Pagrindinis|Tribūna|IEŠKO!
Turinys

Parašykite mums

Rask mus Facebook`e


Plepykla

Pilviškietiškas video

Šmtadienio, vykusio 2011-01-18 Santakos gimnazijoje, filmas.

Daugiau VIDEOfilmų.


Dabar užėję

Viso prisijungę: 1
Svečių: 1
Vartotojų: 0

Statistika


Pradinis » Straipsniai » Kultūrnamis » Spauda rašo.

Pilviškių seniūnijos pastatas taps jaukesniu

2014-07-15

Pilkas ir niūrus Pilviškių seniūnijos pastatas keičia savo įvaizdį – dažomas šviesiais kreminės bei smėlio spalvų dažais.

Prieš keletą metų seniūnijos pastatas buvo renovuotas – apšiltintas, sienos padengtos struktūriniu tinku, apskardintos palangės. Tada Savivaldybės tarybos skirtų lėšų nepakako pastatui nudažyti. Pinigų teko laukti net trejus metus. Šiemet seniūnijos pastato dažymui buvo skirta beveik 43 tūkst. litų.

Jau beveik tris savaites prie statinio triūsia Marijampolės UAB „Laibaris“ darbininkai, nudažyta didžioji dalis pastato.

Pasak Pilviškių seniūno pavaduotojos Nijolės Juraitienės, darbus atliekančios įmonės meistrai dirba labai kruopščiai ir sparčiai.

Iš pradžių dažyti trukdė lietus, tačiau vėliau atslinkę karščiai leido dirbti visu pajėgumu.
„Nenorėjome, kad seniūnijos pastatas būtų nudažytas šaltomis spalvomis, todėl iš karto atsisakėme žalsvo atspalvio. Pasirinkome kreminės bei smėlio spalvų dažus. Jie šiltesni, malonesni akiai“, – sakė N. Juraitienė.

Pasak jos, atsinaujinęs pastatas taps jaukesniu, bus maloniau specialistams eiti į darbą, užsukti pilviškiečiams.

„Kai prieš trejus metus buvo atlikta renovacija, ėmėme šilčiau gyventi. Žiemą kurui išleidžiame mažiau nei iki tol. Vidaus patalpos taip pat prieš keletą metų buvo suremontuotos.

Tik statinio išorė baugino. Daug kas jį lygino su kalėjimu“, – sakė seniūno pavaduotoja.

Ji juokavo, kad į seniūniją dažnai užsuka kuo nors nepatenkinti, nusiskundimų turintys asmenys, todėl dabar įžengdami į atnaujintas patalpas visą pyktį jie turės palikti už durų.

Nudažius seniūnijos pastatą bus ieškoma galimybių sutvarkyti ir aplinką. Pasak seniūno pavaduotojos, norėtųsi trinkelėmis iškloti seniūnijos kiemą bei įvažiavimą į jį. Dar būtina pakeisti laiptus ir sutvarkyti įėjimą pas Pilviškių seniūnijoje dirbančius Savivaldybės administracijos Žemės ūkio bei Socialinės paramos ir sveikatos priežiūros skyrių specialistus.

N. Juraitienė teigė, kad šie metai Pilviškiams – atsinaujinimo laikas. Tvarkomas ne tik seniūnijos pastatas, bet ir į miestelį vedantis kelias Vinčai–Pilviškiai–Vilkaviškis, pačiuose Pilviškiuose tiesiamas vandentiekis ir kanalizacija.

Pilviškių seniūno pavaduotoja Nijolė Juraitienė juokavo, kad šiltomis spalvomis nudažius pastatą į jį sukdami kuo nors nepatenkinti gyventojai privalės pyktį palikti už durų.
Audriaus Grigelaičio nuotr.Autorius:Andrius GRYGELAITIS

Šaltinis: http://santaka.info/?sid=31581
Kategorija: Spauda rašo. |
Peržiūrų: 1203 | Raktažodžiai: Pilviškiai, seniūnija
Viso komentarų: 0
Komentuoti gali tik prisiregistravę vartotojai.
[ Registruotis | Įeiti ]
Paieška svetainėje

Duomenys
Šiandien:
Trečiadienis, 2018-11-21

Jūs esate Svečias
Vardas:
Slaptažodis:

Aptarkite svetainę


Reklama


IEŠKO!


„Tribūnoje” pasakoja


Nuorodos

Skydeliai

image

image

imageCreative Commons License