Pagrindinis|Tribūna|IEŠKO!
Turinys

Parašykite mums

Rask mus Facebook`e


Plepykla

Pilviškietiškas video

Šmtadienio, vykusio 2011-01-18 Santakos gimnazijoje, filmas.

Daugiau VIDEOfilmų.


Dabar užėję

Viso prisijungę: 1
Svečių: 1
Vartotojų: 0

Statistika


Pradinis » Straipsniai » Kultūrnamis » Naujienos

Teatro mėgėjai vaidino pilviškiečiams
Silvija BINDOKIENĖ
Pilviškių bendruomenės narė

Tarptautinė teatro diena, kovo 27-oji, Pilviškiuose paminėta, surengus mėgėjų teatrų mini festivalį-popietę. Pirmoji tokio pobūdžio šventė miestelyje sukvietė keturių teatrų kolektyvus.

| Pilviškių kultūros namus gausiai susirinkusiems žiūrovams Vilkaviškio pagyvenusių žmonių klubo „Rudenėlis" mėgėjų teatro „Kertė" aktoriai suvaidino nuotaikingą improvizuotą situaciją „Kaip Šiupiniai važiavo į turgų" iš Žemaitės komedijos „Apsiriko". Komediją apie nepagydomas moterų ligas – tuštybę ir pavydą – parodė Plokščių kaimo (Šakių r.) teatro moterys, o komediją „Tuščia kertė širdyje" suvaidino to paties rajono Barzdų kaimo mėgėjų teatro aktoriai.

Teatralizuotą popietę užbaigė šeimininkai – Pilviškių kultūros namų teatro mėgėjai, suvaidinę komišką situaciją „Kaimynai". Visas renginys užtruko dvi valandas, tačiau tikrai neprailgo.

Kolektyvai, padovanoję žiūrovams ir patys sau puikią nuotaiką bei daugybę įsimintinų akimirkų, apsikeitė dovanėlėmis, padėkomis, gėlių puokštėmis.

Pilviškiečių iniciatyva tokiu būdu paminėti Teatro dieną ir padaryti šventę žiūrovams džiaugėsi ir pagyrų negailėjo renginyje dalyvavusi Vilkaviškio kultūros centro renginių organizatorė Daiva Kasulaitienė. Ji pažadėjo mėgėjų kolektyvus pakviesti į respublikinį mėgėjų teatrų festivalį „Po paupio gluosniais" Vilkaviškyje.

Negaliu nepaminėti, kad šios puikios idėjos surengti šventę Teatro dienos proga autorė – Pilviškių kultūros namų meno ir vietinio mėgėjų teatro vadovė Danguolė Bendaravičienė. Ši jauna, energinga, iniciatyvi moteris tik nuo sausio mėnesio yra etatinė kultūros namų darbuotoja, tačiau į Pilviškių miestelio bendruomenės kultūrinį gyvenimą įsitraukė gerokai anksčiau. Prieš dvejus metus ji paskatino bendraminčius jungtis į mėgėją teatrą. Šiuo metu jame yra 12 narių, pastatytos ir žiūrovams suvaidintos penkios mėgėjų teatro premjeros.


Teatro šventė į Pilviškius sukvietė keturių kolektyvų dramos mėgėjus.Autorius:Silvija BINDOKIENĖ

Šaltinis: http://santaka.info/?sid=20514
Kategorija: Naujienos |
Peržiūrų: 1553 | Komentarų: 1 | Raktažodžiai: teatras, Pilviškiai
Viso komentarų: 1
2011-04-05 Spam
1. vincas (vincas)
Atsimenu, apie 1955 ar 1956 m.Pilviškių kultūros namuose vyko kolūkių dramos kolektyvų apžiūra. Čia vaidino dramos mėgėjai iš Parausių, Opšrūtų ,žinoma, ir pačių Pilviškių. Buvo vertinimo komisija, garbės raštai... Gražu, kad tradicija gyva ir entuziazmas vaidinti negęsta

Komentuoti gali tik prisiregistravę vartotojai.
[ Registruotis | Įeiti ]
Paieška svetainėje

Duomenys
Šiandien:
Pirmadienis, 2018-12-10

Jūs esate Svečias
Vardas:
Slaptažodis:

Aptarkite svetainę


Reklama


IEŠKO!


„Tribūnoje” pasakoja


Nuorodos

Skydeliai

image

image

imageCreative Commons License