Pagrindinis|Tribūna|IEŠKO!
Turinys

Parašykite mums

Rask mus Facebook`e


Plepykla

Pilviškietiškas video

Šmtadienio, vykusio 2011-01-18 Santakos gimnazijoje, filmas.

Daugiau VIDEOfilmų.


Dabar užėję

Viso prisijungę: 1
Svečių: 1
Vartotojų: 0

Statistika


Pradinis » Straipsniai » Kultūrnamis » Naujienos

„Google Maps Street View“ padės pamatyti Pilviškius
2013-01-31

Nuo šiandien jau galima virtualiai "pasivaikščioti" po Pilviškių miestelį. Tai padaryti padės "Google Maps Street View" paslauga.

Lietuvos kelius „Google" pradėjo fotografuoti praėjusių metų birželio pradžioje – jie apsilankė daugumoje Lietuvos miestų ir miestelių.

Nuotraukos labai gražios, saulėtos, vasariškos. Pilviškiai, sprendžiant iš žydinčių bulvių, fotografuoti birželio pabaigoje.

Paslauga gali būti itin įdomi ir tiems, kas ilgesniam laikui išvažiavo į užsienį. Pasivaikščioti po savo miestelį, pamatyti savo gatvę, o gal ir savo namus, turėtų būti labai smagu.

Galima ir daugiau panaudojimo būdų sugalvoti. Pavyzdžiui, planuojant žygį dviračiu, galima žvilgtelėti kokiomis vietovėmis teks keliauti. Jei kelias nepatiks, galima pakoreguoti maršrutą.

Kaip naudotis paslauga? Pirmiausiai reikia užeiti į Google paskyrą, tada viršutiniame maniu susirandame opciją "Žemėlapiai", atsidarom. Paieškos langelyje įvedame "Pilviškiai". Mums pateikia Pilviškių žemėlapį. Kairėje, virš slinktuko - geltonas žmogutis. Su pele griebiam jį ir velkam ant mistelio žemėlapio.  Gatvės, kuriomis galima "pasivaikščioti" tampa mėlynesnės, o po žmogučiu atsiranda žalias debesėlis ir punktyrinis ratukas. Padedam jį ant "pamėlynavusios" gatvės ir... voila! (vualia!) - mes jau Pilviškiuose! Dabar jau galima dairytis, judėti, grožėtis.

Žinoma, nufotografuotos ne visos gatvės. Man, sumaniusiam pamatyti Beržų gatvę, nes jau neatsimenu kada joj bebuvęs, to padaryti nepavyko. Matyt ji nepatraukė Google dėmesio.

O ties Gulbiniškių kuro kolonėle patenki į praeitį - gražuolio žiedo dar nėra nė pėdsakų, tik dulkinas žvyrkelis.Kategorija: Naujienos |
Peržiūrų: 2611 | Komentarų: 2 | Raktažodžiai: Pilviškiai, kelionės
Viso komentarų: 2
2013-01-31 Spam
2. renata
As buvau tada sutikus google masiniuka geliu ir roziu gatvese, bet man pilviskiu is arti nerodo

2013-01-31
1. vincas (vincas)
Pilviškiai kaip ant delno ir dar pačiame vasaros gražume.

Komentuoti gali tik prisiregistravę vartotojai.
[ Registruotis | Įeiti ]
Paieška svetainėje

Duomenys
Šiandien:
Trečiadienis, 2018-11-21

Jūs esate Svečias
Vardas:
Slaptažodis:

Aptarkite svetainę


Reklama


IEŠKO!


„Tribūnoje” pasakoja


Nuorodos

Skydeliai

image

image

imageCreative Commons License