Pagrindinis|Tribūna|IEŠKO!
Turinys

Parašykite mums

Rask mus Facebook`e


Plepykla

Pilviškietiškas video

Šmtadienio, vykusio 2011-01-18 Santakos gimnazijoje, filmas.

Daugiau VIDEOfilmų.


Dabar užėję

Viso prisijungę: 1
Svečių: 1
Vartotojų: 0

Statistika


Pradinis » Straipsniai » Kultūrnamis » Spauda rašo.

Kas "išlaižė" apylankos kelią?

2014-09-30

"Net pagalvojau, kad ne į tą kelią įsukau. Juk vos prieš dieną čia automobiliai dėl begalės duobių krutėjo tarsi su kiaušiniais, o dabar – nors penktą pavarą junk", – šmaikštavo vyriškis.

Kitas pilviškietis sakė pastebėjęs, kad ne tik kelias, bet ir pakelės, ypač miestelio prieigose, tarsi "išlaižytos". Jis gyrėsi girdėjęs, jog į Pilviškius turi atvažiuoti susisiekimo ministras, tai, pasak vietos gyventojo, Savivaldybė ir Pilviškių seniūnija "iš kailio" neriasi, kad tik svečiams įtiktų. Savo akimis negalėjo patikėti ir rajono gyventoja, taip pat ketvirtadienį su kolege važiavusi Paežerių–Šunskų keliu.

"Žiūrim, kas gi čia dabar – visas kelias nužvyruotas, šviežiai išlygintas kaip stiklas. Trūksta tik asfalto papilti ir riboženklius sustatyti. Įvažiuojame į Antanavą, o ten – pakelės nupjautos, sutvarkytos, net šviečia. Pilviškiuose taip pat darbininkai tik pluša, duobutes lygina, iš paskos mašina važiuoja, gatves šluoja, laisto... Sakom, kas čia per stebuklas!" – stebėjosi moterys.

Kai konkrečiau pasidomėjome vadinamuoju "stebuklu", paaiškėjo, kad nuopelnus dėl išblizginto apylankos kelio pilviškiečiai visai be reikalo priskyrė vietinei valdžiai. Ketvirtadienį Pilviškiuose iš tiesų buvo laukiama svečių, bet ne paties ministro, o delegacijos iš Lietuvos automobilių kelių direkcijos. Tad "iš kailio" išvakarėse nėrėsi ne valdininkai, o patys kelininkai, laukdami savo viršininkų iš sostinės.

Skaitytojų nuomonę, jog „tos "humoreskos" kaip ir tarybiniais laikais tik dėl didelės valdžios akių daromos", bandė paneigti Pilviškiuose gyvenantys seniūnas Vytautas Judickas ir Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Saulius Vabalas. Jie tikino, kad tai – paprasčiausias sutapimas. Neva šią savaitę palijo, tai kelininkams tiesiog pavyko puikiai nulyginti žvyrkelį. Pasak jų, pastaruoju metu tas kelias greideriuojamas kas antra diena, bet dėl sauso paviršiaus visos kelininkų pastangos ligi šiol nueidavo perniek.

Kad ir kaip ten būtų, lieka tik pasidžiaugti, jog ir apylankos kelias sutvarkytas, ir laikinojo tilto per Šešupę statybos reikalai pajudėjo. Ketvirtadienį su Savivaldybės administracijos, miestelio bendruomenės atstovais prie upės susitikę atsakingi specialistai iš Lietuvos automobilių kelių direkcijos, "Marijampolės regiono kelių" bei "Alkestos" įmonių visų akivaizdoje tvirtai pažadėjo: lapkričio 1 d. laikinasis tiltas ties Pilviškiais bus.Autorius:„Santaka“

Šaltinis: http://www.santaka.info/?sidx=32567
Kategorija: Spauda rašo. |
Peržiūrų: 839 | Raktažodžiai: kelias, Pilviškiai
Viso komentarų: 0
Komentuoti gali tik prisiregistravę vartotojai.
[ Registruotis | Įeiti ]
Paieška svetainėje

Duomenys
Šiandien:
Trečiadienis, 2018-11-21

Jūs esate Svečias
Vardas:
Slaptažodis:

Aptarkite svetainę


Reklama


IEŠKO!


„Tribūnoje” pasakoja


Nuorodos

Skydeliai

image

image

imageCreative Commons License