Pagrindinis|Tribūna|IEŠKO!
Turinys

Parašykite mums

Rask mus Facebook`e


Plepykla

Pilviškietiškas video

Šmtadienio, vykusio 2011-01-18 Santakos gimnazijoje, filmas.

Daugiau VIDEOfilmų.


Dabar užėję

Viso prisijungę: 6
Svečių: 1
Vartotojų: 5
bradleyje2 , emmaav1 , kerryja60 , berthats1 , charliesv18

Statistika


Pradinis » Straipsniai » Kultūrnamis » Naujienos

Prie Pilviškių rengiama žiedinė sankryža

2011-09-01

Turbūt daugelis rajono gyventojų, kuriems pastaruoju metu teko vykti keliais Pilviškiai–Vilkaviškis arba Gižai–Pilviškiai, susidūrė su tam tikrais nepatogumais. Jau nuo vasaros vidurio greta Pilviškių esančioje sankryžoje vyksta kelio remonto darbai.

Šioje vietoje įgyvendinamas projektas „Kelio Nr. 136 Vinčai–Pilviškiai–Vilkaviškis 17,7 km žiedinės sankryžos su keliu Nr. 187 Gižai–Pilviškiai įrengimas". Jis finansuojamas Europos sąjungos ir Lietuvos Respublikos lėšomis.

„Ši vieta mūsų planuose buvo pažymėta kaip „juodoji dėmė". Tai reiškia, kad sankryža yra labai avaringa ir pavojinga. Dėl šios priežasties Lietuvos automobilių kelių direkcijai pasiūlėme čia įrengti žiedinę sankryžą", – pasakojo Vilkaviškio kelių tarnybos vadovas Alfonsas Štrimaitis.

Jis tvirtino, kad pagal statistiką tokio tipo sankryžos yra gerokai saugesnės, nes jose eismas vyksta ratu, o visi automobiliai priversti važiuoti viena kryptimi.

„Iki šiol vairuotojai atvažiuodavo ir nurūkdavo tiesiai, dažniausiai net nepristabdę. Dabar jie bus priversti tai padaryti, dėl to turėtų sumažėti avarijų tikimybė", – vylėsi A. Štrimaitis.

Pasak jo, jau seniau buvo imtasi priemonių, kaip šioje sankryžoje sumažinti avaringumą. Nors buvo pastatyti specialūs greitį ribojantys ženklai, tačiau vairuotojai jų ne visada paisė.

„Čia eismas gana intensyvus: per parą keliu Vilkaviškis–Pilviškiai vidutiniškai važiuoja daugiau nei 2 tūkst. automobilių, o keliu Gižai–Pilviškiai – per 1,2 tūkst. Vykstant remonto darbams, dar nesulaukėme nė vieno nusiskundimo dėl susidariusių nepatogumų. Smagu, kad žmonės yra supratingi", – džiaugėsi pašnekovas.

Baigus įgyvendinti projektą, numatoma sankryžos viduryje įrengti specialią salelę, kurią vairuotojai bus priversti apvažiuoti. Taip pat ketinama įgyvendinti ir kitas saugaus eismo priemones.

Projekto rangos darbai turėjo būti pradėti dar kovo pradžioje, tačiau juos atliekanti UAB „Klaipėdos keliai" ilgai delsė ir įgyvendinti projektą pradėjo tik prieš gerą mėnesį. Nors darbus baigti numatyta lapkričio viduryje, tačiau, pasak A. Štrimaičio, tai sunkiai tikėtina.

„Šiuo metu pradėta tvarkyti tik viena sankryžos pusė. Kelias yra iškastas, tačiau dar reikia supilti ir suformuoti naujus būsimus kontūrus. Be to, viską reikės išasfaltuoti, pasėti žolę, išvežti susikaupusias šiukšles. Lygiai tą patį bendrovei teks atlikti ir kitoje kelio pusėje", – pasakojo Vilkaviškio kelių tarnybos vadovas.

Jis tvirtino, jog, įrengus žiedinę sankryžą, vėliau numatyta rekonstruoti ir kelią Vilkaviškis–Pilviškiai. Dar šiais metais turėtų būti pradėtas jo projektavimas. Jeigu viskas vyks pagal planą, kitąmet prasidės rangos darbai.

Prie Pilviškių netrukus bus įrengta žiedinė sankryža, turinti šioje vietoje sumažinti avaringumą.
Autoriaus nuotr.
Autorius:Andrius GRYGELAITIS

Šaltinis: http://santaka.info/?sid=21895
Kategorija: Naujienos |
Peržiūrų: 1989 | Komentarų: 1 | Raktažodžiai: kelias, Pilviškiai
Viso komentarų: 1
2011-10-25 Spam
1. pilviskiai [Straipsnis ]
turi tilta per pilve kuris niekur neveda .vandentiekio boksta kuris neveikia dabar tures ir ziedine sankryza per nieka ---buvo pagrindinis kelias i ji remesi salutinis --visa beda kad salia benzino kolonele kur prekiaujama alkocholiu tad girtiems buvo kur uzsimusti ---dabar jau nebus ----ziedineje sankryzoje dievulis klos puko pagalves girtiems

Komentuoti gali tik prisiregistravę vartotojai.
[ Registruotis | Įeiti ]
Paieška svetainėje

Duomenys
Šiandien:
Ketvirtadienis, 2020-02-27

Jūs esate Svečias
Vardas:
Slaptažodis:

Aptarkite svetainę


Reklama


IEŠKO!


„Tribūnoje” pasakoja


Nuorodos

Skydeliai

image

image

imageCreative Commons License