Pagrindinis|Tribūna|IEŠKO!
Turinys

Parašykite mums

Rask mus Facebook`e


Plepykla

Pilviškietiškas video

Šmtadienio, vykusio 2011-01-18 Santakos gimnazijoje, filmas.

Daugiau VIDEOfilmų.


Dabar užėję

Viso prisijungę: 1
Svečių: 1
Vartotojų: 0

Statistika


Pradinis » Straipsniai » Kultūrnamis » Spauda rašo.

Gimnazijoje – renginių fiesta

2014-11-20

„Santakos“ laikraščio Redakciją pasiekė keletas laiškų iš Pilviškių „Santakos“ gimnazijos.

Šios įstaigos socialinė pedagogė Gitana PABRICIENĖ pasakojo, kaip Pilviškiuose buvo paminėta Tarptautinė tolerancijos diena.

Gimnazistės kiekvienam į ugdymo įstaigą atėjusiam mokiniui, mokytojui, svečiui dalijo ir segė šypsenėles, skatindamos šypsotis ir skleisti šilumą kitiems. Visi šią akciją sutiko labai palankiai.

Pertraukos metu buvo pristatoma tolerancijos nauda žmogui, demonstruojama, kokie abejingi ir apatiški kartais tampa žmonės, kai praranda šį pojūtį. Taip pat buvo rodomi trumpametražiai filmukai, kurie paskatino ne vieną susimąstyti apie savo ir kitų elgseną. Ši diena buvo užbaigta darant bendras nuotraukas, kurias gimnazistai pavadino „Būkime tolerantiški kartu“. Taip įstaigos moksleiviai kartu prisijungė ir prie Lietuvos moksleivių sąjungos Vilkaviškio rajono mokinių tarybos organizuotos akcijos Tarptautinei tolerancijos dienai paminėti.

„Santakos“ gimnazijoje dirbanti visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Eglė KAZAKEVIČIENĖ dalijosi įspūdžiais iš įstaigoje surengto protmūšio „Sveikuoliai – šaunuoliai“, skirto 1–4 klasių mokiniams. Komandos turėjo atlikti užduotis, susijusias su sveika mityba bei gyvensena ir saugiu elgesiu kelyje. Dalyviai labai stropiai vykdė visus vedėjų nurodymus, o aistruoliai ne tik aktyviai palaikė savo komandas, bet ir patys suko galveles stengdamiesi įminti įvairias mįsles.

Protmūšį organizavo visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Eglė Kazakevičienė ir gimnazijos socialinė pedagogė Gitana Pabricienė. Taip pat į pagalbą atskubėjo ir gimnazijos merginos iš „Mokiniai – mokiniams“ komandos: Gerda Kikaitė, Roberta Žukaitė, Karolina Ambrasaitė, Laura Matusevičiūtė. Renginį vedė Karina Majauskaitė ir Modestas Žukas.

Protmūšis „Sveikuoliai – šaunuoliai“ planuojamas ir vyresnių klasių mokiniams.

Nuotrauka iš http://pilviskiai.lm.lt

imageŠaltinis: http://www.santaka.info/?sid=32482
Kategorija: Spauda rašo. |
Peržiūrų: 1416 | Raktažodžiai: Pilviškiai, gimnazija
Viso komentarų: 0
Komentuoti gali tik prisiregistravę vartotojai.
[ Registruotis | Įeiti ]
Paieška svetainėje

Duomenys
Šiandien:
Trečiadienis, 2018-11-21

Jūs esate Svečias
Vardas:
Slaptažodis:

Aptarkite svetainę


Reklama


IEŠKO!


„Tribūnoje” pasakoja


Nuorodos

Skydeliai

image

image

imageCreative Commons License