Pagrindinis|Tribūna|IEŠKO!
Turinys

Parašykite mums

Rask mus Facebook`e


Plepykla

Pilviškietiškas video

Šmtadienio, vykusio 2011-01-18 Santakos gimnazijoje, filmas.

Daugiau VIDEOfilmų.


Dabar užėję

Viso prisijungę: 2
Svečių: 2
Vartotojų: 0

Statistika


Pradinis » Straipsniai » Kultūrnamis » Spauda rašo.

Nepatogumų sukėlė išvogti šviesoforų akumuliatoriai

2014-06-12

Vis daugiau rajono gyventojų skundžiasi, kad remontuojamame kelyje Vinčai–Pilviškiai–Vilkaviškis įrengti laikini šviesoforai neatlieka savo paskirties.

Į redakciją paskambinusi Opšrūtuose gyvenanti moteris skundėsi, kad kas rytą važiuojant į darbą Vilkaviškyje jai tenka sukti galvą, kokios spalvos signalas įjungtas laikinai įrengtuose šviesoforuose.

„Ypač problema paaštrėja, jei šviečia saulė. Tuomet visiškai nebūna matyti, ar dega žalia, ar raudona spalva. Ne kartą teko stebėti, kaip žmonės net išlipa iš savo automobilių ir eina prie pat šviesoforų, kad įsižiūrėtų į degantį signalą“, – sakė moteris.
Pašnekovė pasakojo, jog pati, jei tik įmanoma, stengiasi vengti važiuoti šiuo keliu, tačiau dažniausiai nėra kitos išeities.

„Praėjusį šeštadienį šviesoforai visai neveikė. Be jų vairuotojams buvo labai sunku susiorientuoti, kurio pirmenybė važiuoti vienintele kelio juosta“, – sakė Opšrūtuose gyvenanti moteris.

Su panašia problema susidūrė ir į redakciją paskambinęs pilviškietis. Jis taip pat tvirtino kartą vykdamas į Vilkaviškį negalėjęs įžiūrėti, koks šviesoforo signalas įjungtas, todėl nusprendė nestoti ir važiuoti toliau. Deja, pusiaukelėje vyriškis sutiko kitą priešais atvažiuojantį automobilį ir buvo priverstas nuvažiuotą kelią grįžti įjungęs atbulinės eigos pavarą. Prasilenkti siauroje kelio juostoje nebuvo įmanoma.

VĮ „Marijampolės regiono keliai“ Vilkaviškio kelių tarnybos viršininkas Alfonsas Štrimaitis tikino, kad jam žmonių išsakyta problema yra žinoma. Jis paaiškino, jog dar praėjusią savaitę nežinomi asmenys iš šviesoforų, reguliuojančių eismą remontuojamame kelyje, pavogė naujus ir gana brangius akumuliatorius. Dėl šios priežasties kurį laiką šviesoforai apskritai neveikė. Šiuo metu įdėti senesni akumuliatoriai, todėl ir šviesoforų skleidžiama šviesa gali būti ne tokia ryški.

A. Štrimaitis patarė gyventojams apsišarvuoti kantrybe ir būti tolerantiškesniems tarpusavyje bei pakantesniems darbus atliekantiems specialistams.

Kelių remonto konkursą laimėjusi ir darbus vykdanti UAB „Alkesta“ minėtą kelio ruožą ketina sutvarkyti iki kitų metų vasaros. Tiesa, pagrindinius darbus planuojama atlikti dar iki šių metų lapkričio. Būtent tada ir turėtų būti nuimti laikini šviesoforai.

Gyventojai skundžiasi, kad kartais neįmanoma įžiūrėti, kokios spalvos signalas įjungtas laikiname šviesofore.
Autoriaus nuotrauka.Autorius:Andrius GRYGELAITIS, „Santaka“

Šaltinis: http://santaka.info/?sid=31325
Kategorija: Spauda rašo. |
Peržiūrų: 1011 | Raktažodžiai: Kelio remontas
Viso komentarų: 0
Komentuoti gali tik prisiregistravę vartotojai.
[ Registruotis | Įeiti ]
Paieška svetainėje

Duomenys
Šiandien:
Trečiadienis, 2018-11-21

Jūs esate Svečias
Vardas:
Slaptažodis:

Aptarkite svetainę


Reklama


IEŠKO!


„Tribūnoje” pasakoja


Nuorodos

Skydeliai

image

image

imageCreative Commons License