Pagrindinis|Tribūna|IEŠKO!
Turinys

Parašykite mums

Rask mus Facebook`e


Plepykla

Pilviškietiškas video

Šmtadienio, vykusio 2011-01-18 Santakos gimnazijoje, filmas.

Daugiau VIDEOfilmų.


Dabar užėję

Viso prisijungę: 1
Svečių: 1
Vartotojų: 0

Statistika


Pradinis » Straipsniai » Kultūrnamis » Naujienos

„Šešėlinė verslininkė” Opšrūtuose įkliuvo antrą kartą per savaitę

2013-02-14

Antradienio popietę Prevencijos poskyrio pareigūnams pakliuvusi Opšrūtų kaimo, Pilviškių sen. Vilkaviškio r.  gyventoja D.Ž. nesitikėjo, kad policininkai taip greitai vėl atvyks pas ją tikrinti ir ketvirtadienį įkliuvo dar kartą.

Antradienį pagal gautą informaciją D.Ž. namuose buvo rasta ir paimta 120 cigarečių pakelių „Denim" be banderolių. Vykdydami apžiūrą pareigūnai pastebėjo sekcijos lentynose gražiai išrikiuotus vyno butelius. Paklausus kam tie buteliai skirti, nuožmaus būdo moteris atrėžė, kad pati geria ir dar tuo vynu plaunasi kojas bei parodė parduotuvės čekį, pagal kurį buvo matyti, kad dieną prieš buvo pirktas nemažas kiekis butelių pigaus vyno.

Turint informacijos, kad  pil. D.Ž. minėtu vynu dar ir prekiauja, buvo nutarta greitai patikrinti šią informaciją dar sykį, kol moteris viso vyno „neišgėrė ir nepraplovė". Ketvirtadienį patikrinimo metu buvo užfiksuota kaip minėta moteris pardavė 1 butelį vyno, o apžiūros metu buvo rasti ir papildomai paimti 38 buteliai vyno.

Dėl minėtų pažeidimų pradėtos administracinės teisės pažeidimo bylų teisenos, pažeidėjai dėl savo neteisėtos veiklos teks aiškintis Vilkaviškio rajono apylinkės teisme.

Policijos pareigūnai prašo sąžiningų gyventojų apie neteisėtą ir nusikalstamą veiklą pranešti telefonais 8-342-66090, 8-342-20182 ar bendruoju pagalbos telefonu 112. Anonimiškumas garantuojamas.
Autorius:Vilkaviškio r. PK

Šaltinis: http://www.policija.lt/marijampole/
Kategorija: Naujienos |
Peržiūrų: 1699 | Raktažodžiai: Policija, Opšrūtai
Viso komentarų: 0
Komentuoti gali tik prisiregistravę vartotojai.
[ Registruotis | Įeiti ]
Paieška svetainėje

Duomenys
Šiandien:
Trečiadienis, 2018-11-21

Jūs esate Svečias
Vardas:
Slaptažodis:

Aptarkite svetainę


Reklama


IEŠKO!


„Tribūnoje” pasakoja


Nuorodos

Skydeliai

image

image

imageCreative Commons License