Pagrindinis|Tribūna|IEŠKO!
Turinys

Parašykite mums

Rask mus Facebook`e


Plepykla

Pilviškietiškas video

Šmtadienio, vykusio 2011-01-18 Santakos gimnazijoje, filmas.

Daugiau VIDEOfilmų.


Dabar užėję

Viso prisijungę: 4
Svečių: 3
Vartotojų: 1
Clarpep

Statistika


Pradinis » Straipsniai » Kultūrnamis » Naujienos

Paežerių bibliotekoje įrengta viešojo interneto prieiga.

Pilviškiai.lt

Galimybė nemokamai naudotis Pasauliniu tinklu atsirado ir Paežerių gyventojams. Kaimo bibliotekoje įrengta viešojo interneto prieiga – penki kompiuteriai ir kopijavimo aparatas. Tai padaryta vykdant projektą „Bibliotekos pažangai". 

Projektas „Bibliotekos pažangai" pradėtas siekiant suteikti gyventojams galimybę viešosiose bibliotekose naudotis internetu. Planuojama, kad per artimiausius tris metus dauguma šalies viešųjų bibliotekų pradės teikti viešas ir nemokamas interneto paslaugas.

Siekiant į bibliotekas pritraukti daugiau suaugusių ir vyresnio amžiaus žmonių, rengiami specialūs seminarai ir akcijos, pristatantys kasdieniniame gyvenime lengvai pritaikomas elektronines paslaugas: el. deklaravimą, el. bankininkystę, darbo paiešką, nuotolinį mokymąsi, sveikatos paslaugas ir kitas. Nemokantys naudotis kompiuteriais gyventojai bibliotekose mokomi kompiuterinio raštingumo ir interneto pradmenų.

Panašūs projektai jau yra įgyvendinti Jungtinėse Amerikos Valstijose, Čilėje, Meksikoje. Analogiška veikla šiuo metu vykdoma Latvijoje ir netrukus bus pradėta kitose Europos, Azijos bei Afrikos šalyse. 

Projektą „Bibliotekos pažangai" 2008 - 2012 m. įgyvendina Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka kartu su Lietuvos Respublikos kultūros ministerija. Lėšų projektui įgyvendinti skiria Billo ir Melindos Gatesų fondas (Bill & Melinda Gates Foundation) (35,7 mln. litų), Lietuvos Respublikos Vyriausybė (14,7 mln. litų) ir bendrovė "Microsoft", padovanojusi naujausios programinės įrangos už 31 mln. Litų.Autorius:Pilviškiai.lt

Šaltinis: http://www.pilviskiai.lt
Kategorija: Naujienos |
Peržiūrų: 1284 | Komentarų: 1 | Raktažodžiai: internetas
Viso komentarų: 1
2014-01-02 Spam
1. Elizabeth
Tie musu tautieciai yra be galo ktiesi ir baidosi savo tikrosios gimines istorijos kaip velnias kryziaus. Mano senele Marija Vaisnyte-Aseviciene paaukojo savo gyvybe gimdydama Stasi Lozoraiti jaunesniji,bet neaisku,Asevicius ar Lozoraitis buvo Stasio tevas. Vaisnytes svainis pulkininkas Jonas Asevicius-Acukas atsisake pripazinti Jona Acas savo sunumi,nes ir jo zmona santykiavo su Lozoraiciu. Acukas aprasytas straipsnyje Elita ir kandziu suestu paltu atpazinsi .Kiek esu girdejes is giminaiciu, mano tevas Albinas Asevicius buvo Stasio Lozoraicio vyresniojo sunus,del ko jis buvo daugiau panasus i Lozoraiti,negu i Aseviciu.Tai reiskia,kad Lozoraitis padare mano teva budamas dvylikos metu. Na tai matote, koks mano tikrasis senelis buvo jaunas ir gabus. Tai ne jusu pirdilos seniai

Komentuoti gali tik prisiregistravę vartotojai.
[ Registruotis | Įeiti ]
Paieška svetainėje

Duomenys
Šiandien:
Penktadienis, 2019-08-23

Jūs esate Svečias
Vardas:
Slaptažodis:

Aptarkite svetainę


Reklama


IEŠKO!


„Tribūnoje” pasakoja


Nuorodos

Skydeliai

image

image

imageCreative Commons License