Pagrindinis|Tribūna|IEŠKO!
Turinys

Parašykite mums

Rask mus Facebook`e


Plepykla

Pilviškietiškas video

Šmtadienio, vykusio 2011-01-18 Santakos gimnazijoje, filmas.

Daugiau VIDEOfilmų.


Dabar užėję

Viso prisijungę: 1
Svečių: 1
Vartotojų: 0

Statistika


Pradinis » Straipsniai » Kultūrnamis » Spauda rašo.

Ansamblis „Jovaras“ paminėjo 20-metį

2015-07-01

Sekmadienio popietę mišrus vokalinis ansamblis „Jovaras“ į šventę Pilviškių kultūros namuose sukvietė gausų būrį žmonių. Kolektyvas šventė savo gyvavimo 20-metį.

Šventė prasidėjo daina „Čia prie Pilvės ir Šešupės“, kurią atliko jubiliejų švenčiantis ansamblis. Po jos pasigirdo garsūs aplodismentai ir prašymas pakartoti kūrinį.

Renginyje dalyvavo gausybė svečių, kurie tarė sveikinimo žodžius ir dovanojo gėlių puokštes. Vilkaviškio kultūros centro direktorė Renata Medelienė visiems ansamblio nariams linkėjo sveikatos. Lietuvos šaulių sąjungos centro valdybos narys Juozas Janušaitis ansambliui ir asmeniškai jo vadovei Nemyrai Gardauskienei įteikė šaulių padėkas. Pilviškių seniūnas Vytautas Judickas, bendruomenės pirmininkė Loreta Bieliukienė ir kiti svečiai sutartinai linkėjo ansambliui savo dainomis džiuginti ne tik Pilviškių gyventojus, bet ir visą Vilkaviškio rajoną. Atsidėkodami už gražius žodžius dainininkai svečių ir žiūrovų širdis džiugino meilės dainomis.

Renginyje netilo dainos, eilės, juokas ir aplodismentai. Dainavo ne tik šventės „kaltininkai“, bet ir kiti ansambliai: „Barzdai“, „Rudenėlis“, „Šypsena“. Pastarajam, kaip ir „Jovarui“, vadovauja N. Gardauskienė, tai jubiliejaus proga šiedu kolektyvai uždainavo ir kartu.

Per visą renginį buvo rodomos skaidrės su nuotraukomis, atspindinčiomis „Jovaro“ koncertinę veiklą, tylos minute pagerbti amžinojo poilsio atgulę kolektyvo nariai.

Ansamblyje 20 metų dainuojanti Janina Kinkienė žiūrovams trumpai priminė „Jovaro“ istoriją. Nedidelis būrelis pilviškiečių dainuoti susibūrė 1995-aisiais. Tuo metu ansamblis neturėjo patalpų repeticijoms, iškildavo ir kitų sunkumų. „Tik entuziazmas ir noras dainuoti padėjo mums išlikti“, – kalbėjo ilgametė ansamblio narė.

„Santaka“

Kategorija: Spauda rašo. |
Peržiūrų: 1375 | Raktažodžiai: Pilviškiai, Jovaras, Santaka
Viso komentarų: 0
Komentuoti gali tik prisiregistravę vartotojai.
[ Registruotis | Įeiti ]
Paieška svetainėje

Duomenys
Šiandien:
Pirmadienis, 2018-12-10

Jūs esate Svečias
Vardas:
Slaptažodis:

Aptarkite svetainę


Reklama


IEŠKO!


„Tribūnoje” pasakoja


Nuorodos

Skydeliai

image

image

imageCreative Commons License