Pagrindinis|Tribūna|IEŠKO!
Turinys

Parašykite mums

Rask mus Facebook`e


Plepykla

Pilviškietiškas video

Šmtadienio, vykusio 2011-01-18 Santakos gimnazijoje, filmas.

Daugiau VIDEOfilmų.


Dabar užėję

Viso prisijungę: 1
Svečių: 1
Vartotojų: 0

Statistika


Pradinis » Straipsniai » Kultūrnamis » Spauda rašo.

Pilviškiečiai išlydėjo vasarą

2015-09-03

Rugpjūčio 23 d. Pilviškių miestelio bendruomenė sugužėjo į tradicinę šventę „Lik sveika, vasara“.

Šventė prasidėjo netradiciniais akordais: Kauno rajono Babtų pučiamųjų orkestro „Algupys“, jaunųjų šaulių, šventės organizatorių ir dalyvių linksma eisena nuo Švč. Trejybės bažnyčios, kurioje vyko šventinės pamaldos ir Šv. Baltramiejaus atlaidai, iki vasaros estrados, taip pat griausminga Marijampolės baikerių klubo „Siena“ narių, kuriems buvo patikėta vėliava su miestelio herbu, kolona miestelio gatvėmis.

Šventės dalyvius, svečius, organizatorius pasveikino Pilviškių seniūnas Vytautas Judickas, Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Saulius Vabalas, Pilviškių miestelio bendruomenės pirmininkė Loreta Bieliukienė.

Tradiciškai šventės organizatoriai nominacijomis, padėkomis, asmeninėmis dovanėlėmis apdovanojo jos narius, aktyviai dalyvavusius bendruomenės veikloje, realiais darbais prisidėjusius prie miestelio puoselėjimo, kultūrinės veiklos.

L. Bieliukienė aktyviems bendruomenės nariams padovanojo po indelį kvapnaus medaus kaip dvasingumo, bendrumo, jaukių namų simbolį.

Pasveikintos ir šeimos, 2015 metais susilaukusios naujagimių.

Koncertinę programą, kupiną dainų, geros nuotaikos ir puikių emocijų, pristatė visas būrys atlikėjų ir meno kolektyvų: pučiamųjų orkestras „Algupys“, R. Morozovaitė ir J. Janušaitis, vokalinis trio „O, sole mio“, mamų ir dukrų kvartetas iš Šakių rajono bei kt.

Kol suaugusieji klausėsi koncerto, vaikučiai galėjo aplankyti „Vaikų pasaulio“ pramogas. Čia buvo piešiama kreidelėmis, iš popieriaus skiaučių klijuojamas gandras. Vyko strėlyčių svaidymo į taikinį, ratukų mėtymo rungtys, pučiami muilo burbulai.

„Vaikų pasaulyje“ vaikai galėjo sutikti mėgstamų knygų personažus Pepę Ilgakojinę, Frekenbok ir jos katytę Matildą. Vaikams buvo surengta linksma saugaus eismo viktorina.

Įvyko labai graži šventė, gražus ir prasmingas pasibuvimas drauge. O tai pakylėja, maloniai nuteikia, kad nušvitę ir su gera nuotaika mes vėl grįžtume prie įprastų darbų.

Esame dėkingi šventės dalyviams, rėmėjams bei visiems, buvusiems ir šventusiems kartu.

Per miestelį nusitęsė nuotaikinga šventės dalyvių eisena.
Teresos NARKAUSKIENĖS nuotr.Autorius:Silvija BINDOKIENĖ

Šaltinis: http://www.santaka.info/?sid=34407
Kategorija: Spauda rašo. |
Peržiūrų: 3144 | Raktažodžiai: renginiai, bendruomenė, Pilviškiai
Viso komentarų: 0
Komentuoti gali tik prisiregistravę vartotojai.
[ Registruotis | Įeiti ]
Paieška svetainėje

Duomenys
Šiandien:
Penktadienis, 2018-11-16

Jūs esate Svečias
Vardas:
Slaptažodis:

Aptarkite svetainę


Reklama


IEŠKO!


„Tribūnoje” pasakoja


Nuorodos

Skydeliai

image

image

imageCreative Commons License