Pagrindinis|Tribūna|IEŠKO!
Turinys

Parašykite mums

Rask mus Facebook`e


Plepykla

Pilviškietiškas video

Šmtadienio, vykusio 2011-01-18 Santakos gimnazijoje, filmas.

Daugiau VIDEOfilmų.


Dabar užėję

Viso prisijungę: 1
Svečių: 1
Vartotojų: 0

Statistika


Pradinis » Straipsniai » Kultūrnamis » Naujienos

Samariečių dovanos pradžiugino

2011-11-03

Neseniai Pilviškių „Santakos" gimnazijos mokinių akyse tarsi rudeniniai rasos perliukai spindėjo laimės ašaros, o veidus puošė plačios nuoširdžios šypsenos. Vaikai dalyvavo renginyje ir gavo dovanų! 

Dalis mokinių buvo pakviesti į šventę metodistų bažnyčioje, kuri yra Pilviškių miestelyje. Gimnazijos mokiniai, padedami kunigės Jolitos P. Erbele, mokėsi giedoti giesmes ir eilutę iš Biblijos. Vėliau vaikams buvo dalijamos dovanos, vadinamos „samariečių krepšiu". Pilviškiečiai Danutė ir Algimantas Jablonskiai papasakojo šių krepšių atsiradimo istoriją, kai amerikietis Franklinas Grahamas kartą pasiūlė savo šeimai rinkti, kaupti įvairias dovanėles į „batų krepšelį" (taip „samariečių krepšys" buvo vadinamas anksčiau). Tikslas vienas – surinktus daiktus dovanoti vaikams ir suteikti jiems nors truputį laimės bei džiaugsmo. Šiuose krepšiuose būna įvairių daiktų: saldainių, šokoladų, marškinėlių, žaislų, pieštukų, trintukų ir kt. 

Metodistų bendruomenės administracinės tarybos pirmininkė D. Jablonskienė pasistengė, kad dovanas gautų ir mūsų gimnazijos mokiniai. Ji džiaugėsi jau kelerius metus vykstančiu metodistų ir mūsų gimnazijos bendruomenių bendradarbiavimu. 
Tai – ne pirmos dovanos mūsų miestelio vaikams. 

Pilviškių „Santakos" gimnazijos bendruomenė dėkinga amerikiečiams ir Pilviškių metodistų bendruomenei už šaunų renginį ir spindinčias mokinių akis. Nuotrauka: © „Santaka"


Autorius:Santa RUNEVIČIŪTĖ

Šaltinis: http://santaka.info/?sid=22494
Kategorija: Naujienos |
Peržiūrų: 1339 | Raktažodžiai: Pilviškiai, gimnazija
Viso komentarų: 0
Komentuoti gali tik prisiregistravę vartotojai.
[ Registruotis | Įeiti ]
Paieška svetainėje

Duomenys
Šiandien:
Trečiadienis, 2018-11-14

Jūs esate Svečias
Vardas:
Slaptažodis:

Aptarkite svetainę


Reklama


IEŠKO!


„Tribūnoje” pasakoja


Nuorodos

Skydeliai

image

image

imageCreative Commons License