Susirinkime dalyvavęs Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka konstatavo, jog kai kurie rajono keliai netinkamai lyginami greideriu. Meras pabrėžė, kad tai tikrai ne visų vietinės reikšmės kelių mūsų rajone problema, bet kai kurios seniūnijos jau spėjo su tuo susidurti. Jis kvietė seniūnaičius stebėti kelininkų darbą, nes netinkamai nulyginus kelią greideriu ne tik nepagerėja šio būklė, bet jis yra tiesiog gadinamas.

Seniūnas taip pat kalbėjo apie kelių ženklų reikalingumą, ketinamą rengti viešosios paskirties pastatų renovaciją, vandentiekio ir kanalizacijos plėtrą, kuri pradėta vykdyti praeitais metais, socialinius seniūnijos reikalus bei kitus šio krašto žmonėms rūpimus klausimus. Šiais metais V. Judickas numato toliau tiesti šaligatvius ir atnaujinti gatvių apšvietimą Pilviškių miestelyje, tęsti neveikiančių kapinių tvarkymo, medžių genėjimo ir kirtimo darbus, nudažyti Parausių kaimo senųjų kapinių tvorą, paremontuoti seniūnijos administracinio pastato išorę.

Savo veikla Pilviškių krašto žmones džiugina ne viena kaimo kapela, kiti meno mėgėjų kolektyvai. Seniūnijos teritorijoje veikia penkios bibliotekos, jose daug dėmesio skiriama gyventojų kompiuteriniam raštingumui: visose bibliotekose yra įrengtos interneto klasės, kuriose lankosi ir suaugusieji, ir vaikai. Seniūnijos patalpose įruoštą interneto svetainę prižiūri Pilviškių bibliotekos vedėja D. Kriščiukaitienė. Per praėjusius metus interneto svetainės paslaugomis pasinaudojo daugiau nei trys tūkstančiai seniūnijos gyventojų.

Ataskaitiniame susirinkime meras A. Neiberka įteikdamas pažymėjimus jau išrinktiems Pilviškių seniūnijos seniūnaičiams linkėjo jiems tapti tarpininkais tarp seniūno ir seniūnijos gyventojų ir atsakingai žiūrėti į jiems paskirtas pareigas.

Ieva RINKEVIČIŪTĖAutorius:Ieva RINKEVIČIŪTĖ

Šaltinis: http://santaka.info/?sid=30800
Kategorija: Spauda rašo. |
Peržiūrų: 857 | Raktažodžiai: Pilviškiai, seniūnija
Viso komentarų: 0
Komentuoti gali tik prisiregistravę vartotojai.
[ Registruotis | Įeiti ]
Paieška svetainėje

Duomenys
Šiandien:
Penktadienis, 2018-11-16

Jūs esate Svečias
Vardas:
Slaptažodis:

Aptarkite svetainę


Reklama


IEŠKO!


„Tribūnoje” pasakoja


Nuorodos

Skydeliai

image

image

imageCreative Commons License