Pagrindinis|Tribūna|IEŠKO!
Turinys

Parašykite mums

Rask mus Facebook`e


Plepykla

Pilviškietiškas video

Šmtadienio, vykusio 2011-01-18 Santakos gimnazijoje, filmas.

Daugiau VIDEOfilmų.


Dabar užėję

Viso prisijungę: 1
Svečių: 1
Vartotojų: 0

Statistika


Pradinis » Straipsniai » Kultūrnamis » Naujienos

Europos kojinių mezgimo čempionate dalyvavo ir pilviškietė

2012-05-28

Gegužės 27 d. Radviliškyje vyko tarptautinis kojinių mezgimo čempionatas, kuriame dalyvavo ir pilviškietė Vilma Staugaitienė.  Į varžybas išvyko tryse, kartu važiavo kolegė iš Bagotosios pagrindinės mokyklos Norgenija Steponaitienė ir Norgenijos mama.
 
Jau trečią kartą Radviliškio rajono jaunimo klubo „Mix" ir Radviliškio miesto kultūros centre surengtame kojinių mezgimo čempionate varžėsi 48 mezgėjai. Tarp jų buvo ir trys vyrai. Į čempionatą dalyviai susirinko ne tik iš visų Lietuvos regionų, bet ir iš Latvijos bei Lenkijos. Kojinių mezgimo varžybos prasidėjo vidurdienį ir truko pusšeštos valandos. Čempionato rengėjų teigimu, tiek laiko pakanka kojinei numegzti. Rinkdama nugalėtoją vertinimo komisija dėmesį kreipė ne tik į varžybų dalyvių numegztos kojinės dydį, bet ir į jos estetinį vaizdą.

Europos kojinių mezgimo čempionės titulas ir pagrindinis prizas – supamoji kėdė – atiteko 75 metų Marijai Šiuipienei iš Raseinių rajono. Antrąją vietą varžybose užėmė radviliškietė Laimutė Indilienė, o trečiąją – pirmųjų dviejų čempionatų nugalėtoja radviliškietė Paulina Genė Liubonienė.

„Nors jokios prizinės vietos ir neužėmiau, - sakė Vilma Staugaitienė. – Bet dalyvavimas vis tiek buvo smagi patirtis. Dabar mąstau, kad, ko gero, ir ateityje norėčiau dalyvauti tokiose varžytuvėse." 

 


Kategorija: Naujienos |
Peržiūrų: 1716 | Komentarų: 2 | Raktažodžiai: pilviškiečiai
Viso komentarų: 0
Komentuoti gali tik prisiregistravę vartotojai.
[ Registruotis | Įeiti ]
Paieška svetainėje

Duomenys
Šiandien:
Trečiadienis, 2018-11-21

Jūs esate Svečias
Vardas:
Slaptažodis:

Aptarkite svetainę


Reklama


IEŠKO!


„Tribūnoje” pasakoja


Nuorodos

Skydeliai

image

image

imageCreative Commons License