Pagrindinis|Tribūna|IEŠKO!
Turinys

Parašykite mums

Rask mus Facebook`e


Plepykla

Pilviškietiškas video

Šmtadienio, vykusio 2011-01-18 Santakos gimnazijoje, filmas.

Daugiau VIDEOfilmų.


Dabar užėję

Viso prisijungę: 6
Svečių: 2
Vartotojų: 4
juanaut11 , edwardna18 , kerryja60 , valarieby18

Statistika


Pradinis » Straipsniai » Kultūrnamis » Naujienos

Pilviškiuose Saugios kaimynystės grupės dėka išaiškinta nelegali „parduotuvė“

2009-10-30

Pilviškiuose, padedant Saugios kaimynystės grupei, išaiškinta nelegali parduotuvė, prekiavusi alkoholiu ir cigaretėmis. Atvykusiems pareigūnams net teko „stoti į eilę", nes dėl klientų gausos buvo sunku pakalbinti „prekybininką".

Vilkaviškio policijos komisariato Prevencijos poskyrio pareigūnai, vykdydami prevencinę priemonę „Nelegalus alkoholis", bendradarbiauja ir su rajone susikūrusiomis Saugios kaimynystės grupėmis. Pilviškių miestelio Saugios kaimynystės grupė taip pat prisijungė prie šios prevencinės priemonės ir aktyviai padeda kovoti su nelegalia alkoholio  prekyba, bei vartojimu jaunimo tarpe.

Pareigūnai gautą informaciją operatyviai patikrino ir nustatė, kad  Pilviškių miestelio centre, nuosavo namo sandėliuke, vietos gyventojas E.V. atsidaręs nelegalią alkoholio ir tabako „parduotuvę". Reikia manyti, prekyba sekėsi gerai, nes dėl klientų gausos pareigūnams neiškarto pavyko pakalbinti „komersantą".

Kaip ir dera save gerbiančiai „krautuvei", pirkėjus iš lentynų viliojo platus gėrimų ir rūkalų asortimentas, o pats pardavėjas naudojosi savotišku „kasos aparatu" – dėžute su skyreliuose surūšiuotomis monetomis.

Iš nelegalios „krautuvės" pareigūnai išėmė 78 butelius įvairių rūšių alkoholinių gėrimų ir 183 skirtingų pavadinimų cigarečių pakelius.

Dėl neteisėto vertimosi komercine, ūkine veikla pradėta administracinio teisės pažeidimo byla pagal LR ATPK 173 str.1 d.. Už tokį pažeidimą numatyta administracinė nuobauda - nuo vieno tūkstančio iki trijų tūkstančių litų su produkcijos, įrankių  konfiskavimu.

Kategorija: Naujienos |
Peržiūrų: 1282 | Raktažodžiai: Policija
Viso komentarų: 0
Komentuoti gali tik prisiregistravę vartotojai.
[ Registruotis | Įeiti ]
Paieška svetainėje

Duomenys
Šiandien:
Ketvirtadienis, 2019-06-20

Jūs esate Svečias
Vardas:
Slaptažodis:

Aptarkite svetainę


Reklama


IEŠKO!


„Tribūnoje” pasakoja


Nuorodos

Skydeliai

image

image

imageCreative Commons License