Pagrindinis|Tribūna|IEŠKO!
Turinys

Parašykite mums

Rask mus Facebook`e


Plepykla

Pilviškietiškas video

Šmtadienio, vykusio 2011-01-18 Santakos gimnazijoje, filmas.

Daugiau VIDEOfilmų.


Dabar užėję

Viso prisijungę: 11
Svečių: 9
Vartotojų: 2
terryhj18 , elsaep11

Statistika


Pradinis » Straipsniai » Kultūrnamis » Spauda rašo.

Straipsnių kategorijoje: 160
Rodoma straipsnių: 131-140
Puslapiai: « 1 2 ... 12 13 14 15 16 »

Rūšiuoti pagal : Datą · Pavadinimą · Komentarus · Peržiūras
Spauda rašo.

„Santaka"  2009-11-14

Rasa RAUDONAITIENĖ
Neįgalaus jaunimo dienos
užimtumo padalinio vadovė

Nuo pat ryto šurmulys Neįgalaus jaunimo dienos užimtumo padalinyje liudijo apie tai, kad ši diena jo lankytojams ir svečiams – Pilviškių „Santakos" gimnazijos priešmokyklinės-ikimokyklinės grupės vaikams – ypatinga. Nekantriai laukėme ir svečių iš policijos, turėjusių atvykti su gerumo misija.

Mūsų padalinyje su prevencine programa „Ar aš – saugus?" viešėjo Ma­rijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilkaviškio rajo­no policijos komisariato Viešosios tvarkos skyriaus Prevencijos posky­rio specialistė, dirbanti su nepilnamečiais, Alvyra Zabilavičienė, tyrė­jas Vytas Klimavičius ir vyresnysis patrulis Rolandas Savickas.

Peržiūrų: 1637 | | Komentarai (0)

Spauda rašo.

„Santaka"  2009-11-10

Į redakciją paskambinusi „Santakos" skaitytoja piktinosi Pilviškių gatvių apšvietimu. Moteris sakė, jog pati šiame miestelyje nebegyvena, bet savaitgalį, per šventes, buvo grįžusi į Pilviškius aplankyti mamos.

– „Santakoje" skaičiau, kad Pilviškiuose nuo tos dienos, kai bus persuktos laikrodžių rodyklės, vakarais bus apšviestos pagrindinės gatvės, gyvenvietės. Bet kai sekmadienį, apie 19–20 valandą, važiavau per Pilviškius, visas miestelis skendo tamsoje. Šviesos nedegė ir pagrindinėse gatvėse, vedančiose Šakių bei geležinkelio stoties link.

Vis dėlto vienas šviesus kampas miestelyje buvo: lempos degė dviejų gatvių sankirtoje, toje vietoje, kur gyvena Pilviškių seniūnas.

Peržiūrų: 1366 | | Komentarai (1)

Spauda rašo.

„Santaka"  2009-11-03

„Santakos" inf.

Policija primena, kad laikas pasikeisti automobilių padangas, nes nuo lapkričio 10 d. draudžiama važinėti su vasarinėmis.

Transporto priemonių, kurių leidžiama maksimali masė ne didesnė kaip 3,5 tonos, vairuotojai privalo suskubti pasikeisti padangas, mat eismo sąlygos šiuo metų laiku yra kelis kartus sudėtingesnės nei vasarą. Ketinantiems montuoti dygliuotas padangas primenama, kad mūsų šalies įstatymai jas leidžia eksploatuoti nuo lapkričio 1 d.

Peržiūrų: 1479 | | Komentarai (0)

Spauda rašo.

„Santaka"  2009-10-31

Daiva JUŠKEVIČIENĖ
Savivaldybės administracijos Bendrojo skyriaus vyresnioji specialistė

Į Vilkaviškio rajono savivaldybės seniūnijas kreipėsi AB Lietuvos pašto Kauno filialo direktorius H. Kelpša.

Savo kreipimesi bendrovės vadovas teigia, kad „...laiškininkai, pristatydami pašto korespondenciją gyventojams, dažnai negali tinkamai atlikti savo darbo, nes įeiti į privačias valdas trukdo lakstantys nepririšti šunys. Nepririšti šunys puola laiškininkus, važiuojančius dviračiu gatve. Pasitaikė atvejų, kai darbuotojai buvo apkandžioti agresyvių šunų".

Peržiūrų: 1414 | | Komentarai (0)

Spauda rašo.

„Santaka”  2009 m. Spalio 24 d. Šeštadienis.

„Santakos“ inf.

Tradiciniame apskrities jaunųjų kūrėjų konkurse „Auksinis rudenėlis“ mūsų rajono atstovų darbai buvo įvertinti labai gerai. Tarp dvidešimties prizininkų bemaž pusė – vilkaviškiečiai.

Marijampolės moksleivių kūrybos centras jau šeštą kartą surengė jaunųjų apskrities kūrėjų konkursą „Auksinis rudenėlis“. Kiekvienais metais jame dalyvauja ir nemažas būrys Vilkaviškio rajono moksleivių. Visuomet jų pavardžių randame ir tarp geriausiai įvertintų autorių. Šiemet iš viso konkursui buvo pateikti 59 darbai, iš kurių komisija atrinko originaliausius.

