Pagrindinis|Tribūna|IEŠKO!
Turinys

Parašykite mums

Rask mus Facebook`e


Plepykla

Pilviškietiškas video

Šmtadienio, vykusio 2011-01-18 Santakos gimnazijoje, filmas.

Daugiau VIDEOfilmų.


Dabar užėję

Viso prisijungę: 4
Svečių: 4
Vartotojų: 0

Statistika


Pradinis » Straipsniai » Kultūrnamis » Spauda rašo.

Straipsnių kategorijoje: 160
Rodoma straipsnių: 141-150
Puslapiai: « 1 2 ... 13 14 15 16 »

Rūšiuoti pagal : Datą · Pavadinimą · Komentarus · Peržiūras
Spauda rašo.

„Valstietis.lt”  (2009 09 24)

Seimas ketvirtadienį pritarė teisės aktų pataisų projektams, kuriais numatoma leisti rinktis asmens tapatybės dokumentą - pasą arba tapatybės kortelę.

Taip pat pritarta, kad minėti projektai būtų svarstomi ypatingos skubos tvarka. Juos priėmus piliečiai galės rinktis, ar turėti abu asmens tapatybę liudijančius dokumentus, ar tik vieną iš jų. Šiuo metu Lietuvoje privalomas asmens dokumentas yra asmens tapatybės kortelė, privalomai įgyjamas sulaukus 16 metų, o paso paprastai prireikia vykstant į trečiąsias šalis, tad jis daugiau atlieka kelionės dokumento funkciją.

Peržiūrų: 1544 | | Komentarai (0)

Spauda rašo.

„Santaka”   2009 m. Rugsėjo 26 d. Šeštadienis.

Marijampolės AVMI inf.

Valstybinė mokesčių inspekcija, siekdama racionaliai naudoti valstybės lėšas bei populiarindama šiuolaikines technologijas, šiais metais informaciją mokesčių mokėtojams pateiks efektyvesniu ir nieko nekainuojančiu būdu.

Mokesčių mokėtojai, kurie yra VMI Elektroninio deklaravimo sistemos (toliau – EDS) vartotojai, žemės mokesčio deklaracijas šiais metais ras elektroninėje erdvėje prisijungę prie EDS. Popierinės deklaracijos jiems nebebus siunčiamos. Tokiu būdu šiais metais planuojama sutaupyti per 150 tūkst. litų lėšų.

Peržiūrų: 1619 | | Komentarai (0)

Spauda rašo.

„Sūduvos gidas”  2009 09 21

Tadas Pačėsa, „Suvalkietis“

Visoje šalyje aktyviai vykdant elektroninės demokratijos projektus, šalies gyventojai netrukus galės aktyviau ir paprasčiau dalyvauti savivaldos gyvenime, teikti siūlymus, diskutuoti dėl valdžios sprendimų. Tokie projektai bus vykdomi ir Marijampolės apskrityje.

„Iki šiol pasyvesni gyventojai dažnai apie savivaldybių sprendimus sužinodavo tik juos priėmus. Aktyvesni piliečiai, norėdami teikti siūlymus, turėjo vykti į savivaldybę. Įgyvendinus elektroninės demo­kratijos projektą visi turės galimybę aktyviau stebėti valdžios veiklą bei dalyvauti savivaldos gyvenime", - sako Marijampolės apskrities viršininko administracijos Regioninės plėtros departamento atstovė Jurgita Pačkauskaitė.

Peržiūrų: 1789 | | Komentarai (0)

Spauda rašo.

„Santaka”  2009 m. Rugsėjo 17 d. Ketvirtadienis.

Kristina VAITKEVIČIENĖ

Penktadienio vakarą vilkaviškietis Saulius Ožela namo grįžo su puikiu laimikiu – 6 kg lydeka, kuri užkibo visai netikėtai.

– Vežiau žmoną iš Kauno klinikų namo, kai paskambino draugas, – pasakojo S. Ožela. – Jis kalbino mane, kad atvažiuočiau su meškere į Pilviškius prie Šešupės, nes girdėjęs, jog kimba lydekos. Aš daug nesispyriojau, dar pasikalbinau kaimynų vaiką ir išvažiavome.

Peržiūrų: 2211 | | Komentarai (2)

Spauda rašo.

"Santaka"  2009 m. Rugpjūčio 29 d. Šeštadienis

Žemės ūkio skyrius primena, kad deklaruojant pasėlius būtina laikytis ge­ros agrarinės ir aplinkosaugos būklės reikalavimų. Tai nurodyta Tiesiogi­nių išmokų žemės ūkio naudmenų ir pasėlių plotų administravimo bei kontrolės taisyklėse. 
Vienas iš šių reikalavimų skelbia, kad ganyklose arba pievose žolė, taip pat ir ražienos negali būti deginamos.

Peržiūrų: 1408 | | Komentarai (0)

Spauda rašo.

