Pagrindinis|Tribūna|IEŠKO!
Turinys

Parašykite mums

Rask mus Facebook`e


Plepykla

Pilviškietiškas video

Šmtadienio, vykusio 2011-01-18 Santakos gimnazijoje, filmas.

Daugiau VIDEOfilmų.


Dabar užėję

Viso prisijungę: 1
Svečių: 1
Vartotojų: 0

Statistika


Pradinis » Straipsniai » Kultūrnamis » Spauda rašo.

Kelias Pilviškių link bus platesnis ir patogesnis

2014-05-17

Neseniai pradėtas tvarkyti kelias Vinčai–Pilviškiai–Vilkaviškis. Konkursą laimėjusi UAB „Alkesta“ darbus planuoja užbaigti kitą pavasarį. Po remonto automobiliai į Pilviškius riedės platesne važiuojamąja dalimi, prieš pat miestelį esantis tiltas bus nugriautas ir pastatytas žemesnis, prieš tai nukasus kalvas abipus Šešupės.

UAB „Alkesta“ darbų vykdytojas Raimondas Šuminas sakė, kad tiltą planuojama pradėti rekonstruoti liepos gale. Darbai turėtų trukti iki vėlyvo rudens. Iki to laiko tiesus kelias į Pilviškius bus uždarytas. Automobilių vairuotojai turės važiuoti apylanka per Bebrininkų kaimą ir Antanavą.

– Manau, kad greitai vairuotojai patys nenorės važiuoti dabartiniu keliu į Pilviškius, nes pradėsime dirbti dar intensyviau, eismas sulėtės ir kelionė užtruks kur kas ilgiau, – sakė alytiškių firmoje dirbantis vilkaviškietis R. Šuminas. – Užbaigti darbus stengsimės kuo greičiau, kad žmonėms kuo mažiau sukeltume nepatogumų. Šiuo metu dirbame kartu su subrangovais UAB „Kauno keliai“ ir ruošiamės dar paspartinti darbų tempą.

Vėliau kelią eksploatuoti perimsiančios VĮ „Marijampolės regiono keliai“ Vilkaviškio kelių tarnybos viršininkas Alfonsas Štrimaitis sakė, kad konkursą laimėjusi bendrovė žadėjo pasistengti asfalto dangą nutiesti dar šįmet. Kelių statytojai supranta, jog bus nepatenkintų žmonių, kaip ir statant žiedinę sankryžą prieš Pilviškių miestelį, tačiau su nepatogumais visiems teks susitaikyti.

– Tvarkyti Pilviškių kelią buvo suplanuota jau seniai, – sakė A. Štrimaitis. – Mat tai – judriausias, didžiausią apkrovą turintis mūsų krašto kelias, kartkartėmis tik palopomas ir jau išties „pavargęs“. Jo konstrukcija buvo netinkama tokiai apkrovai, ne iki galo įrengti, tik pažvyruojami kelkraščiai. Kelio remontas kainuos apie 20 mln. litų, bet tai bus ilgalaikės investicijos ir didelis patogumas žmonėms.

Šiais metais turėtų būti tvarkoma ir magistralinio kelio Marijampolė–Kybartai sankryža su Gražiškių keliu. Šiame avaringame ruože taip pat ruošiamasi įrengti ovalinę žiedinę sankryžą.

 

Kelyje į Pilviškius vyksta intensyvūs remonto darbai.
Autorės nuotr.Autorius:Kristina VAITKEVIČIENĖ

Šaltinis: http://santaka.info/?sid=31103
Kategorija: Spauda rašo. |
Peržiūrų: 1936 | Raktažodžiai: Pilviškiai, darbai
Viso komentarų: 0
Komentuoti gali tik prisiregistravę vartotojai.
[ Registruotis | Įeiti ]
Paieška svetainėje

Duomenys
Šiandien:
Pirmadienis, 2018-12-10

Jūs esate Svečias
Vardas:
Slaptažodis:

Aptarkite svetainę


Reklama


IEŠKO!


„Tribūnoje” pasakoja


Nuorodos

Skydeliai

image

image

imageCreative Commons License