Pagrindinis|Tribūna|IEŠKO!
Turinys

Parašykite mums

Rask mus Facebook`e


Plepykla

Pilviškietiškas video

Šmtadienio, vykusio 2011-01-18 Santakos gimnazijoje, filmas.

Daugiau VIDEOfilmų.


Dabar užėję

Viso prisijungę: 5
Svečių: 5
Vartotojų: 0

Statistika


Pradinis » Straipsniai » Kultūrnamis » Naujienos

Nuo kovo mėnesio bus teikiama parama labiausiai nepasiturintiems.

VĮ Lietuvos žemės ūkio ir maisto produktų rinkos reguliavimo agentūros ir
Vilkaviškio vyskupijos Caritas informacija

Nuo kovo mėnesio bus teikiama parama maisto produktais iš intervencinių atsargų labiausiai nepasiturintiems asmenims. Dėl paramos gali kreiptis asmenys, kurių šeimos pajamos vienam jos nariui ar vienam gyvenančiam asmeniui neviršija 1,5 Lietuvos Respublikos Vyriausybės patvirtintų valstybės remiamų pajamų (VRP) dydžio per mėnesį, šiuo metu t.y. 525 Lt.

Dėl minėtos paramos gavimo reikėtų kreiptis į Jūsų seniūnijos socialinį darbuotoją, kuris paskaičiuos pajamas vienam šeimos nariui ar vienam gyvenančiam asmeniui ir, jei atitiksite visus kriterijus, įrašys į paramos gavėjų sąrašą.

Kovo mėn. paramai maisto produktais gauti asmuo prašymą pateikti turi iki š. m. vasario 11 d.

Patvirtintame prašyme pareiškėjas nurodo duomenis apie šeimą, jos narių veiklos pobūdį, gaunamas pajamas bei kitą paramai gauti reikalingą informaciją.

Šeimos ir vieno gyvenančio asmens sudėtis nustatoma vadovaujantis Lietuvos Respublikos piniginės socialinės paramos nepasiturinčioms šeimoms ir vieniems gyvenantiems asmenims įstatymo (Žin., 2003, Nr. 73-3352; 2006, Nr. 130-4889) 2 straipsnio 12 ir 15 dalimis, o jų pajamos per mėnesį apskaičiuojamos šio įstatymo 15 ir 16 straipsniuose nustatyta tvarka. Šio įstatymo 15 straipsnio 10 dalyje numatytos pajamos iš žemės ūkio veiklos nustatomos tik pagal šios veiklos apskaitos dokumentus.

Gyventojai, gaunantys socialinę pašalpą pagal Lietuvos Respublikos piniginės socialinės paramos nepasiturinčioms šeimoms ir vieniems gyvenantiems asmenims įstatymą ir (ar) socialinę paramą pagal Lietuvos Respublikos socialinės paramos mokiniams įstatymą (Žin., 2006, Nr. 73-2755; 2008, Nr. 63-2382), pateikia laisvos formos prašymą, kuris yra pagrindas paramai iš intervencinių atsargų gauti.

Iki vasario 7 d. 10.00 val. vyksta atviras konkursas tiekėjams atrinkti dėl maisto produktų iš intervencinių atsargų tiekimo labiausiai nepasiturintiems asmenims 2011 metais, kurį paskelbė VĮ Lietuvos žemės ūkio ir maisto produktų rinkos reguliavimo agentūra.

Tiekėjai mainais į intervencinius produktus (kviečius, miežius ir nugriebto pieno miltelius) į labdaros organizacijų sandėlius turės pristatyti kvietinius miltus, makaronus, manų kruopas, miltinį mišinį pyragui, trijų grūdų kruopas, perlinės kruopas, ryžių kruopas, dribsnius su džiovintais vaisiais, trijų grūdų dribsnius, saldintą sutirštintą pieną ir sausus pusryčius. Jeigu nesutrukdys nenumatytos aplinkybės, maisto produktų tiekimą į labdaros organizacijų sandėlius 2011 m. planuojama vykdyti 5 kartus (kovo, gegužės, liepos, rugsėjo ir lapkričio mėnesiais). Tikslesnė informacija apie maisto produktų tiekimą ir dalinimą bus paskelbta 2011 m. vasario mėnesio pabaigoje.


Kategorija: Naujienos |
Peržiūrų: 2081 | Raktažodžiai: Caritas
Viso komentarų: 0
Komentuoti gali tik prisiregistravę vartotojai.
[ Registruotis | Įeiti ]
Paieška svetainėje

Duomenys
Šiandien:
Penktadienis, 2019-06-21

Jūs esate Svečias
Vardas:
Slaptažodis:

Aptarkite svetainę


Reklama


IEŠKO!


„Tribūnoje” pasakoja


Nuorodos

Skydeliai

image

image

imageCreative Commons License