Pagrindinis|Tribūna|IEŠKO!
Turinys

Parašykite mums

Rask mus Facebook`e


Plepykla

Pilviškietiškas video

Šmtadienio, vykusio 2011-01-18 Santakos gimnazijoje, filmas.

Daugiau VIDEOfilmų.


Dabar užėję

Viso prisijungę: 1
Svečių: 1
Vartotojų: 0

Statistika


Pradinis » Straipsniai » Kultūrnamis » Naujienos

„Taškų“ prekeiviai senų įpročių neatsisako
Vilkaviškio r. PK

Vadovaujantis policijos generalinio komisaro 2010-07-16 įsakymu dėl bendradarbiavimo užkardinant „akcizinių prekių ir nelegalaus alkoholio" apyvartą, ankstyvą rugsėjo 23 dienos rytą Vilkaviškio rajono policijos komisariato Viešosios tvarkos skyriaus Prevencijos poskyrio pareigūnai išskubėjo į Pilviškių miestelį ir seniūniją pasitikrinti informacijos apie policijai žinomus asmenis, užsiimančius nelegalaus alkoholio ir tabako gaminių apyvarta. Iš patikrintų 6 „taškų",- keturiuose  informacija pasitvirtino.

Nuvykus pas L. G., gyvenančią miestelio centre, buvo rasta viena plastikinė talpa 0,5 l su skaidriu skysčiu turinčiu alkoholio kvapą, kaip įtariama „pilstuko", bei įvairios pasiūlos tabako gaminių- cigarečių : 8 pakeliai cigarečių „West", 20 pakelių cigarečių „ Bond street lihts, 13 pakelių cigarečių „Saint George Lihts",18 pakelių cigarečių „ Golden Gate", 6 pakeliai cigarečių ‚ Viceroy Red", 2 pakeliai cigarečių „ Viceroy Blue" 5 pakeliai cigarečių Lifa ocean", 5 pakeliai cigarečių  „Compliment super slim" be banderolių. Moteris neigė prekiaujanti ir aiškino, kad viską įsigijusi savo reikmėms.

Pas pilviškietę M. J., gyvenančią taip pat miestelio centre, „rusiškos produkcijos"  pasirinkimas   buvo menkesnes, čia rasta 36 pakeliai cigarečių „ Golden Gate". Pastaroji neigė užsiimanti prekyba ir įrodinėjo pareigūnams, kad cigaretes įsigijusi kelionei į Airiją.

Nuvykus į Bebrininkų k., Pilviškių sen., pas R. D. namuose rastos dvi po 2,5 l plastikinės talpos   su skaidriu skysčiu turinčiu „naminukės" kvapą ant kurių etiketės su užrašu stalo „Dzūkų" vanduo. Į klausimą-ar neatsitiktinai paminėti dzūkai, bus atsakyta atlikus rasto skysčio tyrimą. Moteris pareigūnus bandė įtikinti seniai girdėta pasaka, kad „naminukę" įsigijusi žolelių užpilui.

Aplankius kitus žinomus "taškus", rastas leidžiamas laikyti „akcizinių prekių" kiekis, tačiau pareigūnai su šiais asmenimis pravedė profilaktinio pobūdžio pokalbius. Apibendrinus priemonės rezultatus pareigūnai padarė išvadą, kad Pilviškių miestelyje ir seniūnijoje, „verslininkės" vien moterys, kurios jau ne kartą turėję reikalų su policija.

Dėl nustatytų pažeidimų Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilkaviškio rajono policijos komisariate pradėtos administracinių teisės pažeidimų bylos pagal LR ATPK 163² str., LR ATPK 177² str. bei pagal LR ATPK 177 str.

©Nuotrauka: Vilkaviškio PK

Kategorija: Naujienos |
Peržiūrų: 1110 | Raktažodžiai: pilstukas
Viso komentarų: 0
Komentuoti gali tik prisiregistravę vartotojai.
[ Registruotis | Įeiti ]
Paieška svetainėje

Duomenys
Šiandien:
Ketvirtadienis, 2019-08-22

Jūs esate Svečias
Vardas:
Slaptažodis:

Aptarkite svetainę


Reklama


IEŠKO!


„Tribūnoje” pasakoja


Nuorodos

Skydeliai

image

image

imageCreative Commons License