Pagrindinis|Tribūna|IEŠKO!
Turinys

Parašykite mums

Rask mus Facebook`e


Plepykla

Pilviškietiškas video

Šmtadienio, vykusio 2011-01-18 Santakos gimnazijoje, filmas.

Daugiau VIDEOfilmų.


Dabar užėję

Viso prisijungę: 7
Svečių: 7
Vartotojų: 0

Statistika


Pradinis » Straipsniai » Kultūrnamis

Straipsnių sekcijoje: 918
Rodoma straipsnių: 31-40
Puslapiai: « 1 2 3 4 5 6 ... 91 92 »

Dėmesio!

2014-10-28

Sveiki, esu Aleksandro Stulginskio universiteto studentė Monika Liorantaitė, atlieku tyrimą, siekdama išsiaiškinti ir įvertinti Jūsų seniūnijoje esantį poreikį įsteigti avalynės taisyklos įmonę, kurios pagrindinė veiklos sritis yra moteriškos, vyriškos ar vaikiškos avalynės taisymas ir remontas.

Atidžiai susipažinkite su kiekvienu klausimu ir tik po to atsakykite pažymėdami Jūsų nuomonę atitinkantį atsakymą . Anonimiškumas garantuojamas.

Dėkoju už Jūsų sugaištą laiką ir atsakymus.

Apklausa.

Peržiūrų: 1171 | | Komentarai (0)

Fotoreportažas

2014-10-18

Ruduo – tai metas, kai derlius – aruoduose, kai yra laiko susieiti, pasibūti, nes užklumpa ilgėjantys vakarai, vėstantis oras ir rudeninė nostalgija. Na,  o rudeninį liūdesį geriausia išblaško buvimas kartu, draugiškai traukiama daina, prisiminimai, juokas ir geras žodis, pasakytas vienas kitam.

Vieną šio nuostabaus rudens sekmadienio rytmetį, po šv. Mišių, Pilviškių bendruomenės namai prisipildė miestelio senjorų. Jie susirinko į senjorams...

Peržiūrų: 2534 | | Komentarai (0)

Fotoreportažas

2014-10-17

Ankstyvą, bet daug žadantį šeštadienio rytą, grupelė žmonių, linksmai šurmuliuodami, rinkosi  Pilviškių miestelio centre. Ten jų lauke autobusas...

Taip mes, Pilviškių bendruomenė, pirmininkės Loretos Bieliukienės paraginti, vykome pasidairyti po Žemaitiją.

Pirmoji aplankyta vieta — kunigaikščių...

Peržiūrų: 2331 | | Komentarai (1)

Spauda rašo.

2014-09-09

Uždarytas Pilviškių tiltas sukėlė daugiau problemų, nei tikėtasi. Ilgas apvažiavimo kelias ne tik didina išlaidas degalams, bet ir verčia vėluoti greitosios pagalbos medikus, ugniagesius gelbėtojus, ardo pamokų tvarkaraščius...

Peržiūrų: 2379 | | Komentarai (1)

Spauda rašo.

2014-09-07

Šiemet vėl visus teatro mylėtojus sukvietė kaimo mėgėjų teatro šventė „Susipažinkime“. Tik šįkart ne į etnografinę Prano Dzūko sodybą, o į Naujosios Kirsnos kaimo bendruomenės patalpas. Kaip žinia, Prano Dzūko sodyboje vyksta dideli darbai ir belieka tikėtis, kad kitais metais teatralus vėl pakvies išgražėjusi sodyba ir vėl šurmuliuos žmonės, vėl skambės artistų balsai, vėl  sodybos sode bėgios vaikai,  grieš armonikieriai, aidės dzūkiškos dainos ir žiūrovų juokas...

Peržiūrų: 2364 | | Komentarai (0)

Fotoreportažas

2014-09-03

Rugpjūčio 24 dieną Pilviškiuose tradicinis renginys „Lik sveika, vasara“ įvyko kartu su Sporto švente. Diena buvo lietinga, bet sportininkų tai neišgąsdino — dalyvavo net 222. Žiūrovų taip pat netrūko.

