Pagrindinis|Tribūna|IEŠKO!
Turinys

Parašykite mums

Rask mus Facebook`e


Plepykla

Pilviškietiškas video

Šmtadienio, vykusio 2011-01-18 Santakos gimnazijoje, filmas.

Daugiau VIDEOfilmų.


Dabar užėję

Viso prisijungę: 1
Svečių: 1
Vartotojų: 0

Statistika


Pradinis » Straipsniai » Kultūrnamis » Spauda rašo.

Laikinas tiltas jau atidarytas

2014-11-06

Daug diskusijų kėlusi problema dėl nuvykimo į Pilviškių miestelį pagaliau išspręsta iki galo. Nuo šiandien gyventojai gali važiuoti laikinu tiltu.

Kaip žinia, tęsiantis ilgiems kelio Vinčai–Pilviškiai–Vilkaviškis remonto ir naujojo tilto per Šešupę statybos darbams, tiek pilviškiečiai, tiek į šį miestelį dirbti atvažiuojantys žmonės piktinosi turintys sukti didelį lankstą aplink. Dėl to per upę nuspręsta įrengti laikiną tiltą.

Praėjusiai savaitei baigiantis, prieš pat Vėlines, laikinas surenkamasis tiltas buvo atidarytas ir juo leista važiuoti lengviesiems automobiliams. Tiesa, iš anksto informacijos apie tai niekur pateikta nebuvo, tad daugelis žmonių per Pilviškius važiuoti nesiryžo ir suko pastaruoju metu jau įprastu lanku.

Išvydę ar išgirdę, kad savaitgalį eismas tiltu per Šešupę jau buvo leidžiamas, apsidžiaugę vairuotojai pirmadienį drąsiai važiavo iki Pilviškių, tačiau... privažiavę Šešupę turėjo suktis atgal. Mat tiltas ir vėl buvo uždarytas.

– Gyvenu Būdviečiuose, o dirbu Kaune. Žinodama, kad laikinasis tiltas jau veikia, pirmadienį namo važiavau per Pilviškius. Deja, tiltas buvo uždarytas, nors apie tai niekas niekaip žmonių neinformavo. Turėjau grįžti ir namo važiuoti per Antanavą, – piktinosi Vilma Butauskienė, viena iš mūsų skaitytojų, skambinusių į redakciją dėl kelyje sugaišto laiko.

Pasirodo, laikinasis tiltas buvo trumpam atidarytas norint padėti žmonėms per mirusiųjų pagerbimo šventes aplankyti kapines.

Vis dėlto šventėms pasibaigus jis uždarytas dėl nepabaigtų darbų.

– Tiltą uždarėme, nes turime įgyvendinti saugumo priemones, pabaigti sukalti atitvarus, sutvarkyti praėjimus pėstiesiems. Norime padaryti taip, kad paleidus eismą nereikėtų jo vėl uždrausti ir viską tvarkyti iš naujo. Tačiau šiandien darbininkai baigs sukalti atitvarus, iki vakaro bus įjungti šviesoforai – ir automobiliai galės važiuoti. Daugiau jokių trikdžių kilti neturėtų, – trečiadienį ryte kalbėjo UAB „Alkesta“ meistras Nedas Kavaliauskas.

Meistro teigimu, šiuo tiltu per Šešupę galės važiuoti ne tik lengvieji automobiliai, bet ir iki 40 tonų sveriantis sunkusis transportas.

Laikinasis tiltas gyventojams tarnaus mažiausiai iki kitų metų pavasario. Iki to laiko planuojama baigti kelio Pilviškiai–Vilkaviškis ir tilto per Šešupę rekonstrukcijos darbus.

Trečiadienio ryte vyko baigiamieji tilto įrengimo darbai. Iki tol per Šešupę vaikščiojo tik pėstieji, o nuo šiandien tiltu judės ir transporto srautas.
Eglės Mičiulienės nuotr.

 

imageAutorius:Eglė Mičiulienė

Šaltinis: http://www.santaka.info/?sid=32393
Kategorija: Spauda rašo. |
Peržiūrų: 1363 | Komentarų: 1 | Raktažodžiai: tiltas, Pilviškiai
Viso komentarų: 1
2015-03-18
1. Karolis (darvis)
Kada pabaigs tiltą ?

Komentuoti gali tik prisiregistravę vartotojai.
[ Registruotis | Įeiti ]
Paieška svetainėje

Duomenys
Šiandien:
Pirmadienis, 2018-12-10

Jūs esate Svečias
Vardas:
Slaptažodis:

Aptarkite svetainę


Reklama


IEŠKO!


„Tribūnoje” pasakoja


Nuorodos

Skydeliai

image

image

imageCreative Commons License