„Santaka”  2009 m. Rugpjūčio 20 d. Ketvirtadienis.

Kristina VAITKEVIČIENĖ

null

Taupymo vajus ir įsibėgėjanti apskričių reforma pirmuosius mūsų rajo­ne palietė Žemėtvarkos skyriaus specialistus. Nuo rugsėjo jų nebeliks visose Vilkaviškio rajono seniūnijose. 

Marijampolės apskrities viršininkės Birutės Kažemėkaitės 2009 m. bir­želio 22 d. įsakymu yra numatyta visoje apskrityje atlikti struktūrinius pakeitimus ir panaikinti kai kurias pareigybes. Reorganizacija vyks dviem etapais: nuo rugpjūčio 31 d. ir nuo spalio 31 d. Iš numatytų at­leisti darbuotojų 46 žmonės dirba Žemės tvarkymo departamento teri­toriniuose žemėtvarkos skyriuose. 

Kaip jau rašėme („Santaka“, Nr. 85), Vyriausybė užsimojo įgyvendinti apskričių reformą. Nebeliks dešimties dabartinių apskričių, bet bus įgy­vendintas kitas planas – šalis suskirstyta į tris regionus, paliekant atski­rą vienetą – Vilnių. Planuojama, kad didesnioji dalis dabar apskrityse vykdomų funkcijų bus perduota savivaldybėms.


Peržiūrų: 2194 | | Komentarai (0)

Spauda rašo.

"Santaka"   2006 m. Rugsėjo 14 d. Ketvirtadienis.

Birutė NENĖNIENĖ

Praėjusią savaitę pradėtas remontuoti Mažučių šaltinėlis. 

Pasisemti šio šaltinėlio vandens važiuoja vilkaviškiečiai ir žmonės iš tolimesnių vietovių. Dažną dieną čia sutiksi kauniečių, marijampoliečių, net panevėžiečių ar dar iš toliau atvykusių. Vieniems užtenka buteliuko, kiti vežasi dešimčių litrų talpos indus. Vieni sako ir tiki, jog šaltinėlio vanduo stebuklingas ir pagydo ar palenvina įvairias negalias, kiti įsitikinę, jog tyras žemės gelmių vanduo ilgai stovi, nekeisdamas skonio ir spalvos.


Peržiūrų: 1565 | | Komentarai (0)

Spauda rašo.

"Santaka"  2006 m. Rugsėjo 12 d. Antradienis.

Eglė KVIESULAITIENĖ

Močiutė Ona Blazdžiulionienė iš Bebrininkų kaimo (Pilviškių sen.) retkarčiais pajuokauja, kad Dievas turbūt ją pamiršo. Mat solidaus amžiaus moteriškė vakar šventė 105-ąjį savo gimtadienį.


Peržiūrų: 1510 | | Komentarai (0)

Spauda rašo.

"Santaka"  2006 m. Rugsėjo 2 d. Šeštadienis.

Albina RIDIKEVIČIENĖ  Kęstutis BRAZYS

Pilviškių miestelio bendruomenė ir seniūnija gyventojus ir svečius pakvietė į tradicinę šventę „Lik sveika, vasara!“ Kartu buvo paminėta ir 470 metų sukaktis, kai miesteliui suteiktos Magdeburgo teisės. 

Šventė, sutapusi su šv. Baltramiejaus atlaidais Pilviškių parapijoje, prasidėjo šv. Mišiomis katalikų Švč. Trejybės bažnyčioje. Po pamaldų žmonės nesiskirstė į namus, o rinkosi aikštelėje prie buvusios „Sūduvos“ gamyklos. Susirinkusius sveikino rajono Savivaldybės atstovai, seniūnas V.Judickas, Pilviškių vidurinės mokyklos moksleiviai, Barzdų laisvalaikio centro merginų kvartetas. N.Gardauskienė pristatė miestelio bendruomenės ir seniūnijos sumanymu išleistą lankstinuką apie Pilviškius.


Peržiūrų: 2160 | | Komentarai (1)

Spauda rašo.

"Santaka"  2006 m. Rugpjūčio 12 d. Šeštadienis.

Birutė NENĖNIENĖ

Ateinančią savaitę Alksnėnų parapijoje vyks Žolinės atlaidai. Pagrindinė diena – rugpjūčio 15-oji. Jie švenčiami ir sekmadienį, rugpjūčio 20 dieną. Abi šias dienas 10 valandą šv. Mišios bus aukojamos Mažučių koplytėlėje ir 12 valandą – Alksnėnų bažnyčioje.

Peržiūrų: 4379 | | Komentarai (0)

Paieška svetainėje

Duomenys
Šiandien:
Sekmadienis, 2022-01-23

Jūs esate Svečias
Vardas:
Slaptažodis:

Aptarkite svetainę


Reklama


IEŠKO!


„Tribūnoje” pasakoja


Nuorodos

Skydeliai

image

imageCreative Commons License