Šventės metu buvo nominuotos gražiausios, tvarkingiausios sodybos, pasveikinti aktyvūs miestelio bendruomenės nariai.

Nuo seno manoma, kad švento Baltramiejaus dieną išskrenda gandrai, tad buvo pasveikintos ir raudonsnapio „aplankytos“ šeimos.

Vaikus šventėje kvietė „Vaikų pasaulio“ pramogos, o sušalusius svečius - arbatėlių degustacija. Galima buvo paragauti ir ant laužo virtos žuvienės.

Šventės metu koncertavo Girėnų kaimo kapela, vokalinis ansamblis „Jovaras“, ansamblis „Akordas“ ir visų lauktas Mino.

19 val. buvo apdovanoti sportininkai. Nors ir šlapi, bet su džiugiom šypsenom jie lipo ant nugalėtojų pakylos.  

Kokia šventė be diskotekos? Šokiai traukė pakilnoti kojas ir jaunus ir senus. O visą renginį vainikavo šaunūs fejerverkai.

Ačiū, rėmėjams, organizatoriams, sportininkams, atlikėjams ir visiems, susirinkusiems palydėti vasaros.

Peržiūrų: 2395 | | Komentarai (0)

Spauda rašo.

2014-07-15

Gabriškės kaime (Pilviškių sen.) gyvenanti Irina Orentienė neseniai tapo našle.

Į „Santakos“ redakciją užsukusi moteris guodėsi, kad iki šiol negali rasti sau vietos – esą jos vyrą dar buvo galima išgelbėti, bet per vėlai atvyko medikai.

– Birželio 25 d. ryte mano vyrui, I grupės invalidui Jonui Orentui sušlubavo sveikata. Tuoj pat iškviečiau greitąją medicinos pagalbą. Vyras duso, bet dar kvėpavo, pulsas...

Peržiūrų: 1551 | | Komentarai (1)

Spauda rašo.

2014-07-15

Pilkas ir niūrus Pilviškių seniūnijos pastatas keičia savo įvaizdį – dažomas šviesiais kreminės bei smėlio spalvų dažais.

Prieš keletą metų seniūnijos pastatas buvo renovuotas – apšiltintas, sienos padengtos struktūriniu tinku, apskardintos palangės. Tada Savivaldybės tarybos skirtų lėšų nepakako pastatui nudažyti. Pinigų teko laukti net trejus metus. Šiemet seniūnijos pastato dažymui buvo skirta beveik...

Peržiūrų: 1540 | | Komentarai (0)

Fotoreportažas

2014-07-10

Liepos 6 – ąją švenčiame pirmojo suvienytos Lietuvos valstybės valdovo, kunigaikščio Mindaugo vainikavimo karaliumi šventę – Valstybės dieną. Ta proga, 21 valandą, viso pasaulio lietuviai kviečiami giedoti Lietuvos himno.

Pilviškių gyventojai giedoti himno rinkosi skverelyje. Čia kelios akimirkos iš renginio.

Už nuotraukas dėkui Teresai Narkauskienei.

Peržiūrų: 1739 | | Komentarai (0)

Įvykiai

2014-07-10

Pirmadienį į Vilkaviškio rajono policijos komisariatą kreipėsi sukčių apgauta Gulbiniškių kaimo (Pilviškių sen.) gyventoja I. M.

25 metų mergina nurodė, kad...

Peržiūrų: 1795 | | Komentarai (0)

Paieška svetainėje

Duomenys
Šiandien:
Ketvirtadienis, 2020-08-13

Jūs esate Svečias
Vardas:
Slaptažodis:

Aptarkite svetainę


Reklama


IEŠKO!


„Tribūnoje” pasakoja


Nuorodos

Skydeliai

image

imageCreative Commons License