Tarp trijų prozos kūrėjų laureatų pateko Virbalio vidurinės mokyklos dešimtokė Rolanda Lasevičiūtė ir Kybartų pagrindinės mokyklos šeštokas Gabrielius Zaveckas, tarp poetų – „Aušros“ gimnazijos pirmos klasės mokinė Giedrė Grigalevičiūtė ir Pilviškių „Santakos“ gimnazijos šeštos klasės mokinė Sandra Kučinskaitė.

Peržiūrų: 1502 | | Komentarai (0)

Spauda rašo.

„Santaka”  2009 m. Spalio 15 d. Ketvirtadienis.

Marijampolės apskrities viršininko administracijos Civilinės saugos ir mobilizacijos departamentas

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba Lietuvoje vykdo laukinių gyvūnų oralinės vakcinacijos nuo pasiutligės rudeninį etapą, kurio metu iš orlaivių mėtomi jaukai su pasiutligės vakcina. Marijampolės apskrityje jaukai iš orlaivių bus mėtomi iki spalio 28 dienos. 

Jaukai yra rudos spalvos tabletės (3,8 cm skersmens ir 1,5 cm aukščio). Vakcina, kurios sudėtyje yra antibiotikų, įdėta į kapsulę, padengtą jauku. Laukiniam gyvūnui ėdant jauką plyšta kapsulė, sužeidžiama ryklės gleivinė, per pažeistą gleivinę virusai patenka į organizmą ir skatina imuniteto susidarymą.

Peržiūrų: 1343 | | Komentarai (0)

Spauda rašo.

„Santaka”   2009 m. Spalio 6 d. Antradienis.

„Santakos“ inf.

Žemės ūkio ministro rugsėjo 28 d. įsakymu atsisakyta traktorininko pažymėjimų. Neseniai skelbusios, kad rengia traktorininkų kursus, mokymo įstaigos neteks dalies pajamų.

Pagal iki šiol galiojusią tvarką asmenims, turintiems teisę vairuoti B, C1, C, C1E, CE, D, D1, DE arba D1E kategorijų motorines transporto priemones, buvo išduodami traktorininko pažymėjimai.


Peržiūrų: 1343 | | Komentarai (0)

Spauda rašo.

„Valstietis.lt”  2009 10 03

VL žurnalistė Irma Dubovičienė

Mūsų šalyje populiariausi kietojo kuro katilai, tačiau, kaip rodo praktika, daugelis jų naudojami neekonomiškai.

Vakare užkūrus katilą, šiluma į kambarius pasklinda po kurio laiko. Tačiau vėliau paprastai laipsnis po laipsnio patalpose ima vėsti, o iš ryto, kol šeima nepakilusi, namo šeimininkas skuba į katilinę su glėbiu malkų. Daugelis nesusimąstydavo, kad gali būti ir kitaip. Suklusti privertė kylančios kuro kainos. Neabejojama, kad ši tendencija išliks ir ateityje.

Peržiūrų: 1385 | | Komentarai (0)

Spauda rašo.

„Valstietis.lt”  2009-10-03

Salemonas Paltanavičius

Kasdien netekdami keleto minučių šviesos, dar negalime sakyti, kad pasaulis praranda savo grožį. Anaiptol, jis darosi vis žavesnis.

Po kiekvienos šalnos – nauja spalvinga skraistė, po kiekvienos vėtros – naujas spalvų raštas. Spaliui gamtoje skirtas ypatingas – spalvų derintojo vaidmuo. Kaip jam sekasi tai daryti?

Peržiūrų: 2119 | | Komentarai (0)

Spauda rašo.

„Sūduvos gidas”  2009 10 01

Dalia Perednienė, Susisiekimo ministerija

Vyriausybė pritarė susisiekimo ministro pakartotinai teiktiems Kelių eismo taisyklių (KET) pakeitimams, kuriais siekiama pagerinti eismo keliuose saugą, suderinti KET nuostatas su Saugaus eismo automobilių keliais įstatymu bei tarptautine Kelio ženklų ir signalų konvencija.

„Kelių eismo taisyklių nuostatas pakeitėme įsiklausę į ekspertų ir vairuotojų pastabas. Atšaukėme draudimą naudoti dygliuotas padangas, įteisinome galimybę taksi vairuotojams gyvenvietėse vežant keleivius nesisegti saugos diržų, grąžinome anksčiau galiojusį kelio ženklą, informuojantį apie automatinę greičio kontrolę, patikslinome kai kurias kitas taisyklių nuostatas – visa tai yra pagrįsti, svarbūs eismo saugai ir gyventojų laukiami sprendimai“, – sakė susisiekimo ministras Eligijus Masiulis.

Peržiūrų: 1473 | | Komentarai (0)

Paieška svetainėje

Duomenys
Šiandien:
Penktadienis, 2021-02-26

Jūs esate Svečias
Vardas:
Slaptažodis:

Aptarkite svetainę


Reklama


IEŠKO!


„Tribūnoje” pasakoja


Nuorodos

Skydeliai

image

imageCreative Commons License