Pagrindinis|Tribūna|IEŠKO!
Turinys

Parašykite mums

Rask mus Facebook`e


Plepykla

Pilviškietiškas video

Šmtadienio, vykusio 2011-01-18 Santakos gimnazijoje, filmas.

Daugiau VIDEOfilmų.


Dabar užėję

Viso prisijungę: 2
Svečių: 2
Vartotojų: 0

Statistika


Pradinis » Straipsniai » Kultūrnamis » Naujienos

Meditacija tikėjimui ir vilčiai
2012-03-01

Esu Vilkaviškio rajono Pilviškių „Santakos” gimnazijos dailės mokytoja V. Diržiuvienė. „Tūkstantis gervelių” - tai sveikatinimo projektas „Nedelsk!”, kurį inicijuoja VšĮ „Azzara” . Sulankstyti tūkstantį gervių ir jas įteikti š. m. vasario 11 d. t. y. Tarptautinės ligonio dienos proga sveikstantiesiems žmonėms Vilkaviškio rajono gydymo įstaigose bei Vilkaviškio rajono Pilviškių ambulatorijos paciantams - tokia buvo „Santakos” gimnazistų, akcijos dalyvių misija. 

Gimnazijos mokiniams ši akcija ne pirmutinė ir tikėkimės nepaskutinė, nes mažos širdelės gali nuveikti didelius darbus. Gimnazistai yra išlankstę Lietuvos tūkstantmečiui ir daugiau kaip tūkstantį lelijų, kurios puošė mokyklą, o vėliau iš lelijų žiedų buvo paruoštos kompozicijos ir įteiktos Vilkaviškio rajono Tūkstantmečio dainų šventės delegatams (šokėjams,dainininkams). Vilkaviškio rajono dainų šventės delegacijos eisena pražydo „Santakos” gimnazijos mokinių suformuotomis baltų lelijų puokštėmis. Bet ne tai svarbiausia...viską kompensuoja mokinių nuoširdumas ir noras suteikti džiaugsmą kitiems.

Tūkstantis gervių - tai dar vienas išbandymas mūsų gimnazijos mokiniams, kurį jie įvykdė su „kaupu”. Per nepilną kūrybinę savaitę išlankstyta beveik 1700 rožinių gervelių. Iš jų:  tūkstantis išskrido į Vilnių,  ir padovanota A. Zuokienės fondui. Iš likusių buvo suformuoti kabantys sodai (viename „sode” patupdyta iki 35 gervelių) ir  Tarptautinės ligonio dienos proga įteikta visiems Vilkaviškio ligoninės skyriams, šeimos klinikai esančiai J. Basanavičiaus g. bei Pilviškių ambulatorijai su viltimi, kad šie paukščiai džiugins jų lankytojus ir suteiks viltį gyventi sveikai bei laimingai.

Iš mano rankų net ir nežinau kiek išskrido išlankstytų gervių. Renginio, kiekvienos personalinės parodos metu atėjusius gerbėjus, draugus ar taip prašalaičius šildo grevelės didelės, mažos ir visai mažutės...Tai liūdesio, bet kartu ir vilties paukščiai. Lankstau gerves kiekvieną laisvą akimirką ir jų neskaičiuoju. Juk ne skaičiuje esmė...

Tikiu, kad Vilkaviškio rajono „Santakos” gimnazijos mokiniai dalyvaudami gerumo akcijoje „Tūkstantis gervelių”, garbingai pelnys „Tūkstantis gervelių mokyklos” vardą ir bus įteiktas akcijos sertifikatas. Dėkoju visiems akcijos dalyviams už geranoriškumą. Te kiekvieno širdį pasiekia rožinės gerumo gervelės sparnas.Kategorija: Naujienos |
Peržiūrų: 1021 | Raktažodžiai: Pilviškiai, gimnazija, Santaka
Viso komentarų: 0
Komentuoti gali tik prisiregistravę vartotojai.
[ Registruotis | Įeiti ]
Paieška svetainėje

Duomenys
Šiandien:
Trečiadienis, 2018-11-14

Jūs esate Svečias
Vardas:
Slaptažodis:

Aptarkite svetainę


Reklama


IEŠKO!


„Tribūnoje” pasakoja


Nuorodos

Skydeliai

image

image

imageCreative Commons License